Vaidas.

Vaidas. | Forumo moderatorius

3 pranešimų šioje temoje

Vaidas.    Reputacija: 375

Sveiki, visi skaitantieji. Esu Vaidas, žaidime geriau žinomas kaip Taylor_Bryant. Šiuo metu turiu 17 metų. Šiame serveryje žaidžiu nuo 2015 metų, per tą laiką spėjau patirti tiek gero, tiek blogo. Kalbant apie mano patirtį ir buvusias pareigas, galiu drąsiai teigti, jog jos man netrūksta. Išsamiau mano patirtį galite matyti mano paraše, po šiuo pranešimu. Kalbant apie komandinį darbą, tai jo esu dirbęs daug, tiek administracijos pareigose, tiek MWC ir forumo moderacijoje. Mano nuomone, komandinis darbas čia yra itin svarbus norint sukurti jaukią atmosferą lankytojams ne iš dizaino pusės, tačiau iš taisyklių ir požiūrio į forumo dalyvius. Užsiminant apie forumo moderaciją, tai būtent šiose pareigose esu buvęs 3 kartus. Savo darbu nesiskundžiu nei pats, nei esu gavęs nusiskundimų iš forumo dalyvių ar administracijos. Visose kandidatūrose forumo moderacijoje išbūdavau nemažą laiko tarpą, tad šių pareigų patirties turiu nemažai ir mano supratimas kaip šį darbą atlikti yra gan didelis. Pagrindinės mano charakterio savybės yra tokios: esu gan draugiškas ir paslaugus, stengiuosi nesivelti į konfliktines situacijas, o ieškoti kompromisų ir ginčus spręsti taikiai. Esu supratingas ir atsakingas asmuo, kuris nebijo reikšti savo asmeninės nuomonės ir geba ją ginti. Anksčiau laikydavausi tokio principo: kaip su manim, taip aš ir su jais. Dabar manau, kad tai ne visai protinga ir į provokacijas stengiuosi atsakyti ne kažkokiais neapgalvotais veiksmais, o protingai ir sąmoningai. Forumo moderatoriaus kandidatūrą pasirinkau todėl, kad noriu prisidėti prie serverio gerovės, taip pat būdamas šiose pareigose jaučiu, kad tai skirta man ir kad sugebu su jomis susitvarkyti. Dar vienas svarbus dalykas, kodėl renkuosi šias pareigas yra mano patirtis, kuri yra labai svarbus aspektas. Forumo moderatoriaus pareigas įsivaizduoju kaip atsakingą ir laiko reikalaujantį darbą. Save šiose pareigose matau būtent tokį, tai yra, atsakingą ir aktyvų moderatorių. Kalbant apie serverio bendruomenę galiu sakyti, kad ji man patinka. Aišku, kaip ir daugelis žmonių savo pažįstamų tarpe turiu tokių, kurie stengiasi man pakenkti ir kurie nemėgsta manęs. Tačiau tai tiesiog nuoskaudos iš ankstesnių laikų, nes didžiąją dalį šiame serveryje esu praleidęs policijos darbe, kuri yra ne visų mėgiama profesija. Kalbant apie teigiamą pusę, tai turiu nemažai draugų, kurie vertina mano darbą ir pastangas kažko siekti. Aktyvumas forume yra gan nemažas, domuosi naujienomis, naršau temose. Dažniausiai forume būnu tiek, kiek ir žaidime, bet gyvename laikais, kai forumą turime ir savo telefonuose, tad jame galiu būti daug dažniau. Grįžtant prie serverio žaidėjų, tai su visais stengdavausi sutarti kuo geriau, aišku ne visi tai priimdavo, tad būdavo ir nesutarimų bei pykčių. Apie dabartinę administraciją nieko blogo pasakyti negaliu, ten susirinkę savo darbą išmanantys ir rimti bei atsakingi žmonės, turintys daug patirties ir žinantys ką daro. Idėjų dabar šiam darbui neturiu, tačiau geriausios idėjos gimsta dirbant.

Skype kontaktai - gupija28

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Jizzy    Reputacija: 626

Lengvai sukalbamas, pareigingas, atsakingas, pareigos nėra labai sunkios tačiau atsakingos, nematau priežasčių kodėl turėtum neužimti šių pareigų. Už.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.