▼ Nerijus ▲

Rinkimai į MWC pareigas

5 pranešimų šioje temoje

JJaHyqx.png

ANKETOS REIKALAVIMAI BEI INFORMACIJA

MWC - viena svarbiausių institucijų projekte, atsakinga už frakcijų lyderių / sub-lyderių rinkimus, frakcijų priežiūrą, jų tvarką, bendradarbiavimą, aktyvumą, darbo kokybę ir veiksmus. Taip pat skiria nuobaudas, organizuoja visuotinę veiklą, koreguoja/leidžia taisykles ir kt.

• Anketą privaloma rašyti ne mažesniu kaip 10 bei ne didesniu kaip 14 šrifto dydžiu;
  • Anketą privalomą rašyti vienodu šriftu bei JUODA spalva.
  • Anketoje draudžiama kelti nuotraukas.
  • Bus išrinkti 3 MWC nariai (Kartu ir Vyr. MWC)

Naudingos nuorodos:

Anketa yra laisvos formos ir joje turi atsispindėti šie klausimai:

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime.
  • Jūsų amžius.
  • Trumpai apie save (2-3 sakiniai).
  • Jeigu žaidėte pas mus ankščiau kokia buvo jūsų patirtis kituose postuose (Lyderis / Sub lyderis., pakomentuokite).
  • Kodėl norite tapti MWC nariu?
  • Jūsų idėjos MWC (trumpai, ką įneštumėte, ką pakeistumėte).
  • Kokie jūsų manymu turėtu būti frakcijų lyderiai, tam kad žaidėjai norėtų patekti pas juos?
  • Kaip ketinate dirbti su lyderiais, kad frakcijose kiltų aktyvumas bei darbo našumas?
  • Jei esate jau buvęs MWC nariu, papasakokite kaip sekėsi?
  • Jūsų kontaktai (skype id)

Anketos viršuje privalote užpildyti šia anketa:

Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė:
Jūsų lygis serveryje:
Ar turite šeimos narių, žaidžiančių mūsų serveryje su jūsų IP? Jei taip, įvardinkite juos.
Jūsų amžius:
Vidutinis dienos / savaitės aktyvumas:
Skype ID:
  • Anketas pildyti šioje temoje!
  • Rinkimų uždarymo data nėra žinoma.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Moretti.    113
Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Brad_Moretti;
Jūsų lygis serveryje: 18 lygis;
Ar turite šeimos narių, žaidžiančių mūsų serveryje su jūsų IP? Jei taip, įvardinkite juos: Taip, David_Nation;
Jūsų amžius: 16 metų;
Vidutinis dienos / savaitės aktyvumas: Per dieną serveryje praleidžiu apie 100 minučių, savaitgaliais - daugiau;
Skype ID: live:98a135c5c71aad59

sveiki!

Esu Brad_Moretti, man yra 16 metų. Esu komunikabilus, užtikrintas, nedarantis skubotų sprendimų. Serveryje teko turėti daugybę pareigų - nuo gaujos lyderio iki MWC nario pareigų. Daug kartų buvau lyderio pareigose, beveik visus kartus sekėsi neblogai. MWC pareigose buvau 2 kartus, pirmąjį kartą sekėsi labai sunkiai, antrąjį tai pat. MWC nariu norėčiau tapti, nes tai labai įdomios ir atsakingos pareigos. Tu privalai būti neutralus, išklausyti visų, atsakyti į jų klausimus, tikrinti frakcijų lyderių darbo našumą - tai pagrindinis MWC darbas mano akimis. Labai džiaugiuosi, kad visai nesenai teko užimti Los Santos Policijos Departamento lyderio pareigas, nes mano manymu jos prilygsta net MWC pareigoms: teko priimti tam tikrus, sunkius sprendimus (skirtus miesto labui), bendrauti su gaujomis, kurti kažkokias reformas (gal jos buvo ir nevykusios) ir apskritai pamatyti visą tai. Tapęs MWC nariu, pirmiausia kreipčiau dėmesį į 2 frakcijas, kuriose šiuo metu yra didžiulė netvarka, kurią būtina sutvarkyti ir rasti bendrus sprendimus su frakcijų lyderiais. Visada mielai bendraučiau su frakcijų lyderiais, mielai tęsčiau buvusios MWC kadencijos pradėtą "Geriausios frakcijos" konkursą. Niekados neišskiriu vienų ar kitų žaidėjų, su visais stengiuosi bendrauti taip, kaip bendrauja su manimi, todėl bendrauti su lyderiais ir visa bendruomene mano manymu nebūtų didelė problema. Atsakant į klausimą, koks žaidėjas turėtų būti, kad patektų į lyderio pareigas: būtų subrendęs, mokėtų organizuoti, bendrauti, kurti ir sugebėtų palaikyti tvarką frakcijoje. Tai yra svarbiausi asmens bruožai mano akimis. Skirčiau didelį dėmesį ne tokioms svarbioms ar įdomioms frakcijoms kaip Los Santos Policijos Departamentas, kad jų aktyvumas kiltų. Sėkmės. 

