▼ Nerijus ▲

Lyderių rinkimai // Sveikatos apsaugos ministerija

7 pranešimų šioje temoje

▼ Nerijus ▲    Reputacija: 868

ougniTy.png

Lyderių rinkimai || Los Santos Sveikatos apsaugos ministerija - medikai

Frakcijos lyderio postas - tai viena svarbiausių pozicijų projekte. Lyderis yra atsakingas už frakcijos veiklą, darbuotojų užimtumą bei darbo kokybę, o ypač svarbu tai, jog kiekviena frakcija kartu yra atsakinga už visų žaidimą, todėl renkamas asmuo privalo būti išties išradingas bei motyvuotas, jog frakcija neliktų „atsiskyrusi“ ar nuobodi. Lyderiu tapęs žmogus turi galimybę savo nuožiūra pasirinkti ir prašyti paskirti pagalbininką t.y. sub-lyderį (visuotiniai rinkimai jiems nėra privalomi), MWC apsvarstę kandidatūrą pateikia sprendimą.

Anketa yra laisvos formos, tai reiškia, jog nereikia šabloniškai atsakinėti į klausimus, tačiau joje turi atsispindėti atsakymai į  žemiau pateiktus klausimus.

• Papasakokite apie save (kokios savybės jus geriausiai apibūdina?)
  • Trumpa informacija apie jus žaidime.
  • Jeigu žaidėte pas mus ankščiau, kokia buvo jūsų patirtis ankstesniuose postuose (Kaip sekėsi? Kokias klaidas darėte, ko iš jų išmokote?)
  • Kodėl nusprendėte anketą užpildyti į šios frakcijos lyderio postą?
  • Jeigu tapsite lyderiu, kokiu būdu prisitrauksite naujus darbuotojus į frakciją?
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?
  • Jeigu taptumėte lyderiu kokie būtų jūsų planai, idėjos?
  • Kontaktai (Skype ID)

Papildoma informacija:

• Jeigu norite palaikyti kandidatą, spauskite "Patinka"
  • Bereikšmis komentavimas yra draudžiamas
  • Anketos pildomos į šią temą
  • Rinkimai į lyderius užsidarys Spalio 17 dieną.

Reikalingas lygis norint tapti frakcijos lyderiu:

• Los Santos policijos departamentas - 1
  • Los Santos sveikatos apsaugos ministerija - 1
  • Los Santos taksi - 1
  • Los Santos mechanikai - 1
  • Tolimųjų reisų vairuotojai - 1
  • Vehicle registration centre - 1

Naudingos nuorodos:

Redaguota ▼ Nerijus ▲
Atnaujinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Kent-HD    Reputacija: 249

Sveiki,

Esu Saimonas, man 15 metų. Charakteris nėra išskirtinis, nesu pasikėlęs, ramus, motyvuotas, draugiškas, aktyvus. Serveryje esu pasivadinęs Hayden Griffin. Esu buvęs DNB gaujos lyderis, SFM frakcijos sub'lyderis [ 2x ], TRV lyderis, TRV sub'lyderis. Patirtis nėra labai didelė, bet su šia frakcija turėčiau susitvarkyt, beje norėčiau išmeginti naują sistemą. Ankstesniuose pareigose sekėsi gan normaliai, tiksliai nepamenu savo klaidų, bet žinau, kad jų buvo neperdaugiausiai. Kaip ir minėjau norėtūsi išmeginti naują sistemą ir įgauti daugiau patirties. Jeigu tapsiu lyderiu, padaryčiau taškų sistemą per kurią būtų gerai užsidirbti papildomų pinigų. Dėl to atsirastu naujų darbuotojų skaičius, bet realiai laikui einant atsirastu daugiau budu kaip pritraukti žaidėjų į mediku frakcija. Siūlau pasirinkti mane, nes esu aktyvus ir šiek tiek turiu patirties lyderio pareigose. Po kolkas idėjų dar nėra, bet planai beveik kaip pas kekvieną lyderį būtų, tai visu pirmą susitvarkyti forūmą ir skatinti žaidėjus prisijungti prie medikų frakcijos.

Redaguota Kent-HD

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dash    Reputacija: 6

Sveiki visi esu Kornelijus man 16 metų, esu ramus,draugiškas,mandagus,kantrus,aktyvus.
Žaidime esu užsivadinęs Dash_Shallow neesu naujokas šita projektą ilgai žaidžiau buvau pasiekęs DNB SFR sub-lyderio postus ir vienos frakcijos lyderi taxi.
Gaujose man sekėsi blogai nes čytinau dariau labai daug klaidų buvau mažvaikis tai nieko nesupratau,o taxi lyderiu būdamas man tikrai neblogai sekėsi bet atsistatydinau nes atsibodo. Ilgai neišbuvau sub lyderio postuose, o taxi 14 dienų jei neklystu, dabar iš savo klaidų pasimokiau ir noriu į Los Santos medikus.
Nusprendžiau į šitą postą pildyti nes noriu išbandyti savo jėgas šitame atsinaujinusiame serveryje. Daryčiau daug veiklos treniruočių, būtų premijos. Norėčiau kad pasirinktumėt manę nes būčiau aktyvus, manau būčiau tikrai geras lyderis tik išbūčiau tikrai ilgą tarpa nes tokį lyderi nėra taip lengva gauti. Mano planai būtų sutvarkyti forumą, padaryti atranką,treniruotę ir dar kažką sugalvočiau.  Skype-kornelijus.macas    Ačiu už dėmesį
!

Redaguota Dash

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Stigidis    Reputacija: 193

Labas,

Esu Deinaras, man 18 metų. Šiuo metu gyvenu norvegijoje, kadangi ten dirbu. Kartais esu gan sunkaus charakterio, mėgstu pasiginčyti, pasipykti, o šiaip dažniausiai esu draugiškas, linksmas, ryžtingas, komunikabilus. Serveryje žaidžiu gan ilgą laiką, bet su petraukomis. Šis vartotojas užregistruotas 2015 metais, prieš tai dar žaidžiau su Chris_Lemmon vartotoju, bei dar keleta kitų. Projekte buvau užėmęs nemažai postų, tarp jų buvo ir medikų lyderis bei sub'lyderis, sekėsi kiek pamenu neblogai. Po darbo turiu daug laisvo laiko, todėl manau būtų visai smagu bei įdomu užiimti šitą postą, susipažinti su naujomis medikų sistemomis, susirinkti aktyvią darbuotojų komandą, bei bandyti šį darbą padaryt populiariu, aktyviu. Šiuo metu daug įdėjų neturiu, kadangi nežinau kaip atrodys naujas šio serverio sezonas, poto atsiras mintys kaip viską tobulinti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Yno    Reputacija: 7

Ačiū už skirtą laiką susipažinti su manimi, ir mano anketos pavidalu. Visų pirmą žaidimo slapyvardis: Had_Yno,  esu gan naujas veidas šiame projekte, nors žinau jog gyvuojat jau gan nemažą laiko tarpą, ir norėčiau tapti jo dalimi, šiame naujame sezone. Esu asmuo, turintis 18 metų, žaidžiu šį žaidimą jau nuo mažens, manyčiau praleidau jame pakankamai laiko, jog galėčiau teigti, jog esu senbuvis, buvo ir šiltų, ir šaltų dienų, turiu omenį, kad ne vieną kartą buvau nustojąs žaisti, o štai ir vėl atsirado priežastis žaisti, naujasis dB sezonas. Manyčiau litanijų pateikiant savo gyvenimą nuo A-Z pristatinėti nereikia, ne pažinčių klubas. Esu asmuo gan rūpestingas, tuo pačiu ir atidus smulkmenoms,  pažįstami mane apibūdina, kaip nuoširdų asmenį, su kuriuo visados smagu būti ir nebūna liūdna, šiaip asmeniškai nemėgstu dviveidžiu žmonių, atsirenku atsargiai su kuo bendrauti ir atsiskleisti, mėgstu klausytis muzikos, pagrinde visur nešiojuosi ir esu su ausinukėmis. Vertinu žmones, kuriais tikrai galiu pasitikėti, jai kažką darau, tai darau tai iki galo ir nepasiduodu, Jai matau kliūti, vertinu ją kaip iššūkį. 

Medicinos departamentą ko gero pasirinkau, nes turiu gan nemažai minčių, kaip pateikti šį darbą kaip tikrai įdomų serverio bendruomenėj. Ko gero vienas svarbiausių dalykų, bent jau mano akimis yra, darbo aplinka. Visi norime dirbti ten, kur esame priimti tokie, kokie esame, ten kur esame šiltai priimti, ir visi bendradarbiai yra malonūs ir draugiški. Tad, pagrindas, ant ko stovės mano frakcija yra, šilta atmosfera darbe, nepakenčiu visokių išsišokelių, ir pasikėlusių asmenų, tad darbe gyvuos lygybė ir visi darbuotojai bus lygūs. Svarbu, jog darbuotojas visados turėtų ko siekti darbe, tad darbe gyvuos savaitės darbo ataskaita, kurioje bus surašyti įvairaus masto darbuotojų apdovanojimai, kuriuos darbuotojai gaus susirinkimuose, kas antrą dieną bus rengiami susirinkimai darbo, jame kiekvienas darbuotojas galės atiduoti savo balsą, maloniausiam, aktyviausiam ir kt. Darbuotojo balsai bus skaičiuojami, surinkęs atitinkamą balsų kiekį darbuotojas bus apdovanojimas (arba pinigais arba taškai rangų sistemoje), pasirinktinai, surinkęs daugiausiai balsų tą dienas darbuotojas, taip pat bus įvertintas.

Taip pat vyks dienos misijos, kurios bus paskelbtos atsitiktinai, ir vyks ne kiekvieną dieną, kadangi greičiausiai ją įvykdęs darbuotojas, gaus didesnį apdovanojimą už kitus. Visiems serverio žaidėjams kartais bus skelbiamos akcijos, kaip pavyzdys būtų, vaistinėlės parduodamos 50% pigiau nei įprastai iki atitinkamo laiko tarpo. Nepilstant iš tuščio į kiaurą, tuo savo kandidatūrą ir baigsiu, skype kontaktai: [email protected]

Redaguota Yno

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Jizzy    Reputacija: 644

Rinkimai uždaromi.

Naujasis lyderis bus paskelbtas rytoj (2018-10-18) 20:00.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Jizzy    Reputacija: 644

Dash_Shallow anketa visiškai neinformatyvi, toks jausmas, jog viskas surašyta per 2 minutes, nepaisant to, savo charakterį joje apibūdinai visiškai priešingai nei jis yra iš tiesų, esi pasižymėjęs kaip dažnas nelegalių programų naudotojas, esi labai silpnų nervų, priimi neapmąstytus sprendimus, nemoki dirbti komandoje, o juo labiau lyderiauti.

Tom_Stigidi – anketa atrodo ganėtinai tvarkinga, tačiau dažniausiai gavęs vienas ar kitas pareigas nerodai labai didelės motyvacijos jas užimdamas,  nesistengi tinkamai atlikti pareigų, būdamas administratoriumi ne tiek padėjai serverio žaidėjams, kiek naudojaisi privilegijomis savo naudai, neesi pasižymėjęs kaip žmogus turintis unikalių idėjų ar kitaip gebantis surinkti darbščią, motyvuotą komandą.

Hayden_Griffin – anketa per trumpa, joje mažoka informacijos, kiek pamename, forumas neatrodydavo labai tvarkingas, nepaisant to, su lyderio pareigomis susitvarkydavai ganėtinai neblogai, esi ramus, tačiau šiai dienai to neužtenka.

Had_Yno – esi vienas stipriausių kandidatų šiuose rinkimuose, anketa parašyta brandžiai, mintysi išdėstytos tinkamai, nors esi naujokas, supratimo apie frakciją turi, manau problemų kilti neturėtų, o kilus klausimams MWC komanda visada pasiruošusi padėti.

Naujuoju Los Santos medicinos centro lyderiu tampa Had_Yno

Sveikinimai!

Redaguota Jizzy

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.