George.

Paul_George | Forumo moderatorius

2 pranešimų šioje temoje

George.    Reputacija: 209

Sveiki esu Augustinas, žaidime vadinuosi Paul_George, manau daugumai žinomas esu, bet pasikartosiu esu gan ramaus būdo žaidėjas, kurie normaliai bendrauja tikrai su visais sutariame, jei tik nėra išsišokėlių, pasikėlusių, bei dviveidžių žmonių, bet visokių pasitaiko ir visokių reikia. Taip pat esu atsakingas, už savo darbus atsakau pats, niekada nepuolu kaltinti kitų, esu sąžiningas. Forumo moderatoriumi noriu tapti dėl to, kad labiau įsivažiuočiau į naują dB sezoną, bei kuo geriau ir greičiau pažinčiau naujai atėjusius, bei po pertraukos grįžusius žaidėjus. Moderatoriaus postas man gerai žinomas, nors buvau tik kartą, bet jau pirmąją savaitė buvau išrinktas kaip aktyviausias bei daugiausiai darbų padaręs  moderatorius, šiame poste išbuvau mėnesį, tikrai bučiau išbuvęs dar ilgiau, jei tik nebūtų viskas žlugę. Kaip buvau forumo moderatoriumi, klaidų kaip ir nebuvo, nebent per daug uždėti įspėjimai, ir jie buvo vienetai, dirbom gerai, komanda buvo surinkta stipri, reikėjo aktyvumo, jog norėtum išlikti joje, kaip dabar bus nežinau, bet stengsiuos kuo greičiau įsivažiuoti po tiek laiko pertraukos, žinoma dar reiks, praplėsti žinias su rašybos klaidomis, bet visko išmoksim. Anksčiau žaidžiau, serverio bendruomenė buvo ganėtinai draugiška, na buvo ir pykčių ypač kaip buvau gaujose, bet palyginus, bendruomenė yra labai draugiška, padedanti... Forume būnu dažnai, stengiuosi kuo greičiau pamatyti naujienas, ir tai darau manau tikrai neblogai forumą tikrinu tiek telefonu, tiek per kompiuterį, maždaug kas valanda pasijungiu ir pažiūriu kas naujo dB forume. Seniau su žaidėjais sutardavau gerai, nes bendruomenė buvo itin draugiška, tai nebuvo tokiu kurie specialiai kenktu geram žaidimui dogberryje. Dabartine forumo administracija yra gera, bet tik tiek kad nėra jos daug, nenorėtusi matyti tų pačių administratorių, forumo moderatoriaus poste. Tad reiktu rinkti daugiau moderatorių ir neapkrauti administracijos. Idėjų dar neturiu, reiktu įsivažiuoti į darbą, na viena idėja sukasi galvoja, kad vėl atgytu, vyr. Forumo moderatorius ir būtų pradėti rinkimai pvz: Į daugiausiai veiksmų forume padariusi moderatorių, aktyviausia... ir taip toliau, bei už tai būtų duodami prizai, manau padidėtu motyvacija dirbti moderatoriams, ir forumas būtų švaresnis, bei patrauklesnis akiai. O daugiau idėjų galima prigalvoti. 

Augustinas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.