Audinė

Audinė | Forumo moderatorius

2 pranešimų šioje temoje

Audinė    Reputacija: 4

Labas vakaras visiem kas skaitote mano anketa į DogBerry forumo moderatorius.

Pačiam serveryje žaisiu su slapyvardžiu Keturi_Ziedai, o mano realus vardas Eligijus. Šiuo metu man yra 19 metų. Dabar prieikime prie mano charakterio savybių. Tie kas su manim bendrauja ar yra bendravę žino, kad esu labai draugiškas, atsakingas asmuo, laikausi duoto žodžio. Taip pat esu sąžiningas, linksmas, dažnai mėgstu pajuokauti. Stengiuosi išvengti konfliktų gerąja prasme, padedu, niekad nepalieku bėdoje, bet aišku tik tuo atveju, kai su manimi elgiasi taip pat. Noriu tapto forumo moderatoriu, nes tikrai turiu daug naudingos patirties moderatoriaus postę kuria galėčiau panaudoti būnant šiam projekte forumo moderatoriumi. Tai pat manau kad ,kultūros sklaida būtina,tad ir šis forumas ne išimtis tam,man aktualu kad čia būtų tvarka,kadangi pripažinkime,dauguma jaunimo tvarkos laikytis nemėgsta,tačiau kažkam gi reikia ją bent bandyti palaikyti,tokiu atveju manau labiau patyrę ir suaugę žmonės,kaip kad aš,turi daugiau kompetencijos tam,negu kad DAUGUMA (toli gražu ne visi) jaunimo,o tvarka vienas iš pagrindinių kriterijų mano akimis.Taip pat esu sugalvojęs ne vieną ir ne dvi idėjas,kurias galima būtų įgyvendinti čia,kas pagyvintų šį forumą. Moderatorių įsivaizduoju atsakingas, turinti drąsos išreikšti savo nuomone, nes ji įvairuosia situacijose yra tikrai svarbi, tai pat baudžianti kiekviena nary teisingai ir neskaitant ar jis draugas ar ne. O save jame tai pat įsivaizduoju. Nes ką išvardinau tikrai turiu. Su visais elgiuosi vienodai, netaikau jokiu išimčių draugas ir pažįstamams (Pvz:. būna situaciju kai moderatoriaus pastebi pažeidėjai, bet jis yra jo draugas ir tiesiog praleidžia pro pirštus ir mano, kad to niekas nepastebės. Taip panašiai buvo su mano išrinktu moderatoriumi). Forume galėčiau praleisti nuo dviejų iki kokių keturiu valandų, bet jai reikėtu didesnio aktyvumo tada kažką sugalvočiau. Šiame serveryje žaisiu pirma kartą todėl nuomonės nei apie dabartine bei senąją administracija neturiu, o kalbėti jų nepažinodamas nemalonu. Šiuo metu nesu sugalvojas naujų idėju, nes visos čia kaip matau jau yra įgyvendintas kurias būčiau siūlęs. Todėl manau su laiku ir atsiras tu idėju. O jų atlikima pamatysite mano kadencijoje.

Ačiū jums už skirta keliu minučių tarpą skaitant mano anketa.

Redaguota Audinė
Kelios korekcijos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.