schwingas

Matt_Schwing | Administracija

13 pranešimų šioje temoje

schwingas    Reputacija: 6
Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Matt_Schwing
Ar turite šeimos narių, žaidžiančių mūsų serveryje su jūsų IP? Jei taip, įvardinkite juos: Ne
Jūsų amžius: 17 metų
Skype ID: memberis14

Sveiki, pradėsiu savo anketą tuo, jog šiame projekte nesu žaidęs, ir niekada nebuvau jame apsilankęs. Neturiu čia daug pažįstamų, todėl daug kas tikriausiai nežinosite manęs, bet jeigu ir pažįstate, tebūnie tai nauja pradžia. Esu vardu Matas, žaidime Matt_Schwing, esu savotiškas. Ne daugelis mane supranta, kaip ir aš. Iš didelio draugų rato pasitikėti galiu tik keliais. Nesu iš tų, kurie dalinasi savo gyvenimo akimirkomis su kitais, mėgstu pabūti vienas, pagalvoti apie gyvenimą, jo prasmę, bei ateities revoliuciją. Mėgstu apmąstyti savo gyvenimo siekius. Šiaip nesu durnas, nelaukiu kol kiti padarys darbą už mane, jeigu jį pradėjau - ir užbaigsiu. Nesu gandų skleidėjas, manimi gali pasitikėti, kitų paslaptis laikau savyje. Realiai siekiu praplėsti dar labiau savo leksikoną, neieškoti žodžio kišenėje ir neblevyzgavoti nesąmonių nevietoje. Nebijau reikšti savo nuomonės viešai, kvailas tas kuris tylės ir nieko nedarys, lyderiai klysta. Ir labai dažnai, bet tai daro juos tik dar stipresniais. Realiai esu jautrus, į kitų nuomonę žiūriu plačiai, jeigu kažkas nepatiko bandau įtikt ir ištaisyti savo klaidas, kas ne visose situacijose yra gerai.  
   Šiame projekte administratoriumi noriu tapti dėl to, nes trokštu susibendrauti su komanda, bei kitais projekto nariais kuo įmanoma greičiau. Mėgstu bendrauti, šnekėti įvairiomis temomis. Žiūriu į knygos vidų, bet ne į jos viršelį.  Esu tas, kuris nemėgsta gadinti projekto įvaizdžio, o kaip tik jį gerinti savo kokybišku darbu. Esu garantuotas, jog esu vertas šių privilegijų, turiu jose nemažą patirtį, ir savo darbą išmanau puikiai. Na, tai gali būti tik tuščios kalbos, ir savo veiksmus reikia parodyti ne žodžiais, o veiksmais, tačiau aš noriu įtikinti jus, jog nemėgstu nuvilti kitų ir kaip sakiau - gadintis įvaizdžio. 

Šiame projekte kaip minėjau nesu žaidęs, ir tikriausiai tai kištų koją man administraujant. Nesu žaidęs tokio tipo serverio, gal pirmos dienos būtų sunkios susiprasti kas, kur ir kaip, bet greitai priprasčiau. Visada sugebėdavau sunkiose situacijose greitai išsisukti. SA-MP'ą žaidžiu jau 3-4 metai, todėl patirties turiu sukaupęs nemažai. Šiuo metu dariau netoli metų sampo pertrauką, ir vėl sugrįžtu. Žinau ką reiškia administratorius, ką jis turi atlikti ir kiek jis svarbus žaidėjams. Pasirinkti mane manau verta dėl to, kad esu tvarkingas ir atsargus, viską apgalvoju, prieš darydamas. Šiam postui manau tinku, nes esu sąžiningas, teisingas ir man svarbi kitų nuomonė, kas yra būtina kiekvienam administratoriui. Nesu arogantiškas, o atvirkščiai - linksmas ir paprastas, darbštus ir esu pasiruošęs atlikti savo darbą tinkamai. Jokių kitų pareigų aš nesiekiu, kad galėčiau visą save atiduoti administravimui. 
   Prieš šį projektą sėdėjau kitame naujai besikuriančiame projekte, užėmiau administratorių/vip prižiūrėtojo pareigas, bet dėl tam tikrų projekto priežasčių, sužinojęs tą, ką savininkai slėpė nuo žaidėjų nuo pat atsidarymo pradžios, su kitu projekto nariu palikome projektą. Bei pats projektas tikriausiai ir nebestartuos, nors lankomumą KOL KAS turi gan didelį. Grįžęs prie samp'o, bei šiuo metu besimokinant, serveriui skirčiau 1-4 valandas grįžus iš mokyklos. Savaitgaliais žinoma daugiau, bet viskas priklauso nuo dienotvarkės. 
   Nuomonės apie dabartinę serverio administraciją pasakyti negaliu, kadangi nei vieno nepažįstu ir šiame projekte kaip minėjau nesu žaidęs, todėl susidaręs nuomonės visiškai neturiu. Tas pats ir ties idėjų punktu, servery nebuvus, sunku ką ir bepasiūlyt pildant į tokį postą. Čyterius atskirt sugebu, eventų įdomesnių pagalvoti taip pat galiu. Esu pratęs prie idėjos, jog administratoriai būna paskirstyti į tris luomus - čyterių gaudymas/naujokų pagalba/eventų rengimas, tikrai tvarkinga ir įdomi idėja, nors ir įsibėgėjus serverio veiklai ta tvarka pabyra, ir tai lieka tik pavadinimais. 
   Tiek informacijos ties anketa, laikausi kokybės, o ne kiekybės, stengiuosi, jog anketa atrodytų kuo patrauklesne akiai, ir nebūtų vargas skaityti. Turėjau labai gerą lietuvių mokytoją, tai rašybos ar skyrybos klaidų nelabai turėtumėte ir rasti, kas skaitymą padaro patogesniu. Ačiū skaičiusiems.

