Napoo

Gaujų rinkimai.

8 pranešimų šioje temoje

Napoo    819

T15k5CC.jpg

Sveikučiai DogBerry žaidėjai, biški veluoju su rinkimais ( mano kaltė, sorriukas), tačiau nieko nelaukiant, atidaromi rinkimai į gaujų lyderių poziciją.

REIKALAVIMAI:

• Aplikaciją rašyti ne mažesniu kaip 10 bei ne didesniu kaip 14 šrifto dydžiu.

• Anketoje draudžiama kelti nuotraukas, vaizdo įrašus.

APLIKACIJA:

Aplikaciją turite rašyti laisvąją forma, joje turi atsispindėti jūsų tikslai gaujose, trumpas prisistatymas apie jus (būsimas slapyvardis, amžius, savęs apibūdinimas), jūsų idėjos gaujose bei kontaktai (skype).

[!] Aplikacijas pildyti šioje temoje, pasibaigus rinkimams bus išrinktos trys-keturios gaujos, priklausant nuo kiek žmonių užpildys.

Redaguota Napoo

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Josue_Caroll    10

Kandidatūra į Gaujos pareigas ! 

Labas vakaras ! 

Esu vardu Lukas, man yra 17 metų, esu iš Švedijos ,,Vanersborg'' Miestelio, šiuo metu užsiimu sunkiąją atletiką, bei žaidžiu futbolą, laisvalaikiu žinoma būnu su draugais, sėdžiu prie kompiuterio, ką turiu omenyje siedžiu prie kompiuterio, siedžiu prie kompiuterio šiltomis dienomis <šypsausi> Na, atėjo žiema tikrai dabar ilgiau praleisiu laiko prie kompiuterio, todėl nes šalti orai, pusto kaip iš knyslo, niekur neišeisi, nieko nenuveiksi tokiomis dienomis. Grįžtant prie pagrindinės temos norėčiau pakalbėti apie savo charakterį, koks esu realybėje, beabijo esu tikrai išsilavinęs asmuo, siekiantis tobulumo, mėgstantis padaryti savo darbą kokybiškai, esu gan protinga asmenybė, taipogi esu darbšti asmenybė, realybėje visada mėgstu darbą atlikti kukliai ,,Darbas žmogų puošia'' - Pradėjęs darbą visada pabaigiu, siekiu pagyrimo, arba paaukštinimo, stengiuosi visada atlikti darbą geriau nei visi varžovai, stengiuosi būti only number one, esu toks žmogus kuris mėgsta taisykles, bei mėgstą jų laikytis, todėl kaip yra posūkis ,,Taisyklės - ne tam kad mes jas laužytumėm, o tam kad jų laikytumėmės'', tai manau darbas yra vietoje, todėl ir reikalingas taksi direktorius šioje kritiškoje situacijoje, todėl nes šiuo metu darbas yra miręs - galūtinai, todėl nes ankstesnis direktorius buvo nušalintas už aiškų neaktyvumą, nors prieš tą žmogų visiškai nieko blogo neturiu, tiesiog jis buvo neaktyvus, ir profilaktiškai žmogui matėsi, kad yra nusispjauti apie jo vadovavimo dalį, todėl manau norėčiau išbandyti savo jėgas šiuose pareiguose, parodyti projektui ką sugebu, rodyčiau pavizdį visiem projekto žaidėjam, arba antraip stengčiausi imti pavizdį iš kitų projekto žaidėjų, nepilinėjus vandens į tuščio į kiaurą, norėčiau pasakyti jog esu žmogus kuris stengiasi su kiekviena diena lipti laiptu aukščiau. 

Norėčiau papasakoti savo sugalvotas, ir norėtas kad jos būtų įgyvendintos mano įsivaizduojamoj mano gaujoje. Pirmoji idėja ,,Best gang member''  - Šioje sistemoje norėčiau paminėti kad rinksiu geriausią savaitės gaujinį, kuris gaus papildomą premiją asmeniškai nuo manęs, žinoma ta premija bus sugalvoja, jeigu tapsiu gaujos bosu. Žinoma, sukurčiau tokia sistemą kaip ,,Have been gang'' - Šioje sistemoje, draugiškai pagerbčiau buvusius gaujos narius, urie pylė kraują dėl šeimos, žinoma šie gaujos nariai turėtų būti prabuvę  bent 2 savaitęs, tada jie bus įrašyti į šia temą, todėl stengsiamės plėsti šią temą. Trečioji turbūt ideja ,,Gang'' - Mision qwert'' - Šioje sistemoje būtų įrašytas kiekvienas gaujinis , kuris privalėtų įvygdyti misiją, ta misija galėtų būti daleiskime, nušauti 10 pareigūnų, nušauti kitos guajos 10narių, pagrobti 3 žaidėjus, pagaminti tiek ir tiek narkotikų.Tai turbūt ketvirta/penkta idėja ,,Gaujos - Rekordai'' - Šioje sistemoje, surašyčiau visus gaujinius pelningiausius, gaujiniai ilgiausiai išbuvusius gauoje, gaujinius kurie daugiausiai nušovė pareigūnų, aukščiausių rangų buvusius gaujinius ir panašiai, manau užteks penkių rimtų idėjų kurios padarys gaujoje perversmą, toliau norėčiau pakalbėti apie gaujos darbą ir t.t.

Gauja - tai viena iš serverio trieju gaujų, kuri bus įsivaidzuojama kaip velnio sūnūs, mes kelsiame chaosą, bus gąsdinami tiek vaikai ir moterys, žudysime teisėsaugos narius, vygdysime nusikalstamą veiklą, pardavinėsime kontrabandą, vežiosim ginklus, trugdysim dirbti teisėsaugai savo darbą, bus nelegali veikla, kiekviena gauja privalo turėti lašelį savo reputacijos, bet gaujų pagrindinė veikla yra kelti sumaištį, ir nusikalstamumą gaujose, todėl tą ir darysime, kariausime su priešingomis gaujomis, stengsiamės nepasiduoti, kariauti iš visų jėgų, duoti atpildo valandas kiekvienai gaujai, jog pajustu ką reiškia spaudimas. Gaujoje turėsime pagrindinę taiyklę: Žlugdyti viską, tik ne civilius.

Manau, pasakiau viską ką norėjau išdėsčiau pagrindines mintis, ačiū už dėmesį, bei suteiktą šansą pildyti į gaujos bosą. ! 

- Su derama pagarba - Caroll'.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Kuce_Bora    7

Sveiki visi

Mano vardas Seimūras, man 17metų. Gyvenu mažamia miestelyje kaišiadorių rajone. Dalyvauju krepšinio veikloje, šis sportas supranta mane o aš jį, todėl labai gerai sueinam. Taip pat užsiemu sunkiaja atletika, bandau kas diena siekti kuo daugiau, spausti iš savęs maksimumą. Dabar kaip tokie orai nelabai pabūsi laukia, todėl ilga laika prie kompiuterio praleidžiu. Viena iš blogūjų charakterio savybių kuria turiu tai tikriausiai neturiu kantrybės. Bet tai atsiskleidžia labai retai. Gerūjų charakterio savybių visai čia nereikia, tiesiog žaisiu serveryje ir visi mane matys, pažinos koks aš esu. Dabar norėčiau pereit gaujos kandidatūros. 

Taigi gaujose esu praleides daug laiko kituose serveriose, todėl čia norėčiau atnešti kuo daugiau veiklos visiems serverio žaidėjam kurie bandys šakotis prieš mus. Gaujose idėjų daug nereikia, bet išvardinsiu kurios būtų tikrai. Pirmoji idėja Tweaker Hunters ji susidės iš to, kad bet kuris serverio žaidėjas mum pakenks, ''ožins'' mus, bus įrašytas į tokį saraša. Nesvarbu kokiu momentu, nesvarbu kas jis toks bus, mes jį pamatę mieste nužudysime. Serverio žaidėjai žinos, kad negalima prisiartinti prie mūsų kai mes to nenorime. Antroji idėja bus ''hunger games''. Visa mano gaujinių šeima turės galimybe užsidyrbti narkotikų. Susirinksime visi vienoje vietoje, paskyrstisiu komandas visus po du. Jie turės išsiskyrstyti po duota teritorija ir surasti žmones (kuriuos aš pats išrinksiu padejėjus man) pribėge prie jų jie gaus ginklų, rinksis vis daugiau ginklų atskiruosia vietose ir šaudysis tarp kitos komandos. Tai lavins šaudymą, komandinį dąrba. Pagalvojau, kad visų idėjų aš čia nenoriu atskleisti, todėl pasiliksiu kolkas jas sau. Žinoma mes nepamiršime ''mentų'' juos šaudysime visada,kelsime sumaištį mieste ir už jos ribų. Kitoms gaujoms noriu pasakyti vieną ''Get away from us!'' Baigiau su grasinančia žinia kitiems ir to užteks.

Su didžiausia pagarba Kucė ^^

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Watkins    16

Esu vaikinukas iš Jurbarko miesto, jman 16-iolika. Tikrasis vardas Deividas, tačiau didžioji dauguma žmonių ( kalbant apie virtualios realybės pažįstamus, draugus realybėje ) - kreipinys į mane būna, Deivi. Esu kaip ir dauguma asmenybių, tobulėju, klystu su laiku ir mokausi iš padarytų klaidų, stengiuosi atkreipti dėmesį ir į kitų žmonių pastabas man. Asmeniškai pats užsiimu daug kuo. Žinoma, didžioji dalis laiko būna veikla su artimais ( šeima, draugais ), tačiau jei kalbant atidžiau, dažniausia veikla mano rutinoje sportas, nesvarbu futbolas, krepšinis. Lankau bokso treniruotes jau nemažai laiko. Charakterio bruožais išsiskiriu, nesu lengvabūdis, mėgstu pafilosofuoti, esu komunikabilus, supratingas, atkaklus, teisingas, lojalus, atsakingas, punktuolus.Na o dabar priieikime prie gaujų.

Mano vadovavimo metodai yra visiškai paprasti, tik gavus lyderį stengsiuosi imti į gaują tik tuos asmenis kuriuos pažystu, bei galiu pasikliauti. Šis sprendimas man padės suformuluoti stiprę komandą kuria bus galima tolimesnioje ateityje koreguoti su kitais serverio žaidėjais. Tai padės suburti vieningą grupuotę kuri žinos kaip elgtis kiekvienoje situacijoje. Būtent šiuo metodu aš galėsiu visiškai lengvai susitvarkyti su gauja, pirmosiomis lyderiavimo dienomis, kadangi gaujos nariai bus susitelkę į tai ką aš noriu jiems pasakyti ir gaujos teamspeak programoje ar pačiame žaidime jokio šurmulio nebus, kadangi komunikacija tarp pačio lyderio bei gaujos narių yra vienas iš svarbiausių funkcijų.

Kaip ir minėjau ankščiau į gaują bus primti tik tie žmonės kuriuos aš gerai pažystu, kadangi man pačiomis pirmomis lyderiavimo dienomis reik, kad gauja veiktų kaip vienas kumštis, tikraja to žodžio prasme, reikės visapusiškai pasipriešinti, dabartiniai konkurentai į  gaujos lyderius kurie atrodo gan stipriai bei Policijos Departamentui, tad jokių klaidų iš pačios gaujos vidurio negali būti. Gaujos nariai kuriuos aš pažystu bus paskirstyti į tam tikrus rangus, kad pačioje gaujoje būtų vidutinio aukštumo struktūra t.y Lyderis bei jo dešinioji ranka, aukšto rango gaujiniai kurie užsiiminės bet kokių turimų prekių platinimu, gaujos smogikai kurie atlikinės nužudymų užsakymus, ir tik tada paprasti gaujiniai kurie dar neturi jokio pasitikėjimo iš gaujos lyderio bei jo dešiniosios rankos. Nauji prisijūngę gaujiniai bus paprasti žmogeliukai kurie privalės padėti aukštesnio rango gaujiniam atlikti užduotis bei stebėti kaip jie tai atlieka ir iš to mokytis, taip jie įrodys lyderiui bei jo dešiniajai rankai, kad jis yra vertas kažko daugiau. Į Narius kurie man yra įrodę ką jie sugeba bus atsižvelgta mažiau, bet žemesnio rango nariai bus kruopščiai stebimi bei visos jų padarytos klaidos bus išvardintos, kadangi kada narys supras kokią klaidą jis padarė didelis šansas yra, kad daugiau tos klaidos jis ne pakartos ir tai paskatins narį bandyti atlikti visiškai ne priekaištingai. 

Tai tiek :) 

Blodas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pabl0    1

Esu Armandas iš Vilkaviškio, esu 17-iolikos metų, gyvenu mažame miestelyje Vilkavišky. Žiemos metu užsiimu sunkiaja atletika, einu į salę pažaist su vyresniais krepšinį ir stengiuosi kilti karjeros laiptais ir būti kasdien geresnis už save vakar, o be sporto lendu lauk pakimarint su draugeliais, bei ieškau judesio, nes juk always reikia liūdesį keist į judesį. Esu prikolnas, paprastas, linksmas, atsakingas, sąžiningas bei einantis už teisybę. Neesu ožys ar koks jibanas stalkeris, tieisog puikiai moku atsirinkt žmones kurie verti bendraut ir būti mano pusėje. Esmė tame, kad laisvalaikiu varinėju į plotus pajudėt ir pačiešint mandavoškių, todėl kartais galiu nebūti ryšy. Jau užteks apie save sekt pasakas ir prieikim prie mano internautinės erdvės. Sėdėt prie kompo irgi man patinka kaip daugeliui, esu aktyvus SAMP`O žaidėjas. Esu pražaidęs ilgą laiką kituose projektuose įvairiuose darbuose ir tikrai turiu tos patirties daugelyje sričių (Ypač Mafijose, gaujose ir teisėsaugoje) .Tikiuosi įtiksiu serverio valdžiai, bei serverio nariams ir būsiu draugiškas ir kultūringas su jais. Smagu, kad atsiranda naujų projektų kuriuose gali žmonės kurti naują ateitį ir išbandyti save. Jeigu sėsiu į gaujinių ložę tai suimsiu save už vadžių ir darysiu serverį vis geresniu, kad tiek gaujos tiek teisėsauga ir kiti serverio žaidėjai nebūtų užsnūdę ir turėtų dažnai veiklos ir žaistų mėgaudamiesi ir su šypsena veide. Visada kaitinsim galvas teisėsaugai, kitoms gaujoms liustrus tiek grobimuose, tiek betkurioje map`o vietoje. Komanda pas mane būtų ne pagal kiekybę, o pagal kokybę, nes pvz. būna maksimumas komandos, bet jie nebūna tinkamai paruošti tai sričiai, o aš stengsiuos, kad pas mane būtų kad ir 10 komandos narių, bet būsiu užtikrintas, kad jie manęs nepaves ir bus pasirengę betkokiems iššūkiams, išbandymams ir sunkumams. Kiekviena diena sieksiu, kad aš ir tuo pačiu mano šeima įgautų naujų įgūdžių ir pasimokytų iš manęs. Viską ką pats moku ir mokysiuosi tai stengsiuosi, kad ir mano komanda tą patį mokėtų. Užsibrėšiu tokį tikslą, kad apskritai visi būtų laimingi mano vadovavimu. Būsiu griežtas, bet teisingas ir visada kovosiu iki paskutinės kulkos. Būsime lyg viena didelė šeima kurioje žydi vienybė ir ėjimas vienas už visus ir visi už vieną. Gaujinių nesiruošiu skirstyti į dvi ar kelias rūšis, for example; ``Tas, anas noob`as kažkoks, nemoka šaudyt, o tas pažiūrėkit, serverio pasididžiavimas``. Visi skirtingi, visi lygūs- Mad Money. Visus stengsiuosi paruošti tinkamai, kad nereikėtų skirstyti nei man, nei kitiems į dvi rūšis. I will always stand 4 my brothers. Linksmų ir šiltų švenčių, bei naujųjų metų, lai 2019-ieji būna laimingiausi iš visų ;)                           Ačiū už dėmesį! Su pagarba-Armis (inlove)

Redaguota Pabl0

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Boriello    3

Labas vakaras,

Mano vardas Klaidas, man yra 17 metų. Pagrindiniai mano pomėgiai tai būtų : laiko leidimas su draugais, sportas, kompiuteriniai žaidimai. Kalbant apie kompiuterinius žaidimus, pirmenybę duodu SA:MP žaidimui. Esu bendraujantis žmogus, mėgstu kalbėtis, tartis su kitais žmonėmis įvairiais klausimais kurie yra man kilę ar kitiems, tačiau ne visada apie problemas kalbu, o ir pajuokauti mėgstu. Dar viena savybė, tai savikritiškumas, kuris padeda judėti, nestovėti vietoje, progresuoti.

Norėčiau pasidalinti savo sugalvotomis idėjomis gavus lyderio postą. bei tikslais:

PRADŽIA. Norint turėti stiprią, aktyvią gaują, reikia sudominti serverio žaidėjus,padaryti taip, kad į tavo gaują ateitu kuo daugiau žaidėjų. Tai padaryti galima atsilyginant jiems už gerą darbą. Pamačius, kad gaujos narys puikiai, efektyviai atlieką savo darbą, pasiūlai jam premiją. Kiti gaujos nariai pamate, kad už gerą darbą būni apdovanotas, jie su didesne motyvaciją norėtu tęsti savo veiklą, o kandidatų į gaują vis daugėtų ir daugėtų. Dažnos veiklos, konkursai taipogi greičiau pritrauktų serverio žaidėjus į gaujas, išbandyti savo jėgas. 

