Corleone.

Pasiūlymas lažyboms.

5 pranešimų šioje temoje

Corleone.    6
Jūsų Vardas_Pavardė: Royce_Blanchet
Ką siūlote?: Lažybų patobulinimą.
Aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau, jog lažybų bendrovėse koeficientai keistūsi ne nuo statančiųjų skaičiaus (kas yra belekokia nesąmonė), o kad būtų koeficientai nustatinėjami verslo savininko, kuris juos nustatytų remdamasis kokia nors lažybų bendrove(pvz TopSport). Taip pat dar siūlau, kad tau pastačius, skiltyje "mano statymai" rodytų, ant kokio koeficiento tu pastatei ir tavo galimą laimėjimą.
Vieta papildomiems komentarams:
Nuotraukos, vaizdo įrašai, kurie padėtų susidaryti pasiūlymo įvaizdį:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Alfred    335

Koeficientas keičiasi nuo statymų dėl tos pačios priežasties dėl kurios keli serveriai užsidarė - iš oro atsirandantys pinigai iš lažybų punktų. Buvo siūloma alternatyva, jog verslo savininkas galėtų daryt savo koeficientus, tačiau pinigus taipogi pats turi investuot, tačiau prie to prieit nespėjau. Beto, jeigu ir būtų galima daryti savo koeficientus, ir pinigai dygtų ant medžių, tai reikia labai, labai daug restrictionų lažybų savininkui,  ko aš daryti nenorėjau. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Moretti.    49

O jeigu padarius tuos normalius koeficientus, tačiau padaryti maksimalią sumą kiek galima statyt? Tarkim per 24 valandas 10-15k~. Tada manau nei labai ekonomika nukentės nei kas ir šiaip gi bus kas pralaimės, tai manau bus ta pusiausvyra. Bet čia tik mano nuomonė, @Alfred žino geriau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Atsakyti

×   Jūs įklijavote suformatuotą turinį.   Išjungti formatavimą.

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Jūsų ankstesnis turinys buvo atkurtas.   Išvalyti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.