Califford

Califford į moderatorius.

6 pranešimų šioje temoje

Califford    2,024

ANTHONY CALIFFORD | FORUMO ADMINISTRACIJA

Sveiki visi, nusprendžiau užpildyti anketą į forumo administraciją dėl kelių priežasčių, jas parašysiu vėliau, o dabar prisistatysiu. Tikrasis vardas Vilius, man 18 metų, serveryje žaidžiu ketvirtus metus, esu matęs tiek šilto, tiek šalto. Šiuo metu esu serverio administratorius, prieš tai turėjau daug postų, tokių kaip lyderis / moderatorius / mwc ir kt. Turbūt tiek pasiekiau dėl to, nes esu geras žmogus, mėgstu atsakingą darbą, mėgstu padėti, bendrauti, pajuokauti. Esu ganėtinai rimtas, komunikabilus, pozityvus žmogus. Tie kas mane pažįsta internautų pasaulyje, žino. Jau prieš serverio uždarymą galvojau pildyti anketą į forumo administraciją, tačiau vis delsiau iki tol, kol užsidarė pats serveris. Forume mano aktyvumas yra aukštas, todėl spėju pastebėti tokius postus, už kuriuos anksčiau gautum įspėjimų, kadangi pagrindiniai forumo moderatoriai dabar yra - t'bryant ir kiek mačiau keletą kartų p'george. Apie z'wardell nešneku, nes kiek žinau jis pastaruoju metu dingęs, nežinau ką jis veikia forumo administracijoje, todėl laikas jau pakeisti jį. Kas geriau mane žino, darbą moku atlikti pakankamai gerai, moku priimti tinkamus sprendimus. Tam kartu tiek, susimatysime žaidime!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Napoo    819
2 minutes prieš, Garis rašė:

Prieš.. trūksta patirties. Pirma išbandyk kokį sub-lyderio postą, pažiūrėk kaip seksis.

+ Prieš, nes nedraugiškas.

Pritatariu savo kolegai visakeriopai, žmogus nevaldantis nervų, vis klausia ar noriu į snukį.

Redaguota Napoo

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Califford    2,024
14 minutes prieš, Garis rašė:

Prieš.. trūksta patirties. Pirma išbandyk kokį sub-lyderio postą, pažiūrėk kaip seksis.

+ Prieš, nes nedraugiškas.

12 minutes prieš, Napoo rašė:

Pritatariu savo kolegai visakeriopai, žmogus nevaldantis nervų, vis klausia ar noriu į snuki

As bent pries posta esu tikras :(

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.