GRIEŽTA TVARKA. Padaryčiau taip, kad gauja turėtų gerą vardą. Stengsiuosi pats gaudyti tuos kurie naudoja "neleistinas modifikacijas" ir už tai labai stipriai bausiu. Gaujoje turės būti tvarka(pagarba savo kolegoms bei kitiems serverio žaidėjams). Nenoriu, kad gauja būtų "masofkine", vien tik šaudymai mieste, nepagarbus elgesys su serverio žaidėjais, nes aš ne taip įsivaizduoju gaujos darbą.

IDĖJOS. Įvairiausios užduotys gaujos nariams, pramogos, būtų tiesiog daug veiksmo ir tiek. Daug prigalvoti dabar nesugebu, nes nežinau dabartinių gaujų sistemų. Žinoma, daug idėjų ateina tada, kada gauni postą, nes tada atsiranda didesnė motyvaciją dirbti, stengtis dėl gaujos.

Pagarbiai Boriello.

Redaguota Boriello

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Jychi_Zowili    10

Sveiki skaitytojai, esu Tadas iš Kauno, dogberry Jychi_Zowili, man yra 17 metų ir šiame laiške daugiau užsiminsiu apie gaujos sąvoka samp aplinkoje, patirtį, idėjas. Pats esu gan komunikabilus, darbštus, pareigingas, ambicingas ir kantrus.  Truputį daugiau charakterio bruožų galima atpažinti bendraujant su žmogumi arba tiesiog dabar skaitant šį laišką. Naudodamasis kompiuteriu užsiemu video montavimu, žaidimais.

Šiuolaikiniuose samp projektuose gauja yra apsieta susišaudymais, nesutarimais su teisėsauga ir sausas kaip dulkės, neutralių serverio žaidėjų šaudymas. Esu buvęs gaujų lyderiu, pavyko surinkti gerą komanda. Į gaujos narius pretenduojama, būtent dėl geros kompanijos, komandinio darbo, atlygio, veiklos ar tiesiog pasipiktinimu teisėsaugos darbu serveryje. Taigi man vadovaujant gaujai, kad nebūtų veiksmo per peak time tai būtų lyg snowball's chance in hell variantas :) . Gaujose negali įsigalėti skurdas, nuobodumas, nes šitaip ir prasideda nesutarimai. Kartu su gauja praleistume laiką turf'e, važinėtumesi po miestelius, kariautume su kitomis grupuotėmis, sukurtume įvairius planus, kelius kaip bėgti nuo teisėsaugos, jog nereiktų serveryje laiką leisti kalejime po susišaudymų. Bendruomenėje būtų keli nuolatiniai eventai kaip bounty hunteris - gauja paskirstoma į dvi grupes po kelis žmones ir užduodamas vienas iš teisėsaugos ar gaujos narių nužudyti. Pirmoji grupė nužudžiusi gauna prizą. Pareigų paskirstymas - gaujos nariai turėtų veiklos gaudami užduotis. Galbūt surasti leakerių teisėsaugoje ar kitoje gaujoje, taipogi sumąstyti įvairių grobimo idėjų. Šitaip būtų užtikrinama veikla gaujoje. 

skype tadaz.d

Redaguota Jychi_Zowili

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Napoo    819

Pradėsiu padekodamas,kad nepatingėjot ir užpildėte anketas, vieni parašė mažiau, kiti daugiau, bet aplamai turinys patiko. 

Gaujos lyderio poziciją užsitarnavę asmenys:

• Josue_Carol 
  • Kuce_Bora
  • Dvl_Blood
  • Jychi_Zowili

Kaip ir minėjau anksčiau, bus išrinktos trys-keturios gaujos, tačiau šį kart turėsime visas penkias.

Penktos gaujos lyderiu tampa @toshy. Vienintelis žmogus, kuris prieš uždarymą turėjo gan aktyvią gaują. Todėl manau nusipelno šanso pratesti savo darbą.

Pateke žmones - susiekite su manimi per skype - denas180, o kas nepateko ir norėtumete sužinoti, kodėl - pm/skype.

Redaguota Napoo

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.