▼ Nerijus ▲

Lyderių rinkimai // Los Santos Policijos departamentas

6 pranešimų šioje temoje

▼ Nerijus ▲    Reputacija: 868

ougniTy.png

Lyderių rinkimai || Los Santos Policijos departamentas

Frakcijos lyderio postas - tai viena svarbiausių pozicijų projekte. Lyderis yra atsakingas už frakcijos veiklą, darbuotojų užimtumą bei darbo kokybę, o ypač svarbu tai, jog kiekviena frakcija kartu yra atsakinga už visų žaidimą, todėl renkamas asmuo privalo būti išties išradingas bei motyvuotas, jog frakcija neliktų „atsiskyrusi“ ar nuobodi. Lyderiu tapęs žmogus turi galimybę savo nuožiūra pasirinkti ir prašyti paskirti pagalbininką t.y. sub-lyderį (visuotiniai rinkimai jiems nėra privalomi), MWC apsvarstę kandidatūrą pateikia sprendimą.

Anketa yra laisvos formos, tai reiškia, jog nereikia šabloniškai atsakinėti į klausimus, tačiau joje turi atsispindėti atsakymai į  žemiau pateiktus klausimus.

• Papasakokite apie save (kokios savybės jus geriausiai apibūdina?)
  • Trumpa informacija apie jus žaidime.
  • Jeigu žaidėte pas mus ankščiau, kokia buvo jūsų patirtis ankstesniuose postuose (Kaip sekėsi? Kokias klaidas darėte, ko iš jų išmokote?)
  • Kodėl nusprendėte anketą užpildyti į šios frakcijos lyderio postą?
  • Jeigu tapsite lyderiu, kokiu būdu prisitrauksite naujus darbuotojus į frakciją?
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?
  • Jeigu taptumėte lyderiu kokie būtų jūsų planai, idėjos?
  • Kontaktai (Skype ID)

Papildoma informacija:

• Jeigu norite palaikyti kandidatą, spauskite "Patinka"
  • Bereikšmis komentavimas yra draudžiamas
  • Anketos pildomos į šią temą
  • Rinkimai į lyderius užsidarys Spalio 17 dieną.

Reikalingas lygis norint tapti frakcijos lyderiu:

• Los Santos policijos departamentas - 1
  • Los Santos sveikatos apsaugos ministerija - 1
  • Los Santos taksi - 1
  • Los Santos mechanikai - 1
  • Tolimųjų reisų vairuotojai - 1
  • Vehicle registration centre - 1

Naudingos nuorodos:

Redaguota ▼ Nerijus ▲
Atnaujinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Nano    Reputacija: 16

Taigi Policijos Departamentas, iškarto noriu padėkoti visiems skaitantiems mano kandidatūrą, ir noriu pasisakyti jog išrinkę mane kaip šio posto vadovą, galėsite tikėtis ne tik griežto ir aiškiai pateikiančio savo taisykles asmens, bet ir atsakingo žmogaus. Esu gan rimtas žmogus, tuo pačiu ir atsakingas, į savo pareigas žiūrių labai rimtai, tad išrinkę mane sulauksite tikrai įdomių, o galbūt ir keistų taisyklių, kurios yra mano prioritetas stengiantis sukurti nepriekaištingą darbo aplinką, man yra svarbu pateikti savo firmą kaip vieną iš prestižiškiausių firmų serveryje, tad tie kurie nori ateiti į mano darbą ir tik prastumti taip sakant "dūrą" yra nelaukiami ir pas manęs jokios "blevyzgos" nedirbs. Noriu parodyti ir pateikti policijos departamentą kurį gerbtų visa serverio bendruomenė, mano prioritetas bus sukurti tokią darbo aplinką kurioje norėtų dirbti visi, ir tuo pačiu kiekvienas turėtų čia ko siekti, bei visados norėtų čia grįžti. Mano akimis policija, tai puikiai parengtų atlikti savo pareigą,bei nepriekaištingai ir mokanti kuo puikiausiai susitvarkyti bet kokioje situacijoje. Tad išsakęs savo poziciją kaip aš įsivaizduoju save šioje vietoje, išsikeldamas savus tikslus šioje kandidatūroje pasistengsiu kiek galėdamas aiškiau pateikti savo mintis ir supažindinti tai ko sieksiu paėmęs šios firmos valdžią į savo rankas.

Tad išgirdę pirmus žodžius ir mintis galime šiek tiek susipažinti, esu asmuo turintis 18-ą metų, šiame žaidime praleidęs pakankamai laiko, jog jis yra spėjąs ne vieną kartą būti nustumtas į šalį ir pamirštas ir tiek pat kartų vėl sugrįžęs į mano akiratį ir štai atėjo dar vienas kartas, kai matau save vėl žaidžiant jį ir mintis vėl grįžtu atgal į senus ir ilgus bei malonius vakarus su linksma bei šilta grupe asmenų. Priminus tuos metus, kai leidau puikų laiką supamas įdomių bei smagių žmonių, štai dabar vėl rašau anketą į savo mėgiamiausią sritį t.y teisėsaugą. Kiek ir bebandyčiau prisiminti, visados leidžiu laiką, tai ar gaudydamas nusikaltėlius, ar vadovaudamas savo komandai, mokindamas naujų savo metodikų, vesdamas dar vieną treniruotę. Na štai praėjus tiek laiko, pagrindinis klausimas turbūt kylą iš mano draugų ir pažįstamų rato ir ką aš čia vėl veikiu, kodėl ne kažkas kito, juk kiek galima tas pats per tapati? Greičiausiai tai niekada ir nepasikeis, esu ir buvau na ir būsiu tas teisėsaugos žmogelis, kuriam tiesiog geriausiai sekasi imti ir vadovauti šiai sričiai, matydamas prieš save asmenis, kurie nori būti geresniais teisėsaugininkais, mielai sutinku imtis šio darbo kai gaunu pasiūlymą tapti pavaduotu iš direktoriaus pusės. Šiame versle jai galima taip pavadinti, esu praleidęs pakankamai laiko, jog žinočiau kaip suvaldyti komandą ir sugebėti ją aprūpinti nauju bagažu žinių kurių jie galbūt stygsta. Prie šių nuopelnu prisideda taipogi gebėjimas įveikti, bet kokio sunkumo kliūtį išdygusią prieš save, šis darbas be paliovos sugeba atnešta ir sunkių ir šiltų akimirkų, tad sugebėti išspręsti nesklandumus ir suvaldyti esamą sunkią situaciją, tai vieta kur tikrai reikalingi šalti nervai ir gebėjimas blaiviai ir greitai atrasti tinkamą sprendimą, jog būtų išvengiama blogų pasekmių.

