`Cloudy

SANFIERRO HOSPITAL INTERIOR

17 pranešimų šioje temoje

`Cloudy    16
2 minutes prieš, FRANKLAWLEY rašė:

Kai kurios mappo vietos yra visiškai nuvalkiotas

O tu nori pasakyti kažka kuri naujo? :DD

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
FRANKLAWLEY    465
6 minutes prieš, `Cloudy rašė:

https://imgur.com/a/ISyrN  ,  aš priemu tavo nuomone, bet taip sakydamas sukurk pats kažka unikalaus.

Seni ;DD , čia mano gal koks 2 mapp darbas , ir tu man siunti jis kurtas kokiais 2017..  Aš net texturu normaliai nemokejau pakeist. 

Todėl ir nebekuriu, nes nebesugebu nieko neuajo sukurt

Redaguota FRANKLAWLEY

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
`Cloudy    16
1 minute prieš, FRANKLAWLEY rašė:

Seni ;DD , čia mano gal koks 2 mapp darbas , ir tu man siunti jis kurtas kokiais 2017..  Aš net texturu normaliai nemokejau pakeist

Aš tau noriu pasakyti, kad nedirbu su interjėrais mano pagrdinas EXT. Eik ir išreišk savo nuomone ant mano EXT darbų, 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
FRANKLAWLEY    465
Dabar, `Cloudy rašė:

Aš tau noriu pasakyti, kad nedirbu su interjėrais mano pagrdinas EXT. Eik ir išreišk savo nuomone ant mano EXT darbų, 

Kur tu man tai sakai?? Aš tave išvis pirmą kartą matau tai ir išreiškiau nuomone ant pamatyto pirmo tavo darbo , o tu mane iškart puolį..  Nedomina man tavo kiti darbai, tiesiog šis pirmas kurį pamačiau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
dešavnas.    147
prieš 1 valandą, `Cloudy rašė:

Sori, bet vertina įkeltą darbą, o ne kokius ext sukūręs esi :DDDD geras mąstymas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Petric'as    36

Visai šauniai, tik nelabai gerai atrodo ten registraturoje kiek suprantu tie foteliukai vienviečiai nežinau mano nuomonė.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Nuko`    492

Patingėjai pažaisti su detalėm ir pačiom tekstūrom. Viskas labai banalu, vientisa ir nuobodu. Trūksta tvarkos. Apšvietimą išmėtei neaišku pagal ką, o tas iškart neatrodo gerai. Darbas nėra geras. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.