Redaguota schwingas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Mckinnon.    Reputacija: 1.778

žodžiu, manau daugelis čia naujokų pildo galvodami, kad čia serveris visiškai naujas atsidaro, ir dar kol jis užrakintas, tol didesni šansai patekti į adminus?

o dabar dar didesnis bajeris - nei karto serve nematyti nickai, pripasakoja iš charakterio gelmių kokie jie patikimi, kokybiški ir kita. o reputacijos jokios - tai kame iš to nauda?

trumpiau: jei naujokai ir pildot į kokį tai postą, tai gal pirma ne į adminus, o į adminus bent po starto, deal? (mano nuomonė prieš)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Jizzy    Reputacija: 645
4 valandas prieš , schwingas rašė:

pradėsiu savo anketą tuo, jog šiame projekte nesu žaidęs, ir niekada nebuvau jame apsilankęs.

Manau šio sakinio turėtų užtekti, jog pats suvoktum, jog rinktis administraciją kaip pirmąsias pareigas - ne koks pasirinkimas. Startuojant reikia patyrusių, komandą, bendruomenę pažįstančių, sistemas žinančių žmonių, Tau patarčiau bent kurį laiką pažaisti paprasto žaidėjo rolėje, įsivažiuoti projekte, o anketą į vienas ar kitas pareigas užpildyti progų bus dar daug, nėra kur skubėti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2 valandas prieš , Mckinnon. rašė:

žodžiu, manau daugelis čia naujokų pildo galvodami, kad čia serveris visiškai naujas atsidaro, ir dar kol jis užrakintas, tol didesni šansai patekti į adminus?

o dabar dar didesnis bajeris - nei karto serve nematyti nickai, pripasakoja iš charakterio gelmių kokie jie patikimi, kokybiški ir kita. o reputacijos jokios - tai kame iš to nauda?

trumpiau: jei naujokai ir pildot į kokį tai postą, tai gal pirma ne į adminus, o į adminus bent po starto, deal? (mano nuomonė prieš)

Sveikas. Visų pirma, tikrai nemanau, kaip tu čia sakei, jog serveris atsidaro naujas. Teko matyt ankščiau, bet neteko niekada apsilankyt. Reputacijos jokios? Pavadinimų neminėsiu, bet užėmiau svarbias pareigas tiek kelių mėnesių projektuose, tiek iki dabar gyvuojančiuose. Jeigu tau neteko matyti manęs, tai nespręsk apie knygą iš jos viršelio. Manau tikrai yra čia žaidžiančių žmonių, gal su kitais nickais, bet tikrai mane žinančių. Ką man tavo vietoje reikia aprašyti anketoje? Jog nepasitikiu savimi, nežinau ar išlaikysiu pareigas, bus daug spaudimo ir panašiai? Tikrai ne, nes įvaizdis iš karto krenta. Stengiausi sudaryti kuo stipresnę nuomonę apie save, kokios aš ir pats esu. Kaip kažkas prieš tai sakė, reikia duoti galimybę pasireikšti ir naujokams, nes senbuviai nepildo, kadangi jie jau arba turėję šias pareigas, arba tiesiog nedomina. Nieko aš prieš tave neturiu, dėkui už nuomonę. Tikiuosi teks pabendraut daugiau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
aPacer    Reputacija: 5

Na aš tave truputį žinau iš skype kur esam man atrodai draugiškas ir padedantis kai reikia tai manau serveryje irgi toks busi tai didelis uz

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Jizzy    Reputacija: 645
50 minutes prieš, schwingas rašė:

Sveikas. Visų pirma, tikrai nemanau, kaip tu čia sakei, jog serveris atsidaro naujas. Teko matyt ankščiau, bet neteko niekada apsilankyt. Reputacijos jokios? Pavadinimų neminėsiu, bet užėmiau svarbias pareigas tiek kelių mėnesių projektuose, tiek iki dabar gyvuojančiuose. Jeigu tau neteko matyti manęs, tai nespręsk apie knygą iš jos viršelio. Manau tikrai yra čia žaidžiančių žmonių, gal su kitais nickais, bet tikrai mane žinančių. Ką man tavo vietoje reikia aprašyti anketoje? Jog nepasitikiu savimi, nežinau ar išlaikysiu pareigas, bus daug spaudimo ir panašiai? Tikrai ne, nes įvaizdis iš karto krenta. Stengiausi sudaryti kuo stipresnę nuomonę apie save, kokios aš ir pats esu. Kaip kažkas prieš tai sakė, reikia duoti galimybę pasireikšti ir naujokams, nes senbuviai nepildo, kadangi jie jau arba turėję šias pareigas, arba tiesiog nedomina. Nieko aš prieš tave neturiu, dėkui už nuomonę. Tikiuosi teks pabendraut daugiau.

Patirtis kituose projektuose = 0 Dogberry projekte.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Bee    Reputacija: 4

Na... Juokingas tu man galiu pasakyti :D Aš esu visiškai garantuotas, kad tu viename projekte prieš keleta Dienų buvai AVP , Tas Pareigas palikai, nes neturėjai laiko ir tau kažkas ne to su inkstais buvo, o dabar ruošiesi pildyti čia į Administratoriaus pareigas, niekada net nežaidęs šitame serveryje? Tu gal juokauji? :D Aš prikibti prie to, kad nežaidęs negaliu, nes visiems reikia suteikti šansą, bet žinai Emigrantų tikrai niekas nemėgsta ir nemėgs... ;) Apsispręsk tu pagaliau kur nori žaisti http://prntscr.com/l4dkb3 . Be to niekur nepaminėjai, kad tau kažkas blogai su insktais, ir tu teigiai , kad ta projekta palikai dėl SVEIKATOS ;) Melagių irgi niekas nemėgsta. 

Redaguota Bee

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1 valandą prieš , Bee rašė:

Na... Juokingas tu man galiu pasakyti :D Aš esu visiškai garantuotas, kad tu viename projekte prieš keleta Dienų buvai AVP , Tas Pareigas palikai, nes neturėjai laiko ir tau kažkas ne to su inkstais buvo, o dabar ruošiesi pildyti čia į Administratoriaus pareigas, niekada net nežaidęs šitame serveryje? Tu gal juokauji? :D Aš prikibti prie to, kad nežaidęs negaliu, nes visiems reikia suteikti šansą, bet žinai Emigrantų tikrai niekas nemėgsta ir nemėgs... ;) Apsispręsk tu pagaliau kur nori žaisti http://prntscr.com/l4dkb3 . Be to niekur nepaminėjai, kad tau kažkas blogai su insktais, ir tu teigiai , kad ta projekta palikai dėl SVEIKATOS ;) Melagių irgi niekas nemėgsta. 

