Jizzy

Metų apdovanojimai, Stand Up vakaras!

3 pranešimų šioje temoje

Jizzy    790

D0oqikt.jpg


STAND UP COMEDY, METŲ APDOVANOJIMŲ VAKARAS - PENKTADIENIS 19:00!


Heyo! Kaip turbūt dauguma pastebėjote, neperseniausiai baigėsi metų apdovanojimai, na, o žaidėjai kolkas liko neapdovanoti, tiesa? Būtent todėl, penktadienį 19:00 vakare, visus serverio žaidėjus noriu pakviesti į naujai įrengtą Stand up comedy klubą! Visi žadantys dalyvauti renginyje turės galimybę ne tik būti apdovanoti ar dalyvauti įvairių tipų metų rinkimuose, bet ir paklausyti dar negirdėtus, pačius geriausius, unikaliausius ir juokingiausius anekdotus Lietuvoje! Renginyje dalyvaus tokios žvaigždės ilgalaikis serverio vyr. Administratorius Nerijus_Žukauskas, nuostabiausias bei gabiausias scripteris Alfred_Pennyworth bei žinoma, renginio vedėjas bei anekdotų karalius - Garry_Matthews! 

 

- Pagrindiniai renginio vedėjai: Garry_Matthews ; Jizzy_Black

- Fotografas: Anthony_Califford

- Profesionaliausias Lietuvos barmenas - Dzo_Van

- Kitos įžymios žvaigždės: Alfred_Pennyworth ; Nerijus_Žukauskas

 


  • Renginio pradžia - 2019-01-11 19:00h
  • Renginio vieta: Jefferson - Los Santos.
  • Gėrimus bei užkandžius atsinešti patiems!
Redaguota Jizzy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Jizzy    790

Jeigu atsirastų norinčių vakarą praleisti linksmiau, galima renginį išplėtoti ir į TeamSpeak / Discord platformas, jei būtų norinčių rytoj vakare vienoj iš plaformų paskaldyt medinius bajeriukus prieš dogberio publiką susisiekit AŽ arba žaidime arba forume, suderinčiau vip'uką kokį. Taip pat norinčius prisidėti prie renginio finansiškai visada maloniai priglausiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Jizzy    790

Renginio pradžia kiek daugiau nei už pusvalandžio! Visus norinčius, skatinu prisijungti į TeamSpeak programą, sklinda gandai, kad Scott ten pasakos anekdotus bei dar negirdėtas istorijas iš savo gyvenimo! P.S TS neprivalomas, tai tik jūsų įdomumui, renginio vedėjai, visų žaidėjų patogumui viską apdovanos žaidime.

TeamSpeak adresas - ts.dogberry.lt

Redaguota Jizzy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.