George.

Paul_George | Administracija

9 pranešimų šioje temoje

George.    313
Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Paul_George
Ar turite šeimos narių, žaidžiančių mūsų serveryje su jūsų IP? Jei taip, įvardinkite juos: Marvin_Webster
Jūsų amžius: 17 metų
Skype ID: live:leowesterman7

Sveiki visi, esu Augustinas  turiu 17 metų, gyvenu Ukmergėje. Šiuo metu mokausi, tai laisvalaikio kaip ir turiu, kurį praleidžiu šiame serveryje. Kaip žmogus esu gana draugiškas, nesu išsišokėlis, mėgstu diskusijas. Taip pat esu atsakingas, už padarytus veiksmus atsakyti mėgstu pats, ar tai būtų pagyrimai ar pastabos, mėgstu išklausyti žmones, patarti jiems, todėl ir esu dabartinis MWC narys. Kaip MWC nariui serveryje labai daug darbo kaip ir nėra, tad norisi išbandyti kažką naujo, pasisemti daugiau patirties, bei praplėsti savo žinių lauką. Serverio administracijoje dar nesu buvęs nei karto, nors ir turėjau ne per seniausiai rinkimus, kuriuose buvo daug nuomonių, bet tikėjausi jog pakliūsiu į komandą, dabar savo anketą matau archyve, todėl nusprendžiau dar kartą pabandyti savo jėgas rinkimuose. Kaip administratorius atsakingai žvelgčiau į savo gautą šansą, ne būtų tokių dalykų kaip važinėjimas su įjungtu AOD, ir panašiai. Na jei gaunu pareigas mėgstu su jomis tvarkytis atsakingai bei kokybiškai,  juk pareigas tau ir patikėjo, tikėdamiesi iš tavęs didesnio darbo, bei pagalbos serveriui. Save administratoriaus poste įsivaizduoju kaip aktyvų asmenį, dabartinė komanda yra aktyvi, bet į pagalbos šauksmus reaguoja gan lėtokai, tad norėčiau tai pakeisti, ir parodyti žmonėms, kad administracija greit reaguoja į Jūsų skundus, pagalbos šauksmus bei kokybiškai atlieka savo darbą. Anksčiau čia tikrai žaidžiau, bei turėjau daug neišdildomos patirties, visus mano postus galite rasti čia, ties postais neaprašinėsiu čia po vieną dėl žodžių skaičiaus, bet buvo puikus postai, nei viename neturėjau nusiskundimu iš aplinkiniu, daugiau nepasitenkinimo buvo ties SFSAM lyderio postu, bet viską išsprendžiau pats, ir tuo džiaugiuosi. Savo rezultatais nenusiviliu, kadangi buvo visai gera vadovauti šiame serveryje, taip pat dabar dar be MWC nario posto, užimu forumo moderatoriaus postą. Kalbant apie užblokavimus, tai esu jų turėjęs ik vieną, tai buvo dar tuo metu, kaip buvau apkaltintas buginto turto slėpimu, nors pats net nežinojau kas ten vyksta. Na be šio bano, daugiau tokių atvejų nebuvo, supratau kad jei kas atrodo įtartinai reiktu kreiptis į administracija, arba pas Vyr. Administratoriu. Žaidžiu čia jau pusantrų metų, ir per juos turėjau progos susipažinti su skirtingais projekte žaidžiančiais asmenimis. Nesakyčiau, kad pažintis su tiek žmonių neišėjo į naudą. Šiuometinė serverio bendruomenę yra negailestinga, tik ir laukia kada padarysi klaidą, ir jie galės užimti tavo vietą. Aišku ankstesnė serverio bendruomenė buvo kiek geresnė, bet negrįžtam atgal, o žiūrim tai ką turim. Nors pažįstu tiek gerų, tiek blogų žmonių, mano manymu visos draugystės yra naudingos, ir nereikia čia būti dviveidžiams, juk nežinai kada iš to žmogaus tau prireiks pagalbos, ir turėsi kreiptis į jį, bijodamas jog jis taip pat prisimins senus laikus, kai buvai išsišokėlis, bei negarbingai elgeisi. Nors ir lankau mokyklą, bei sporto centrą, mano dienos aktyvumas svyruoja nuo 100 iki 300 minučių, taip pat per savaitę praleidžiu atitinkamai 18-25 valandas. Sėkmės kitiems!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Moretti.    113

Net neskaičius anketos, pilnai tave palaikau. Jau kurį laiką stebiu tavo MWC darbą, tai labai stebina. Linkiu patekti, mano akimis tu stipriausias kandidatas iš esamų užpildžiusių. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Sinao_vL    9

tikrai Už nuo ko čia pradet :D nu tai visu pirma esi labai aktuvys mandagus bendraujantis su MWC pareigom susitvarkai puikiai ir greitai labai pasikeitiai nuo seniau 

Redaguota Sinao_vL

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar