▼ Nerijus ▲

Gaujų prižiūrėtojo rinkimai

2 pranešimų šioje temoje

T15k5CC.jpg

Sveiki, rinkimai į naujojo gaujų prižiūrėtojo pareigas atidaryti. Gaujų prižiūrėtojo darbas prižiūrėti gaujas, jų veiklą bei užimtumą

REIKALAVIMAI;

• Aplikaciją rašyti ne mažesniu kaip 10 bei ne didesniu kaip 14 šrifto dydžiu. 
  • Anketoje draudžiama kelti nuotraukas, vaizdo įrašus.

APLIKACIJA;

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime.
  • Jūsų amžius.
  • Trumpas prisistatymas.
  • Jūsų idėjos gaujų prižiūrėtojo pozicijoje?
  • Kodėl pretenduojate į šia poziciją?
  • Jūsų kontaktai (skype)

Aplikaciją turite rašyti laisvąją forma, naudojantis viršuje pateiktais klausimais.

Kita informacija;

Redaguota ▼ Nerijus ▲

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki, esu Tomas serveryje žinomas kaip Green_Skulls. Man yra 14 metų jog žinau kad yra mažai bet nemanau jog tai mane sustabdys daryti viska jog būtų kuo daugiau veiksmo gaujos nariams bei pareigūnams. Esu linksmas, bei mėgstantis išklausyti kitų žmoniu. Kolkas neturiu labai dauk įdėju būdamas gaujų prižiūrėtoju bet viena turiu, gan įdomia. Visų pirma aš išrinkčiau aktyvius gaujos lyderius bei išmesčiau neaktyvius jog būtų maksimali veikla kitom gaujom bei pareigūnam. Surinkęs aktyvius lyderius aš padaryčiau Gangwars kuriame surinkčiau tarkim 10 iš vienos gaujos 10 iš kitos arba gaujos prieš pareigūnus laiminti gauja gautu pinigų iš mano kišenes bei pasikalbėčiau su vienu iš administratorių dėl narkotikų bei ginklų gaujai. Jeigu pareigūnai prieš gaujos ir pareigūnai laimėtu jiem būtų duota 10,000-20,000 į pelna irgi iš mano kišenes ir tai daryčiau kas 2-3 savaites žiurint kiek gaujos narių prisijungusiu bei kiek pareigūnu. Tai manau jog motivuotu gaujos narius bei pareigūnus prisijungti bei gauti kuo daugiau veiksmo. Taigi, pildau į šia pozicija nes noriu parodyti jog aš vertas šiu pareigų ir noriu padaryti kuo daugiau veiksmo, kuo daugiau žaidėjų norinčiu į pareigūnus arba į gauja. Mano patirtis šiame serveryje yra gan maža, nemeluosiu, esu buvęs lyderis gaujos ir sekesi gan gerai iki tol kol išvykau keleta dienų. Esu pakankamai aktyvus bei pasiruošes išklausyti lyderių kas jiem būtų geriau taipogi žaidėjų bei pareigūnu galbūt jie turėtu unikaliu įdėju kurias aš galėčiau įgyvendint.

Kontaktai  -Green_Skulls(TS) Tomas#7824(DISCORD) Skype neturiu bet jeigu reikęs parsisiųsiu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar