dešavnas.

Peikiu George

5 pranešimų šioje temoje

dešavnas.    147

Jūsų Vardas_Pavardė: Deshawn_Havierres Peikiamo forumo moderatoriaus Vardas_Pavardė: Paul_George Kodėl peikiate šį moderatorių? (išsamiai)

Piktnaudžiavimas forumo moderatoriaus privilegijomis bei įspėjimai be svarios priežasties.
1. Būsenų trynimas. Galit loguose pasižiūrėt į tai kiek mano būsenų buvo ištrinta jo paties.
2. Pranešimų trynimas. Apie šitą plačiau.
3. Įspėjimai be priežasties ir be perspėjimo.
Vyko diskusija šioje temoje -

Po priešpaskutiniu komentaru buvo parašytas mano komentaras, kurį jis ištrynė ir įspėjo mane 4 įspėjimais už "Pranešimų, nesusijusių su tema, rašymas",
kuomet diskusija su juo vyko SUSIJUSIO SU TEMA ir bendru jos turiniu.
Taip pat pats moderatorius atsakė į mano komentarą, kuris buvo atsakytas Garry'iui. Moderatorius PATS kiršina diskusijas ir po to trina komentarus ir baudžia?
Tai jei dabar kiekvienas moderatorius paims, kažkuriam forumo nariui atsakys į jo komentarą, užvirs diskusija ir moderatorius pradės trinti komentarus bei
dalinti įspėjimus BE PERSPĖJIMO? Normalu turbūt.
Taip pat noriu pamatyti už ką gautas įspėjimas "Teigiamos reputacijos prašymas", kadangi po įspėjimu link'o ar kažkokios nuorodos į nusižengimą nerasta. Įrodymai (nebūtina, tačiau patartina nurodyti nuorodas, kur moderatorius daro pažeidimus) Papildomi komentarai: Gal užteks būnant moderatorium jaustis aukštesniu?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
dešavnas.    147
2 minutes prieš, George. rašė:

Ramiau teisuoli, komentarus tryniau kaip mwc, o įspėjimai tikrai nebuvo pelnyti? :)

Noriu pamatyt svarią priežastį ir veiksmų ėmimąsi be jokio perspėjimo ar loginio sprendimo kaip temos užrakinimas ar tiesiog ištrynimas komentaro, o ne trynimą ir įspėjimus, kuomet pats toje diskusijoje buvai tas, kuris ką kurstė

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
George.    313
12 minutes prieš, dešavnas. rašė:

Noriu pamatyt svarią priežastį ir veiksmų ėmimąsi be jokio perspėjimo ar loginio sprendimo kaip temos užrakinimas ar tiesiog ištrynimas komentaro, o ne trynimą ir įspėjimus, kuomet pats toje diskusijoje buvai tas, kuris ką kurstė

Padariau apklausą, ar normalu daryti diskusija joje? Neprašiau būtent tavęs joje kelti tos diskusijos, buvo apklausa, o tu pradedi vėl kaip mwc ir visi kiti neatlieka savo darbo, ir kišiesi kur nereikia. Nevaidink teisuolio ir neišsisukinėk.

20 minutes prieš, dešavnas. rašė:

Taip pat noriu pamatyti už ką gautas įspėjimas "Teigiamos reputacijos prašymas", kadangi po įspėjimu link'o ar kažkokios nuorodos į nusižengimą nerasta. Įrodymai (nebūtina, tačiau patartina nurodyti nuorodas, kur moderatorius daro pažeidimus) Papildomi komentarai: Gal užteks būnant moderatorium jaustis aukštesniu?

o neprisimeni kaip parašei tokį gražu komentarą Metų apdovanojimuose, ir būsenų atnaujinimuose prašei, kad užmestu like? Šitą taip pat tikriausiai užmiršęs būsi

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Califford    2,053
  • 1. Būsenų trynimas. Galit loguose pasižiūrėt į tai kiek mano būsenų buvo ištrinta jo paties.

image.png.c98da837ed05cc59e9199baea5f5a014.png Būsenos nėra skirtos tam.

• 2. Pranešimų trynimas. Apie šitą plačiau.

MWC aš neprižiūriu, @George. naudojosi MWC moderavimu, dėl to rašyk Nerijui, arba rašyk kitą papeikimą.

• 3. Įspėjimai be priežasties ir be perspėjimo.

image.png.be594abe452528bfb5ad20bb4315abbc.png

Moderatorius perspėtas žodiniu įspėjimu dėl įrodymų pateikimo duodant įspėjimą nariui.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.