Redaguota Moretti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ūsų žaidimo Vardas_Pavardė:Ernestas_Dragas
Jūsų lygis serveryje:18
Ar turite šeimos narių, žaidžiančių mūsų serveryje su jūsų IP? Jei taip, įvardinkite juos.ne
Jūsų amžius:20
Vidutinis dienos / savaitės aktyvumas:Dienos 3val savaites apie 24val
Skype ID:ernestas1225

Sveiki visi

Esu Ernestas man 20metu kagi bandau kaska pasiekti sitam serveryje matau betvarke ir mwc nariu nebuvima pastovei lyderiai daro betvarke seip esu gero budo mekstantis juokauti bei rimtai ziurintis i pareigas nedarau skubotu sprendimu manau esu pakankamai tinkamas mwc nes turiu gera aktyvuma moku taisykles seip kaip zmogus su manim eina susitarti visada prisitaikau prie zmoniu mazai pykstu kartais buna iskadu bet retas atvejis kaip lyderis ar sublyderis nesu buves neteko dar bet norisi vis kasko tapti tik negaunu galimybes pasireiskti reiktu padidinti aktyvuma tiek frakciju tiek dirbanciu frakcijose todel noriu pakliuti i mwc kad priziureti tvarka ir visapusiska darbinguma serveryje aciu kad isklausete sekmes visiem :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Corleone.    6
Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Jack Morello
Jūsų lygis serveryje: 11
Ar turite šeimos narių, žaidžiančių mūsų serveryje su jūsų IP? Jei taip, įvardinkite juos. ne
Jūsų amžius: 16
Vidutinis dienos / savaitės aktyvumas: 150min.
Skype ID: laurynaslaurynax

Sveiki, esu Laurynas iš Vilniaus, man 16 metų. Esu draugiškas, atsakingas komunikabilus.  Serveryje patirties turiu itin daug. MWC pabūvoti taip pat teko. Esu buvęs ir vyr. MWC. Tai buvo labai seniai, kaip sekėsi nepamenu. Mwc nariu tapti norėčiau, nes serveryje norisi kažką veikti, tai yra įdomios pareigos. Mėgstu padėti lyderiams, būti jiems atviras. Noriu, kad serveryje vyrautų geros nuotaikos, nebūtų amžinų LSPD ir gaujos barnių, kad visos frakcijos tinkamai funkcionuotų, kad nebūtų nusiskundimų dėl frakcijų našos iš žaidėjų pusės. Frakcijų lyderis manau turėtų būti draugiškas, gerai suprasti savo darbą, sugalvoti kokių įdomesnių sistemų, kurios pritrauktų žmonių į jo frakciją. Į MWC net nežinau ką būtų naujo galima įnešti, tačiau tęsčiau visą dabar pradėtą veiklą, manau su kolegomis sugalvotume kažką naujo, įdomaus, dėl ko būtų įdomu stengtis visoms frakcijoms. Na o žaidėjas, norintis gauti lyderio pareigas turėtų būti neišsišokęs, ramus, draugiškas. Klausantis patarimų, mokantis dirbti komandoje bei suvaldyti nemažą kiekį žmonių. Tai tiek.

Redaguota Corleone.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
dešavnas.    147
Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Deshawn_Havierres
Jūsų lygis serveryje: 10
Ar turite šeimos narių, žaidžiančių mūsų serveryje su jūsų IP? Jei taip, įvardinkite juos. Ne
Jūsų amžius: 20
Vidutinis dienos / savaitės aktyvumas: Darbo dienomis 2-4val., priklauso nuo darbų kiekio.
Skype ID: w4rning.lt

Sveiki,

Esu vardu Rytis, man 20 metų, žaidime žinomas kaip Deshawn_Havierres (arba tas, kur melodramas mėgsta ir skundžias, kad trina būsenas). Gyvenu bei dirbu Kaune, esu laisvai samdomas (freelanceris) web dizaineris.

Pasižymiu pakankamai įkyriu charakteriu, kadangi esu visiškai prieš neatsakingumą, netvarką ir kitas nesamones tiek žaidime, tiek įvairiose situacijose gyvenime. Tokio būdo žmonės kaip aš, dažniausiai, yra įžeidinėjami dėl "nelaikymo žodžių už dantų" ar tai "ožinimo", kuomet stengiamasi pabėgti nuo atsakomybės ar tai apsimesti, jog nieko nebuvo. Paprastai esu atsakingas, rimtai žiūrintis į turimas pareigas žmogus, kūrybingas, inovatyvus ir siekiantis aukščiausių rezultatų kad ir ką bedarant.

Dogberry žinau nuo senų dienų, tačiau neprisimenu kuriais metais žaidžiau čia, buvau vardu Marshall_Henderson. Per 2 mėnesių žaidimo laikotarpį pareigų nesiekiau ir nepasiekiau, kadangi buvau sudomintas paties žaidimo principu (sunkumais, įdirbiu reikalingu pinigams gauti). Po neilgo laiko nustojau žaisti ir serveryje, ir patį SA:MP.