Sveikutis stalewski arba hardwellai, projektą palikom dėl fiestos melu. licenzija nupirkta, dizainas uz 120e užsakytas, projekto modifikacija daryta nuo 0. paskelbiamas startas, po savaites apkaltinami testeriai, nes jie “neatliko savo darbo ir buvo visiski moliai”. Kalbant del sveikatos, taip, ir siuo metu vaziuoju i Kauna ir rasau per telefona. Del sveikatos nepalikau projekto, del sveikatos neturejau laiko susikurti temu. Fiestai visiskai nerupejo, kol Paradoxas neikale i galva, jog administracija turi bendrauti ir dometis savo komanda, ir jis tikrai zinojo. Galu gale pasakiau, jog nematau projekto ateities, ir jis tiesiog atsake, kad jeigu noriu palikt projekta, dabar puiki galimybe, jis turi zmoniu kurie gali uzimt mano vieta. Tai tiek. Naujas projektas - nauja pradzia. Atejai man gadint reputacijos, aciu, viso gero. Laisvas. Aciu uz nuomone.

btw apie sveikata neminejau, nes nemanau, jog tai reikalinga. Buvo paprasyta nerasyti savo idomiu gyvenimo istoriju. Iki starto tureciau pradet gydyma namuose.

o forume lankausi kviesdamas savus cia ir stebedamas kaip krenta jusu lankomumas, o dB kyla :) 

Redaguota schwingas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Bee    Reputacija: 4
51 minutes prieš, schwingas rašė:

Sveikutis stalewski arba hardwellai, projektą palikom dėl fiestos melu. licenzija nupirkta, dizainas uz 120e užsakytas, projekto modifikacija daryta nuo 0. paskelbiamas startas, po savaites apkaltinami testeriai, nes jie “neatliko savo darbo ir buvo visiski moliai”. Kalbant del sveikatos, taip, ir siuo metu vaziuoju i Kauna ir rasau per telefona. Del sveikatos nepalikau projekto, del sveikatos neturejau laiko susikurti temu. Fiestai visiskai nerupejo, kol Paradoxas neikale i galva, jog administracija turi bendrauti ir dometis savo komanda, ir jis tikrai zinojo. Galu gale pasakiau, jog nematau projekto ateities, ir jis tiesiog atsake, kad jeigu noriu palikt projekta, dabar puiki galimybe, jis turi zmoniu kurie gali uzimt mano vieta. Tai tiek. Naujas projektas - nauja pradzia. Atejai man gadint reputacijos, aciu, viso gero. Laisvas. Aciu uz nuomone.

btw apie sveikata neminejau, nes nemanau, jog tai reikalinga. Buvo paprasyta nerasyti savo idomiu gyvenimo istoriju. Iki starto tureciau pradet gydyma namuose.

o forume lankausi kviesdamas savus cia ir stebedamas kaip krenta jusu lankomumas, o dB kyla :) 

Nesu nei vienas iš tavo paminėtų žmonių, tiesiog pasirodė kvaila, kad žmogus gali iškarto po dienos pareigų palikimo pildyti į kitas pareigas, tuo labiau serverio kuriame niekada nežaidęs :D Anyways, neteisiu aš tavęs, nes tavo pasirinkimas ką tu palieki, ir į ka pildai. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Bee rašė:

Nesu nei vienas iš tavo paminėtų žmonių, tiesiog pasirodė kvaila, kad žmogus gali iškarto po dienos pareigų palikimo pildyti į kitas pareigas, tuo labiau serverio kuriame niekada nežaidęs :D Anyways, neteisiu aš tavęs, nes tavo pasirinkimas ką tu palieki, ir į ka pildai. 

Jau kuris laikas tiesiog ieskojausi pastovesnio projekto, nes zinant Fiesta jo projektai niekada nestartuoja, arba startuoja savaitei. Be to, avp pareigos man buvo skaityk pasiulytos, kadangi su fiesta tuomet sutarem gan puikiai. Bet dekui uz nuomone, gaila, kad neatpazinau. 

Man cia pagrindas gauti pareigas ne tam, jog pasirodyciau “galingas”, bet jog galeciau padeti serverio pletrai kuo galiu daugiau, ir susipazinti su senbuviais ir kitais projekto nariais kuo greiciau. 

Redaguota schwingas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
†Džimas†    Reputacija: 35

Šitas žmogus tikrai yra atsidavęs savo darbui, į kurį pildo. Tad jis manau yra tikrai vertas pareigų. Nėra korompuotas bei moka elgtis su savo pareigom. Jam tik respect, paėmę jį, nenusivilsit. Įvykdo savo užsibrėžtus tikslus ir turi patirties tame (seniau pas mane buvo administratoriumi). Patariu jį paimti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.