Califford

Nauja garažų sistema?!

4 pranešimų šioje temoje

Califford    2,019

Sveiki visi, beskaitant šį pasiūlymą kilo gan nebloga mintis, kurią galėtumėm pritaikyti tiek mechanikų frakcijai, tiek patiems garažams. Tai visų pirma, kas skaitėt šiek tiek tepalų pasiūlymą, gaudysitės. Kaip viskas vyktų?

1. Sukurti automobilių priežiūros reikmenų parduotuvę.

Parduotuvėje būtų pardavinėjami tepalai, įrankiai mašinai tvarkyti. naujos padangos ir kitos automobilių dalys.

• Tepalų pasiūlymas jau parašytas, tenka tik jį persiskaityti.
  • Padangas reikėtų keisti tuomet, kai kažkuris iš žaidėjų peršauna jas.
  • Kitas detales tokias kaip turbina, žvakės ir kt. galima labai lengvai sudaryti pasiskaičius apie mašinas.

2. Sukurti garažų eksterjerą / 2 - 3 interjerus.

Sukurti 2 - 3 interjerus, 1 būtų, kad be pakeltuvo, galėtum pasikeisti tik pagrindines sugedusias detales. 2 interjeras būtų, kad galėtum pasikelti mašiną, pasikeisti ratus / kitas detales. 3 interjeras, padaryti platesnį, kad galėtum pačiame garaže pasistatyti dvi mašinas, o kituose 1 - 2 interjeruose tik 1 mašiną.

• Sistema

Tai va, atsiradus parduotuvei, galima eiti prie pačios sistemos. Pagrinde ką norėjau pasakyti dėl tų garažų tai, garažai būtų dažnai naudojami tam, kad nevažiuoti pas mechanikų taisyti mašinos, o važiuoti į garažą. Garaže galėtum pats pasikeisti padangas, tepalus ir kitas mašinos dalis.

Jeigu neturi garažo, važiuoji pas mechanikus taisyti mašinos ir moki ten dvigubai daugiau nei garaže. ( Garaže moki tik už detales. O pas mechanikų moki tiek už darbą, tiek už detales )

Žodžiu, apibendrinus gaunasi viskas taip, kad serveryje atsiranda nauja garažų sistema, nauja automobilių priežiūros parduotuvė, nauja veikla mechanikų frakcijai bei patiems žaidėjams.

Redaguota Califford

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Garry    2,032

Aš nežinau ar žaidėjams tai būtų įdomi veikla, lai sprendžia jie, bet šioks toks pastebėjimas iš mechanikų pusės. Realiai aš nemanau, kad atsiras veiklos ir taip biednai gyvenančiai frakcijai. Sakyčiau, netgi pablogintų jos situaciją, kai žaidėjas turės daugiau galimybių pats rūpintis savo transportu. O galbūt aš klystu? Pataisykite mane.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Roy    251

Kaip seniau niekas nenaudos tų garažų, taip ir įgyvendinus pasiūlymą niekas nenaudos garažo. Kiek kartų reikėtų tuos tepalus keisti, kad tas garažas atsipirktų? 100, 300? :D Paprasčiausiai neverta vargti dėl tų garažų, nes nulis naudos iš jų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Califford    2,019
6 minutes prieš, Roy rašė:

Kaip seniau niekas nenaudos tų garažų, taip ir įgyvendinus pasiūlymą niekas nenaudos garažo. Kiek kartų reikėtų tuos tepalus keisti, kad tas garažas atsipirktų? 100, 300? :D Paprasčiausiai neverta vargti dėl tų garažų, nes nulis naudos iš jų.

Garažai mano manymų yra reikalingi, tačiau reikia rasti tam tikrą sistemą, kad jie būtų panaudoti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Atsakyti

×   Jūs įklijavote suformatuotą turinį.   Išjungti formatavimą.

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Jūsų ankstesnis turinys buvo atkurtas.   Išvalyti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.