Pastebėjęs, kad Xan'as perėmė Dogberry vadovavimą ir žada startuoti, prisijungiau žaisti nuo pat pirmos starto dienos. Per šį laiką pastebėjau įvairių serverio žaidėjų ir valdžios turinčių asmenų puses. Kadangi nesijaučiu tas, kuris norėtų vadovauti kuriai nors frakcijai, nutariau pabandyti įgauti didesnių galimybių išreikšti savo mintis ir idėjas sukauptas per visą žaidimo laikotarpį - pildau į MWC.

Aiškiausi ir didžiausi motyvai kodėl pildau į MWC yra tai, kad noriu padėti projektui turėti kuo labiau kompetetingus lyderius bei stengtis išlaikyti juos kuo ilgesnį laiką pareigose, o ne laukti kol galės išeiti ir negauti B-LIST. Manau tai yra vienas svarbiausių darbų MWC darbų sąraše. Taip pat praeituose MWC nariuose įžvelgiau nemažai klaidų, tokių kaip: baimė pareikšti savo nuomonę bei naudojimasis pareigomis padedant draugams iš nusikalstamojo pasaulio, tad vadovaujantis šiais aspektais - taisyčiau kitų klaidas savo rankomis.

Taip ir pereiname prie idėjų:

Viena svarbiausių idėjų būtų "pagalba darbuotojų priežiūroje". Per žaidimo laikotarpį teko pastebėti daug nusižengimų darančių įvairių frakcijų darbuotojų, tiek prieš lyderių akis, tiek ir ne prieš juos, o papeikimų rašymas dažniausiai baigiasi žodiniu įspėjimu, net ir tuomet, kai viena svarbiausių serverio frakcijų - LSSAM leidžia darbuotojams naudotis šaunamaisiais ginklais net ir atvykstant pas iškvietėjus. Tuo vadovaujantis stebėčiau ne tik lyderių veiklą, bet ir jų darbuotojų. Kokia nauda iš to ir kokia to esmė? Pastebėjus darbuotojų nusižengimus - saugočiau vaizdinę medžiagą bei siųsčiau lyderiams privačiai paaiškinti tokį ar anokį darbuotojo elgesį. Gavus svarų paaiškinimą - tai liktų kaip žodinis įspėjimas lyderiui, kad kitą kartą pastebėjus panašią ar labiau neatsakingą darbuotojo veiklą - lyderis pats už jį atsakytų. Taip būtų ugdomas bendravimas tarp lyderio bei darbuotojų bei visiškas tvarkos užtikrinimas frakcijose.

Sekanti idėja būtų rengti bendrus lyderių susirinkimus, pasitarimus. Kokia to nauda? Kurti glaudžius ryšius tarp pačių frakcijų, aiškintis nesutarimus bei juos išspręsti, kad tarp frakcijų nevyktų jokių kivirčų ar nesantaikų, kadangi per žaidimą severyje pastebėjau kaip praktiškai visos frakcijos išsidirbinėja iš LSPD darbuotojų, esą jie "gaidžiai".

Manau tai būtų pagrindinės idėjos siekiant užtikrinti tiek tvarką, tiek santaiką serveryje tarp lyderių ir jų darbuotojų.

Lyderis, kuris trauktų žaidėjus į frakciją? Žinoma - išmanantis firmą ir įrodęs darbais ar žodžiais, kad gali išlaikyti ją. Toks, kuris nebijo turėti savo žodžio ir pasiginčyti stengdamasis įrodyti savo tiesą, net jei ir ne visais atvejais teisinga. Toks, kuris kiekvieną naują darbuotoją praveda pro sistemą frakcijoje, joje esamas funkcijas, kadangi pirmas įspūdis ir emocija - svarbiausia. Taip pat svarbu ir jo aktyvumas, bendruomeniškumas su pačiu serveriu, jei žaidėjai žinos, kad toks ar anoks lyderis neveda nei treniruočių, nei kelionių, nei kitokių veiklų su papildomom motyvacinėm premijom, tai esu užtikrintas, kad pas tokį niekas tikrai nenorės eiti.

Pasibaigus "introduction" prieš darbinantis į frakciją darbuotojai norėtų žinoti kodėl verta dirbti kuo daugiau ir išnaudoti visą laiką darbui, o ne pramogoms ar važinėjimui su savo transportu. Tokiu žodžiu stengčiausi, kad lyderiai darbuotojus skatintų premijomis, tačiau padėčiau patiems lyderiams "išmokėti premiją", kadangi duoti premiją bet kada gali bet kas, tačiau žinoti, kuomet darbuotojų emocinė būsena gali būti lengviausiai prieinama - ne bet kas. Taip kiltų darbuotojų darbo našumas.

Skype kontaktai - w4rning.lt

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar