Garis

Garry_Matthews | Administracija

5 pranešimų šioje temoje

Garis    Reputacija: 1.931
Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Garry_Matthews
Ar turite šeimos narių, žaidžiančių mūsų serveryje su jūsų IP? Jei taip, įvardinkite juos: Neturiu.
Jūsų amžius: 18 m.
Skype ID: tautvis.15

God dag,

didžioji dalis mane pažįstate kaip Garry‘Matthews‘ą arba tiesiog Tautvydą. Žaidimą projekte pradėjau dar 2014 m. ir visai sėkmingai jį tęsiu šiandien vienaip ar kitaip prie jo prisidėdamas. Nupasakoti savo charakterį būtų sunku ir tikrai maža kam įdomu. Sugebu bendrauti, pajuokauti ar vaidinti piktą kritiką. Kaip žinot užsiimu ir šiokia tokia kūrybine veikla – leidžiu laikraščius ir tiek.

Įvairios pareigos mane lydėjo beveik visus tuos metus ir manau prisimenat vienokį ar kitokį mano vaidmenį. Dažnas veidas frakcijų lyderių postuose arba MWC, forumo moderatorius, o visų daugiausiai laiko praleidau administracijoje. Kaip man sekėsi negalėčiau atsakyti labai objektyviai, bet jeigu nuolat gaudavau galimybę vadinasi buvo tokių kam mano darbas patiko. Aš manau, kad padariau ką galėjau - įgyvendinau savo idėjas ir man to užtenka. Ir nors administratoriumi buvau netgi 4 kartus ne ką mažesnis noras yra ir dabar patekti į komandą. Laukia visiškai naujas žaidimas, o kaip testeris jau turėjau galimybę jį išmėginti ir kas yra padaryta šiuo metu man visai patiko, o žinant, kad gali būti dar kažkas geriau, kelia dar didesnę intrigą ir norą kažkuo prisidėti.

Galit paklausti manęs „turėjai n galimybių, ko dar tau čia reikia, užleisk vietą kitiems“ – ir tikrai suprantu, bet administratoriaus postas visgi yra toks, kuriam reikia kažkokios patirties, kad atliktum vienokį ar kitokį darbą. Pradedant elementariu renginių organizavimu ir baigiant nelegalių programų naudotojų gaudymu. Šiuo atveju tos patirties aš turiu ir manau tai šioks toks pranašumas. Nors tikrai ne visada ta patirtis gali būti siejama su kokybe. Tam tikra prasme esu pastovus – nebėgioju per projektus ieškodamas geresnio gyvenimo ir vienintelis projektas kuriame vis dar tebežaidžiu/žaidžiau ar planuoju žaidimą yra Dogberry, tačiau jeigu žaidimas tampa monotoniškas neatmetu galimybės pareigas apleisti. Savo žaidimo metu serveryje užblokuotas niekada nebuvau. Nei dėl nelegalių programų naudojimo, nei dėl kažkokių marazmų. Švarus. Todėl tai taip pat prideda bonuso taškų kandidatuojant į administraciją.

Mano kukli nuomonė apie administraciją (buvusią ir esamą; po persikėlimo) toli gražu ne pozityvi. Žinoma, labiausiai nuvylė tai, kad pusė jų buvo imti be anketų, vien dėl pažinčių su viršenybėmis. Be priežiūros palikti, sėdėjo ten dėl to, kad prie parašo pridėtų dar vieną eilutę ar iš to pasipelnytų (žaidimo valiuta ir kt.) ir yra tik vienetai, kuriuos galėčiau pagirti už tą darbą. Kad ir kaip liūdna, serveris  geriausius administracijos laikus jau išgyveno. Nesitikiu stebuklų. Tai bus iššūkis. O kalbėti apie serverio bendruomenę gan sudėtinga, ypač kandidatuojant kažkur, nes visi tikisi tik gero žodžio ir jeigu man reikėtų vertinti pagal savo sugalvotus kriterijus tai aš nebūčiau labai draugiškas. Daug negatyvių žmonių, per daug susireikšminusių ar kažkokių tai savotiškai „pasikėlusių“. Nemėgstu tų, kurie žaidimą per daug apsunkina. Aišku pasitaiko ir labai puikių žmonių. Kažkada jau esu sakęs, kad su kai kuriais palaikau ryšius dar ir šiandien.

O kaip aš su jais sutariu? Aišku suprantama, kad ne su visais iš viso bendrauju. Nesu iš tų kuris leliuotųsi su visais iš eilės ir bandytų susirasti naujų „draugų“. Daug kritikuoju už kvailus sprendimus pvz.: turėjau griežtą poziciją naujojo savininko atžvilgiu ir netgi buvau už tą kritiką užblokuotas forume. Ir atrodytų juokinga - staiga pakeičiau poziciją ir pildau į administraciją, bet toli gražu taip nėra. Vieni jo sprendimai man patinka, kiti mažiau ar iš viso nepatinka. Aš tiesiog ateinu pasimėgauti žaidimu, o ne kurti intrigas. Kai kam gali pasirodyti atrodo, kad kažko nemėgstu (nors yra ir tokių pvz.: nexaras). Nemėgstu ir tiek, bet daugmaž stengiuosi su visais palaikyti formaliai paprastus santykius.

Apie aktyvumą neturiu ką pasakyti, nenumanau koks jis bus. Na, ir pabaigai galiu pasakyti tiek, kad nepažadu įnešti kažkokių utopinių idėjų ar naujovių. Galbūt todėl, kad jų neturiu arba nenoriu „išduoti“. Per vasarą nesubrendau, mano atėjimas nebus kaip Jėzaus, dėl nieko nesigailiu ir neatsiprašinėsiu, o apie ateities revoliucijas nesvajoju. 

Tai tiek.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
schwingas    Reputacija: 6

Realiai nepažįstu, bet matomai prasilenkėm su anketom, linkiu ir toliau nesvajot apie ateities revoliucijas (rofl) už, sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Jizzy    Reputacija: 645

Vienas iš nedaugelio žaidėjų, kuris privalo būti vienu iš administratorių. Protingas, žinantis ko nori, nebijantis pasakyti tiesios į akis žmogus. Žinoma už.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.