Tad manau pats laikas atskleisti ką aš pagrinde veikiau kur buvau ką mačiau, kas mane skatina imtis šio darbo ir ką aš norėčiau matyti gavęs šansą šiame poste? Greičiausiai manęs šiame projekte iš ankščiau nelabai, kas pamins, nes būtent su šiuo slapyvardžiu nesu čia žaidęs, ir didžiąją dalį savo žaidimo praleidau Roko Uralkio projekte, tai galbūt šiek tiek kitokios marios nei tai ką čia išvysime, tačiau manau atsigabenti šiek tiek kitokios patirties ir ar galbūt kitoniškų minčių gali išeiti tik į naudą, manyčiau svarbu sugebėti patraukti žmones visų pirmą į savo firmą, ir suteikti jai išskirtinumo arba kitais žodžiais parodyti, jog mes turime įdomios veiklos, jai tu tik turi noro, tad esi tikrai čia laukiamas, išbandyti savo galimybes pas manęs firmoje nusprendęs asmuo, sulauks tik paskatinimo ir tikrai turės ko siekti įsidarbinęs į policijos departamentą. Tad šiek tiek sugrįždamas atgal ir nenukrypdamas į laukus, galiu pasakyti, kad tame projekte praleidau gerus ir ilgus aštuonerius metus, tad pilnai galiu teigti, begalė patirties teisėsaugoje man davė daug pamokų ir esu tikrai susipažinęs su šiuo darbu, jog galėčiau jam suteikti naujų kvapų ir idėjų tikrai nestygstu, ir sieksiu šiame poste parodyti, jog policija gali ir bus vienas prestižiškiausių darbų serveryje, bent jau mano valdymo laikotarpiu. Galiu teigti, jog tikrai degu ryžtu atpūsti naujų vėjų į šį darbą ir tikrai nenuvilsiu serverio tautos. Šiame darbe mano manymu yra svarbiausia tvarka, tad savo firmoje visiškai netoleruosiu jokių išsišokimų, ar negerbimų kitų kolegų bei nepagarbos rodymas kitiems darbams ar žaidėjams bus iškarto šalinami iš komandos ir tokie žmonės pas mane tiesiog nedirbs. Darbuotojai nebus skirstomi į labiau mėgstamus ar ne, visi bus vienodi ir lygūs, turės tokį pat šansą siekti darbe tikslų kaip ir bet koks kitas darbuotojas firmoje. Šiame darbe yra svarbu taisyklės, todėl be galo į tai kreipiu dėmesį, ir siekiu kiek galima labiau, jog jų būtų laikomasi ir šio darbo be jų nematau. Norint pritraukti darbuotoją į firmą, jam reikia paskatinimo dirbti, ir kažko siekti pas mane atėjus, tad visas sąlygas stengsiuosi suteikti kiekvienam, visų pirmą į ką stengsiuosi atkreipti dėmesį, tai darbuotojų darbo suskirstymas, darbuotojas norintis kilti karjeros laipteliais, už tam tikrus nuopelnus, bus įvertintas ir jie galės rinkti medalius, už kiekvieną galės sau pasiimti priedą prie algos, arba iškeisti jį į taškus rangų sistemoje. Medaliai bus gaunami treniruočių ir ar kitos veiklos metu. Kiekvieną dieną tam tikru laiko tarpu, kiekvieną dieną vis skirtingų, bus vykdomi reidai, žaidėjų patikrinimai, žaidėjų supažindinimai su kelių patrulių veikla bei darbu. Kiekvienas rangas turės po skirtingą misiją, ko pasakoje nesvarbu kiek surinks taškų, norėdamas pereiti į kitą rangą, privalės įvykdyti misiją. Naujos serverio sistemos galės kuo puikiausiai pasitarnauti ties darbo kokybiškumo vystymosi. Darbuotojas norintis pakilti iš pirmo rango turės būti perėjas apmokymus. Nuo šio rango darbuotojas jau galės išduoti ginklų licenzijas serverio žaidėjams.

Mano prioritetas paėmus valdžią į savo rankas būtų, skirti pakankamai laiko darbuotojams, jų veiklos rengimui ir organizavimui, duoti šansą siekti kažko, ko galbūt pas kitus nerado, padėti atrasti save šiame darbe, suteikti jiems norą galbūt grįžti ir duoti šansą įsitvirtinti, o galbūt ir atnešti kažko savito. Savo laiką valdžioje norėčiau išnaudoti siekiant parodyti, kaip turėtų atrodyti prestižiškas darbas, ir galbūt jį pateikti iš kitos pusės siekiant pristatyti jo veiklą galbūt šiek tiek plačiau ir "kitoniškiau". Kadangi praeitos teisėsaugos darbo struktūros yra jau pabodusios, ir manau pats laikas įsileisti galbūt didesnių naujovių. Direktoriaus pareiga yra ne tik sudėti pliusus, ir pakelti rangą darbuotojams, o ir prisidėti prie pačio darbo veiklos, nukreipti darbuotojus tinkama linkme parodant tinkamą pavyzdį visam kolektyvui, skirti kiek galima daugiau laiko išklausant darbuotojus, jų nuomones aptariant viešai, prijungiant pačius darbuotojus prie naujovių pateikimo visame darbe, leidžiant jiems patiems išreikšti nuomonę apie vieną ar kitą pasikeitimą darbe, to pasakoje suteikiant dar daugiau įdomumo visiems darbe. Tereikia sakyčiau noro ir užsispyrimo kas atsispindi motyvacija siekiant darbą padaryti įdomų. Tiek iš mano kandidatūros šiandien, mano skype kontaktai: rintintitas

.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pofka_Salivop    Reputacija: 11

Sveiki,

Pagaliau matau aršią konkurenciją užimant šį postą. Per daugybę metų sa-mp žaidime, matau kompetetingus kandidatus. Iš esmės stengsiuosi aprašyti tik pačius svarbiausius aspektus. Išskaidysiu į kelias pastraipas, taip bus kur kas suprantamiau.

1. Apie mane:

Esu Povilas, iš Palangos, tačiau dirbu, mokausi bei plėtoju verslą Kaune. Man yra 20 metų. Laisvalaikius leidžiu įvairiai, mėgstu keliauti, sportuoti, mėgautis vandens pramogomis (kaitai, burlentės, wake'ai ir kt.). Į šį laisvalaikį įtraukiu ir sa-mp žaidimą. Iš esmės daugiau kitų žaidimų nežaidžiu, neturėčiau tam laiko bei noro. Po pertraukų, vis prisimenu tuos gerus sa-mp laikus, kai nevaržė niekas apart mokslai. Taip aš atsipalaiduodavau, taip atsipalaiduoju ir dabar, aišku kur kas rečiau, tačiau su metais niekas nepasikeitė. Galbūt mane kai kas ir žino, galbūt ir ne. Mano profesija, kaip nebūtų keista - policininko. Esu pareigūnas, atlieku reagavimo funkcija (patrulis). Kremtu mokslus universitete jog galėčiau siekti aukštesnės pareigybės/laipsnio. Be šios profesijos, sukūriau idėją, ją įgyvendinau. Kalba eina apie nuosavą verslą. Esu vaizdo stebėjimo sistemų įmonės direktorius, jei kam įdomu - sekasi puikiai. Tad kaip matote, esu aktyvus žmogus, kur randu tarpą, pro jį pralendu. tarpą matau ir čia, sa-mp erdvėje. Mano patirtis būnant policijos direktoriumi - milžiniška. Niekada nedirbau, niekada nebuvau, kitos įstaigos apart teisėsaugos - direktoriumi ar darbuotoju. Tai parodo koks esu ištikimas šiai profesijai, kaip ji mane veža ne tik žaidime, bet ir profesijoje. Dar nuo vaikystės, buvau šios veiklos fanas. Projektai kuriuose dirbau, žaidėjus kuriuos atradau, suburta komanda su kuria dirbau, tai buvo neišdildoma patirtis. Tą patirtį noriu pratęsti ir čia. Daugelis mane praminė sa-mp policijos veteranu, galbūt tai juokingas teiginys, tačiau tame yra tiesios. Jeigu norite tikros policijos, kompetetingos, su realia darbo struktūra, taisyklėmis, kaip kad yra realiame gyvenime, turėtumėte rinktis mane, nes tik aš vienas galiu tai duoti. Kontaktai: povilassalivop (skype).

2. Pranašumas:

Kaip minėjau, patirtis didelė, idėjų bagažas - pilnas. Moku bei galiu, sukurti kokybiškas paslaugas teikiančią įstaigą. Visų pirma, vadovavimo metodika, ji visiškai kitokia. Požiūris į darbuotoją, į civilį, net į patį pažeidėją. Visi esam už ekranų tik paprasti žmonės, aš tą ir matau, nepaisant to, kokį kelią piešiasi žaidime.

3. Atrankų kokybė:

Turbūt esu vienintelis, kuris taiko kitokią atrankų metodiką. Yra reikalavimai, taisyklės, situacijos, anketos.... Man to nereikia norint rasti tinkamus komandos narius. Pabrėžiu, ne darbuotojus, o komandos narius. Aš juos laikau lygiaverčiais, nepaisant to, koks jo rangas ar užimama pareigybė. Norint suburti stiprią komandą, reikia žinoti ko aš ieškau. Ar man reikia gerai šaudančių, ar man reikia greitai reaguojančių, ar man reikia iškalbingo, žmogaus, kuris sugeba suburti bei suvienyti komandą. Galbūt man reikia tiesiog žmogaus, kuris nori dirbti, nors ir nėra gabus, bet gi ne visi išmokome iš kart dirbti savo darbą. Kad ir dirbdamas Policijoje, aš niekada nemaniau jog šaudymo teste pataikysiu 5 šovinius į širdies sritį (manekeno) neatitolinus kulkų nuo kitos per 1-3mm. taikinyje. Manote aš tai padariau iškart? Ne. Tam reikėjo mokymų, praktikos, žinių, o vėliau atėjo ir įgūdžiai. Tad ką aš noriu tuo pasakyti? Jog viskas kas parašyta ant balto juodai, yra svarbu, tačiau turime žiūrėti į pretendento gabumus. Taikysiu testą google platformoje, kur automatiškai taiso klaidas, o pretendentas sužino iškart ar pateko ar ne. Taip bus modernu, taupys mano bei pildančiųjų laiką. Teste puikiai matysis ar žmogus domėjosi šia įstaiga bei jos funkcijomis ar ne. Teoriniai daliai skirsiu laiko labai mažai. Mokymai, tai pagrindinis dalykas, kas padeda komandai tobulėti. Man yra graudu stebėti, kai po tuštutės anketos, žaidėjui suteikiamos visos privilegijos, ir jau gali drąsiai važiuoti "tvarkos daryti", kur dažniausiai ta tvarka būna atvirkštinė. Sulaukiami skundai, papeikimai, direktorius gauna įspėjimus ir panašiai. Iš esmės tokia atranka - niekinė. Jeigu skirsi didžiąją dalį laiko mokymams, išsiugdysi stiprią komandą. Plačiau apie tai kitoje pastraipoje.

4. Idėjų bagažas:

Na atrankų tvarkos, neminėsiu jau. Tad pratęsiant mintį apie komandą, jai suburti man reikės policijos mokyklos padalinio. Kuri ruoš kandidatus, taip pat užsiims ir jau esamų pareigūnų tobulinimu. Šis padalinys kandidatams bus galbūt viena iš smagiausiu dalykų, o kai kuriems tai bus labai per sunkus dalykas. Tai sietelis atsijojant tinkamus bei netinkamus būsimus pareigūnus. Bus įvairūs mokymai, nuo pačios teorijos, jos pritaikymo praktikoje, iki praktikos šių veiklų egzamino, po kurio kandidatas gaus leidimą būti policijos pareigūnu. Mokymai bus įdomūs, daug dalykų sužinosite iš realiame gyvenime esančiame departamente. Kaip mačiau, sistema labai plati, galimybės didelės, tačiau abejoju ar kiti kandidatai jas išnaudos tinkamai. Ar jie turi žinių kaip vyksta įslaptintas darbas, kokie persekiojimo procesai, ką aplamai veikia detektyvas, kaip efektyviai panaudoti nežymėtą transportą? Manau ne. Aš dirbu tai, aš papildomai studijuoju apie tai, ir žinau kas ir kaip turi vykti. Kai kurių detalių pritaikyti negalėsiu, tai draustų mano, kaip pareigūno - taisyklėms. Tačiau realia patirtį, pritaikius žaidime, didelis pranašumas! Kalbant apie idėjas, tai nėra idėja, tai dalykas, kurį darau visus kur be būčiau policijos direktoriumi. Tai atskirų padalinių vadovai. Aš iš tokių direktorių, kurie neapsikrauna visko ant savo pečių. Aš negalėsiu persiplėšti, taip pat negalėsiu skirti labai daug laiko žaidimui. Tam yra patikimi žmonės, tam yra trys atskiri padaliniai (Viešoji policija, kriminalinė policija bei greitojo reagavimo būrys), jie turi turėti atsakingus asmenis, manau tam tikrų mokymų pagalbą, turėčiau tris kompetetingus pareigūnus, kurie galėtų užsiimti šių padalinių priežiūra. Taip turėsiu daugiau laiko pareigūnų mokymams, vadovų tobulinimo kursams. Dar viena, policijos darbą palengvinanti, jį padarantį efektyvesniu, realistiškesniu, tai pamainos budėtojas. Tai viešosios policijos skyriuje dirbantis pareigūnas, jo darbo funkcijos (iškvietimų srauto reguliavimas, patrulių išsidėstymas žemėlapyje, įvykių koordinavimas, pastiprinimo siuntinėjimas bei atsakymų teikėjas patruliams. Visi žinome koks balaganas vyksta TS programoje, kaip niekas per tam tikrą įvykį negali susišnekėti... Tam yra whisper, tam yra atskiri patrulių kanalai, tam yra žemėlapio zonos, ir tam yra budėtojas, kuris visą tai reguliuoja. Iš esmės pasakysite, o kodėl tokias funkcijas negali atlikti padalinio vadovas arba direktorius? Tiesiog šiais sistemai reikia pastovaus žmogaus. Tad budėtojai būtų skiriami nu tam tikro laipsnio (rango), jų galėtų būti kad ir 5-10 ar kiek tik reikia, tačiau pamainoje būna tik vienas. Jeigu baigei pamaina, užima kitas, atsijungei nuo sa-mp, perima kitas. ir t..t Daugiau nenoriu išsiplėsti, tačiau sistemas naudoju realistines, logiškas bei darbą palengvinančias. 

5. Apibendrinant:

Nesu tas žmogus, kuris pieš, dės brūkšnius, stambiu šriftu išskirs tekstą jog anketą primarginti ir padaryti kuo patrauklesnę. Aš esu tikslus, renkuosi senamadišką anketą, tačiau turinį - ne. Jeigu jūs norite pamatyti kitokią policiją, manau aš esu tas, kuris ją tokią paversti gali. Manau kiti kandidatai ją pavers eilinę įstaigą. Nepaisant to, jog policijos departamentas iš kodavimo pusės yra parengtas puikiai, tai nėra vienintelis rodiklis dėl ko jame bus įdomu žaisti. Daug kas priklauso nuo darbinės aplinkos, nuo požiūrio į kitus, į save. Nuo noro čia būti, dirbti, padėti bei puoselėti tai ką turi. Aš užtikrintai sakau, jog aš tas žmogus, kuris nori bei gali skirti nedidelį, bet pakankamą laiko tarpą, jog šiame projekte būtų kokybiškas paslaugas teikianti, patraukliausia, geriausiai apmokamą, realistiška, su mano žiniomis bei stipria komanda suformuluotas policijos departamentas.

Greitai užpildžiau, nuo šiandienos, 4 naktinės iš eilės, tai po to bus per vėlu pildyti.

Sėkmės kandidatams, ačiū už sugaištą laiką.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Jizzy    Reputacija: 643

Rinkimai uždaromi.

Naujasis lyderis bus paskelbtas rytoj (2018-10-18) 20:00.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Jizzy    Reputacija: 643

Šie rinkimai turbūt patys sunkiausi iš visų frakcijų, visi kandidatai buvo panašių jėgų, turėjo savų pliusų ir minusų, visą vakarą MWC komanda diskutavo stengdamiesi išrinkti geriausią variantą, ką padaryti buvo tikrai nelengva, tad būtų malonu nepatekusius pamatyti ir kituose rinkimuose, o galbūt vieną iš jų netgi sub-lyderio pareigose.

Nano – anketa parašyta tikrai tvarkingai, viskas aprašyta plačiai ir aiškiai, nedaug kuo atsilikai nuo kitų kandidatų, tačiau idėjų pusėje neradome labai daug unikalių idėjų bei planų.

Pofka_Salivop – turbūt pagrindinis ir rimčiausias varžovas Trey‘ui, tarp MWC narių buvo ilga ir įdomi diskusija aptarinėjant Tave ir Giedrių, kai kurie nariai, dėl itin panašaus lygio ilgai rinkosi vieną iš jūsų, tačiau galutiniame verdikte Giedrius surinko daugiau balsų dėl žemiau nurodytų argumentų.

Trey_Williams – Kaip ir minėjau, tarp judviejų su Pofka išsirinkti buvo tikrai sunku, tačiau pagrindinis kriterijus kuris leido priimti galutinį verdiktą – Tavo patirtis, dabartinės pareigos (testuotojas) kurios leidžia tau išsiveržti į priekį. Pripažinsiu, jeigu tai būtų eiliniai rinkimai, o ne naujojo Dogberry sezono, tikriausiai būtume davę šansą vienam iš naujokų, tačiau šiai minutei LSPD reikalinga tavo patirtis, taip pat esi vienintelis iš kandidatų, kuris susipažinai su naujomis sistemomis tiek iš gaujų, tiek iš LSPD frakcijos, taip pat esi užpildęs didžiąją dalį dB wikipedijos kas tik dar labiau įrodo, jog tavo patirtis bei motyvacija yra itin didelė. Anketa kaip visada parašyta išsamiai bei profesionaliai, ją lengva skaityti, aiškiai išdėstei savo mintis ir planus, nors jie ir nėra patys unikaliausi, sistemos pamatai naudojami jau nemažą laiko tarpą, tačiau šiuo metu reikia patyrusio žmogaus kuris sugebėtų šia sistema sudominti naujokus bei taip sudominti juos ir tokiu būtu skatinti pasilikti projekte visam laikui.

Naujuoju Los Santos policijos departamento lyderiu tampa Trey_Williams

Sveikinimai!

Redaguota Jizzy

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.