Javan

Javan | Forumo moderatorius

2 pranešimų šioje temoje

Javan    Reputacija: 20

Nežinau kokiu paros metu skaitote mano anketą, tačiau sakau jums labas vakaras. Su jumis sveikinasi Nojus, sampe žinomas kaip Javan_Hoonigey. Pradesiu nuo savo charakterio bruožų, vienas iš svarbiausių būtų - komūnikabilus. Keliaukime toliau, atsakyngumas viena is svarbesnių savybių, kuri begalo svarbi einant betkurias pareigas. Galimybė mokėti atsakyngai elgtis, atsakyti už įvairius savo veiksmus gali praversti įvairiose situacijose. Tai būtų dvi pagrindinės mano charakterio savybės, kurias aš akcentuoju ir tobulinu. O jeigu bendrai imkime mane kaip asmenybe virtualioje erdvėje esu draugiškas, bendraujantis žmogus, žinoma kaip ir kiekvienas turbūt save gerbiantis žmogus stovi už save ir savo įsitikinimus, nuomonę, toks esu ir aš. 
Kodėl būtent forumo modetoratoriaus pareigos ? Manau dėl to, jog žinau, kad šiose pareigose sugėbėsiu 100% procentu išpildyti savo tikslus, galbūt norus serveriui, įdėjas. Čia pildau dėl to, nes šiose pareigose jaučiuosi ramiai ir užtikrintai, jose savimi galiu pasitikėti 110% procentu. Taip pat šios pareigose gali man suteikti galimybių kilti aukštyn. Forumo moderatorius - Tai tam tikros forumo skilties prižiūrėtojas, baudėjas atliekantis valymo darbus, kuomet forumo vartotojai pažeidinėja taisykles, kurios gadina mūsų forumo estetinę išvaizdą. Taip įsivaizduoju ir savę busi tam tikros skilties viršiausioji galva, kurioje forumo dalyviai turės laikytis mano ir bendrų forumo taisyklių. 
Patirties šiose pareigose turiu nelabai daug, esu buvęs vieną, galbūt du kartus tokio stiliaus pareigose. Kiek pamenu, buvau šiek tiek per daug atlaidus, todėl žmonės pajutę laisvę pradėjo išvis nekreipti dėmesio į nustatytas taisykles, teko imtis priemonių ir vartotojus bausti forumo ispėjimais, už rimtus pažeidimus blokuoti.. Serveryje žaisti ankščiau neteko, tačiau žaidžiau su šio projekto bendruomene kituose serveriose ir nuomone apie šio serverio žaidėjus labai gera, žmonės sąžiningi ir draugiški. Jeigu kalbant apie SA-MP žmonės netoleruojantys žaidimą palengvinančių programų ir propoguojantys švarų ir įdomų žaidimą. Forume laiko praleidžiu įvairiai, be pareigu čia praleidžiu valandą retkarčiais dvi. Tačiau einant pareigas, kurias reikia atlikti forume čia praleisiu laiko tiek, kiek reikalaus mano pareigų atlikimas, manau tai bus nuo 2-3valandų, priklausomai nuo skilties. Kaip ir minėjau aukščiau, serveryje žaisti neteko, tačiau su kažkuria bendruomenės dalimi teko bendrauti ir nuomonė apie juos labai puiki. 
Serverio administracija - Kolkas dideliu ir pastebimu klaidų ju atliekamose darbuose nepastebėjome nei vienas. Privalumi turi kiekvienas, tačiau jeigu kalbant apie visus bendrai, tai viena iš labiausiai atsidavusiu administracijų komandų projektui. Idėjos, idėjos, turbut vienas iš sunkiausiu ir daugiausiai mastymo reikalaujantis klausimas galintis pakišti koją betkuriam, tačiau  galiu pasakyti ir prižainti, jog ties šiuo klausimu klumpu ir aš, kažkokiu naujų ir įdomiu įdėjus šiai dienai neturiu.

Redaguota Javan

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
▼ Nerijus ▲    Reputacija: 868

Atmesta.

Šiuo metu moderatorių užtenka, bet jei atsitiks taip, kad dabartiniai moderatoriai nespės susitvarkyti ir / ar užplūs didelis forumo dalyvių skaičius - Nuosprendis bus parašytas žemiau šio pranešimo.

Redaguota ▼ Nerijus ▲

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.