iAr@s

LSPD VALDŽIOS PAPEIKIMAS

7 pranešimų šioje temoje

iAr@s    236

Jūsų Vardas_Pavardė: James_Gifford.
Frakcijos, kurią peikiate pavadinimas: LSPD.
Peikiamo lyderio / sub-lyderio Vardas_Pavardė: Aaron_Rivera.
Papeikimo priežastis, situacija: Pastebėjau, kai pareigūnai susiruošė vykti kažkur iš bazės su dviem automobiliais. Taigi pasirinkau kelią juos pasekti (pripažinsiu - jiems šiek tiek trukdžiau nuvykti, tačiau jie už tai mane galėjo drąsiai nubausti ir aš neturėčiau jokių kėslų parašyti jiems papeikimą), ir sekimo eigoje sustojome prie FIX garažo, kuris yra VERONA BEACH rajone. Aš įvažiavau į garažą susitaisyti mašiną ir LSPD darbuotojas, kuris galiu garantuoti, kad visiškai neturi supratimo kam yra skirta SWAT ginklų ekipuotė, ėmė mane šaudyti (TUO METU BUVAU VISIŠKAI BEGINKLIS IR NETURĖJAU JOKIŲ MINČIŲ PASIKĖSINTI Į JO/JŲ GYVYBĘ). Taigi skundas frakcijos lyderiui skamba taip: 1. Kodėl davėte nepatyrusiui darbuotojui SWAT (PATI AUKŠČIAUSIA GINKLUOTĖ) ginkluotę?; 2. Kodėl video įraše nesimato Jūsų jokių veiksmų dėl darbuotojo elgesio su civiliu, kuris net nesikėsino į jį ar į kito civilio gyvybę?; 3. Kodėl Jūs važiavote į narkotikų fabriką grubiai pažeidinėdami KET taisykles? Jūs gi niekur neskubėjote (tą galima suprasti vaizdo įraše); 4. Kodėl leidžiate naudotis LSPD sraigtasparniu tiems asmenims (arba ten buvote pats Jūs ponas Rivera), kad jį nutūpdėte ant ten, kur labai dažnai būna daug žaidėjų, kurie ten žvejoja? Ar gi taip galima išsidirbinėti iš žaidėjų bei savo frakcijos transporto?; P.S. PRAŠAU ATSAKYTI KONKREČIAI, NEMINANT JOKIŲ CHEAT NAUDOJIMŲ IR KITŲ DALYKŲ. ATSAKYKITE Į KLAUSIMUS IR PATEISINKITE SAVO BEI DARBUOTOJŲ ELGESĮ, AČIŪ.
Įrodymai (privaloma): https://imgur.com/a/c2hESvc?fbclid=IwAR1aisadkS-xIREuTSZTQqducArF66h-Hrr9kdMN_gAZzUmzg9pvDIVebSY

P.S. Rašau antrą papeikimą, kadangi anas nesusijęs.

Redaguota iAr@s

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Aaron'R    265

ant kiek tu graudus tai ka zn :DD

1. SWAT ekipuote duota, nes kaip ir minejau - to reikalavo situacija - vykti i reidą narkotikų fabrike.

2. Kokie mano veiksmai turetu matytis? tureciau kazkokias /ve komandas naudoti ar dar ka? Tam mes turime teamspeaka per kuri kominikuojam, jei gerai isiziuresi i savo video, neiviena kulka i tave nepataike, o kai tik darbuotojas pradejo saudyt, nori tikek, nori ne - jam buvo liepta nustoti saudyti (necenzurinius zodzius praleidau)

3. Keliu eismo taisykliu pakankamai padoriai laikemes, jei video paziuresi, bet kai mus taranuoja, ar tas incidentas kai kazkuriam is musu palagino ir abudu pradejom "skraidyt", nu tai cia jau ne mano kalte kad KET buvo pazeistas.

4. Na galiu pasakyt kad ten buvau ne as, o jei butum labai norejes, galejai nueiti ir paziureti koks pareigunas yra prie zvejybos ir paklausti ar jis nutupde ten ta heli, ir butum galejes eit paverk vel papeikimu skiltyje, p.s. sorry admin galiu neturiu, negaliu stebeti kiekvieno nuotoliniu budu

p.s. kodel turetumem tave stabdyt su specialiu transportu lyg eiliniai patruliai? musu tikslas naudojant spec. tr. buvo visai kitoks, del ket pazeidimu niekas taves nesiruosia stabdyt. kazka praleidau? 

Redaguota Aaron'R

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Vaidas.    396
2 minutes prieš, Aaron'R rašė:

1. SWAT ekipuote duota, nes kaip ir minejau - to reikalavo situacija - vykti i reidą narkotikų fabrike.

Tai kad jau nuo pat pirmos ar tai antros tavo lyderiavimo dienos matau žemo rango pareigūnus su SWAT ekipuote lol. Ir pradeda lest vos susinervavę, kad nepagauna. Taip neturi būt

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
iAr@s    236
9 minutes prieš, Aaron'R rašė:

2. Kokie mano veiksmai turetu matytis? tureciau kazkokias /ve komandas naudoti ar dar ka? Tam mes turime teamspeaka per kuri kominikuojam, jei gerai isiziuresi i savo video, neiviena kulka i tave nepataike, o kai tik darbuotojas pradejo saudyt, nori tikek, nori ne - jam buvo liepta nustoti saudyti (necenzurinius zodzius praleidau)

3. Keliu eismo taisykliu pakankamai padoriai laikemes, jei video paziuresi, bet kai mus taranuoja, ar tas incidentas kai kazkuriam is musu palagino ir abudu pradejom "skraidyt", nu tai cia jau ne mano kalte kad KET buvo pazeistas.

4. Na galiu pasakyt kad ten buvau ne as, o jei butum labai norejes, galejai nueiti ir paziureti koks pareigunas yra prie zvejybos ir paklausti ar jis nutupde ten ta heli, ir butum galejes eit paverk vel papeikimu skiltyje, p.s. sorry admin galiu neturiu, negaliu stebeti kiekvieno nuotoliniu budu

p.s. kodel turetumem tave stabdyt su specialiu transportu lyg eiliniai patruliai? musu tikslas naudojant spec. tr. buvo visai kitoks, del ket pazeidimu niekas taves nesiruosia stabdyt. kazka praleidau? 

Gerai tikiu, kad tu jam liepei tai baigti. Tai kyla vėl klausimų - kaip tu jį nubaudei? Nes nei jis, nei tu - neatsiprašė ar kažkaip kitaip nekompensavo. Pareigūnui yra svarbiausia saugoti, ginti padėti - o ne žalotį jį/jo turtą. 

Video įraše tu mane vadinai chyteriu, taip? Nejaugi, tu būdamas LSPD lyderiu nežinai, kas per manevras yra 'lag pit'? Tai yra cheatas tavo manymu, taip?

P.S. Prakalbus apie buvimą graudžiu, tai sorry 

Redaguota iAr@s

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Aaron'R    265
4 minutes prieš, Vaidas. rašė:

Tai kad jau nuo pat pirmos ar tai antros tavo lyderiavimo dienos matau žemo rango pareigūnus su SWAT ekipuote lol. Ir pradeda lest vos susinervavę, kad nepagauna. Taip neturi būt

Ar turi tavo zodzius paremenciu irodymu? jei taip visada gali rasyti papeikima darbuotoju skiltyje, o seip swat ekipuote visada buna uzrakinta, ir neivienas darbuotojas jos negali pasiimti (manau tai pats zinai), atrakinama tik ginklu pervezimo/reido/chemikalu grobimo metu. 

2 minutes prieš, iAr@s rašė:

ir parasyk: Gerai tikiu, kad tu jam liepei tai baigti. Tai kyla vėl klausimų - kaip tu jį nubaudei? Nes nei jis, nei tu - neatsiprašė ar kažkaip kitaip nekompensavo. Pareigūnui yra svarbiausia saugoti, ginti padėti - o ne žalotį jį/jo turtą. 

Video įraše tu mane vadinai chyteriu, taip? Nejaugi, tu būdamas LSPD lyderiu nežinai, kas per manevras yra 'lag pit'? Tai yra cheatas tavo manymu, taip?

Jokia zala nebuvo tau padaryta, nei viena kulka nepataike nei i tave, nei i tavo masina, tai ka kompensuoti reikia? 

Video irase tu taip pat mane pavadinai cheateriu, tai tu cia pats sau priestarauji.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Andrėjus    261

Papeikimas yra atmestas, bet lyderis gauna įspėjimą už komandos nekontroliavymą. 

Redaguota Andrėjus

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.