Garis

Pokalbiai su projekto senbuviais [ NUMERIS 3 ]

10 pranešimų šioje temoje

Garis    Reputacija: 1.931

ĮSPĖJIMAS: Šis žurnalas/laikraštis yra ypač autentiškas autoriaus gaminys. Visi panašumai su bet kokiu jau egzistuojančiu žurnalu/laikraščiu realybėje ar virtualiame pasaulyje yra visiškai atsitiktiniai. 

Jeigu pokalbyje atradote ir save, ir tai jus nudžiugino - džiaugiamės. Jei pasipiktinote - kaltinkite tik save.

Gero skaitalo.

PATOGESNIAM SKAITYMUI NUORODA Į IMGURĄ

P.S. galite siūlyti žmones su kuriais norėtumėte išvysti sekančius pokalbius.

NX8vx65.png

53ngh7n.png

3zP13wN.png

hTgoGhv.png

8cbbViO.png

V8GSIwx.png

cqoKgdv.png

Redaguota Garis
Atnaujintos nuorodos

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Giedrius    Reputacija: 1.590

Užuojauta skaitantiems, nes net pats tingėjau skaityti kai kuriuos savo atsakymus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Tony Garrison    Reputacija: 677

Perskaičiau viską, visai įdomu. Smagu, kad netingi kurti laikraščio ir su visais daliniesi. Tik tekstas sudėtas kažkaip nepatogiai :/

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
ZACK    Reputacija: 266

Arba man tik taip atorodo nes per iPad žiūriu arba part.lt sugadino nuotraukos kokybę.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Bee    Reputacija: 4

Viską paskaičiau, ganėtinai įdomu, tik kaikurie atsakymai kartojasi :D Anyways, sėkmės kituose darbuose. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Linkolnas_Mesijus    Reputacija: 6

• Labai puikiai ir išvaizdžiai atrodo laikraštis, “pasidariau puodeli šiltos arbatos“ - gurkšnodamas perskaičiau visa laikrašti ir mano manimu Giedriaus mintis labai buvo įdomios, kadangi tais metais “2008“ aš dar net neįsivaizdavau ką reiškia kompas, o nostalgija likus tik ko gero daug veliau mano žaidžiamuose projektose. Skaitydamas atsakymus radau panašumu ir savyje todėl laikraštis mano manimu vertas dėmesio, būtinai seksiu ir stengsiuosi kiekviena perskaityti. ŠAUNUOLIS AUTORIAU.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Nexar    Reputacija: 383

Šiaip galima abejoti dėl trėjaus nuomonės apie sistemų kopijavimo pateisinimą teisingumo. Samp serveris kažkokiam lygmeny imituoja realybę, taigi tokios sistemos kaip darbai, verslai, mašinų salonai aišku nesiskaito kopija iš kito serverio, tačiau kai kurios sistemos mano manymu tikrai skaitosi. Baisiausia nuodėmė ne kopijavimas, bet vienodumas, nes žaidėjas būtent dėl to negali pasirinkt serverio, visi juk vienodi! Trėjus sakė, kad jeigu sistema gera, ją reikia naudoti, iš esmės skamba logiškai, bet paimkim pvz greenside, ten daug sistemų gerų ir ganėtinai unikalių, tai dabar paimkim ir visas čia panaudokim, taigi išeis du identiški serveriai. Ne geras idėjas iš kitų serverių reikia imt ir naudot, bet geras idėjas patiem sugalvot reikia, kurios išskirtų serverį iš kitų. Geros idėjos tai čia būtų dabartinė dogberry įtarimo sistema, kuri lietuvoj tikrai išskirtinė, baudų sistema, frakcijų sistema, ginklų sistema - viso to nepamatysi kituose lietuviškuose serveriuose, tai aš manau, kad tokių idėjų reikia daugiau dar sukurti, o jau naudojamas galima pritaikyti sau, bet atsargiai.

Redaguota Nexar

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Giedrius    Reputacija: 1.590
2 valandas prieš , Nexar rašė:

Šiaip galima abejoti dėl trėjaus nuomonės apie sistemų kopijavimo pateisinimą teisingumo. Samp serveris kažkokiam lygmeny imituoja realybę, taigi tokios sistemos kaip darbai, verslai, mašinų salonai aišku nesiskaito kopija iš kito serverio, tačiau kai kurios sistemos mano manymu tikrai skaitosi. Baisiausia nuodėmė ne kopijavimas, bet vienodumas, nes žaidėjas būtent dėl to negali pasirinkt serverio, visi juk vienodi! Trėjus sakė, kad jeigu sistema gera, ją reikia naudoti, iš esmės skamba logiškai, bet paimkim pvz greenside, ten daug sistemų gerų ir ganėtinai unikalių, tai dabar paimkim ir visas čia panaudokim, taigi išeis du identiški serveriai. Ne geras idėjas iš kitų serverių reikia imt ir naudot, bet geras idėjas patiem sugalvot reikia, kurios išskirtų serverį iš kitų. Geros idėjos tai čia būtų dabartinė dogberry įtarimo sistema, kuri lietuvoj tikrai išskirtinė, baudų sistema, frakcijų sistema, ginklų sistema - viso to nepamatysi kituose lietuviškuose serveriuose, tai aš manau, kad tokių idėjų reikia daugiau dar sukurti, o jau naudojamas galima pritaikyti sau, bet atsargiai.

Kalbėjau apie situaciją, kai sugalvojama sistema, jį padaroma ir TIK TADA sužinoma, kad tokia pat jau yra kituose serveriuose, kadangi būtent taip ir buvo su viena iš mūsų sistemų, tokį dalyką pateisinu ir tikrai sakau, kad sistemą vis tiek reikia naudoti jeigu ji naudinga, kopijavimo ctrl c + ctrl v aš nepateisinu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar