▼ Nerijus ▲

Lyderių rinkimai // Los Santos Taksi

5 pranešimų šioje temoje

▼ Nerijus ▲    Reputacija: 868

ougniTy.png

Lyderių rinkimai || Los Santos Taksi

Frakcijos lyderio postas - tai viena svarbiausių pozicijų projekte. Lyderis yra atsakingas už frakcijos veiklą, darbuotojų užimtumą bei darbo kokybę, o ypač svarbu tai, jog kiekviena frakcija kartu yra atsakinga už visų žaidimą, todėl renkamas asmuo privalo būti išties išradingas bei motyvuotas, jog frakcija neliktų „atsiskyrusi“ ar nuobodi. Lyderiu tapęs žmogus turi galimybę savo nuožiūra pasirinkti ir prašyti paskirti pagalbininką t.y. sub-lyderį (visuotiniai rinkimai jiems nėra privalomi), MWC apsvarstę kandidatūrą pateikia sprendimą.

Anketa yra laisvos formos, tai reiškia, jog nereikia šabloniškai atsakinėti į klausimus, tačiau joje turi atsispindėti atsakymai į  žemiau pateiktus klausimus.

• Papasakokite apie save (kokios savybės jus geriausiai apibūdina?)
  • Trumpa informacija apie jus žaidime.
  • Jeigu žaidėte pas mus ankščiau, kokia buvo jūsų patirtis ankstesniuose postuose (Kaip sekėsi? Kokias klaidas darėte, ko iš jų išmokote?)
  • Kodėl nusprendėte anketą užpildyti į šios frakcijos lyderio postą?
  • Jeigu tapsite lyderiu, kokiu būdu prisitrauksite naujus darbuotojus į frakciją?
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?
  • Jeigu taptumėte lyderiu kokie būtų jūsų planai, idėjos?
  • Kontaktai (Skype ID)

Papildoma informacija:

• Jeigu norite palaikyti kandidatą, spauskite "Patinka"
  • Bereikšmis komentavimas yra draudžiamas
  • Anketos pildomos į šią temą
  • Rinkimai į lyderius užsidarys Spalio 17 dieną.

Reikalingas lygis norint tapti frakcijos lyderiu:

• Los Santos policijos departamentas - 1
  • Los Santos sveikatos apsaugos ministerija - 1
  • Los Santos taksi - 1
  • Los Santos mechanikai - 1
  • Tolimųjų reisų vairuotojai - 1
  • Vehicle registration centre - 1

Naudingos nuorodos:

Redaguota ▼ Nerijus ▲
Atnaujinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Tony Garrison    Reputacija: 675

Sveiki visi. Esu Evaldas, man 17 metų. Esu draugiškas, bendraujantis, kūribingas, supratingas, linksmas žmogus. Serveryje žaidžiu jau 4 metai, esu turėjęs visokiausių pareigų, tik ne taksi lyderio, todėl manau tai man puikus šansas būtų išbandyti savo jėgas ir čia. Sunkiausias darbas lyderiavime žinoma buvo SFPD/LSPD. Čia esu pridaręs labai daug ir didelių klaidų. Iš kurių pasimokiau, žiūriu į viską daug rimčiau ir jei kas neaišku būtinai pasiklausiu mwc ar kitų buvusių SFPD/LSPD lyderių. Kituose lyderių postuose sekdavosi dažniausiai gerai, labai didelių problemų nekildavo. Sunkiausia būdavo prisikviesti žaidėjus ateiti, kadangi viską pasiimdavo policija arba gaujos dėl įvairesnės veiklos kurios ne tiek daug trūkdavo kaip kitose frakcijose. Pildau būtent į šį lyderio postą, nes kaip ir minėjau taksi lyderiu dar nesu buvęs, noriu pradėti žaisti serveryje nuo ne per daug apkraunančių pareigų, beje po starto manau tikrai daug kam reiks taksi paslaugų. Dėl to galbūt ir norinčių į taksi daugiau bus nei įprastai. Šiuo metu nelabai galėčiau pasakyti kuo galėčiau pritraukti žaidėjus į frakciją, bet kaip ir minėjau manau po starto bus nemažai norinčių į frakciją dėl daugiau veiklos pačiame darbe. Tapęs lyderiu manau padaryčiau vieną žaidėją atsakingą už rangų kėlimasi ar panašiai. Na tam, kad darbuotojai turėtų tikslą ne tik užsidirbti ir kuo greičiau išeiti. Pasirinkti turėtumėte mane, nes esu aktyvus, daug patirties turintis žaidėjas lyderiuose. Planų ar įdėjų kolkas nelabai turiu, tačiau stengsiuos padaryti taip, kad frakcijoje rangą būtų ne taip lengva pasikelti kaip anksčiau o ir būtų dėl ko jo siekti. Skype: evaldas.just

Redaguota Tony Garrison

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Williamas    Reputacija: 3

d664738ab3c27d2666df704dbf11c98d279.png

Sveiki visi skaitantys mano kandidatūrą į taksi direktorių!

Esu vardu Nedas, man 14 metų. Esu dar niekam nežinomas ir dabar kurie skaito tai niekas manęs nežinos.  Esu pasižymintis geru humoro jausmu, moko prajuokinti, esu labai bendraujantis, neesu tylus visada noriu išreikšti savo nuomonę ir bendrauti. Visuomet kai ką nors pasakau tą ir padarau, turiu auksines rankas su kuriomis galiu daug ką nuveikti. Šiame serveryje neesu dar nei karto žaidęs, nes nebuvau girdėjęs apie šį projektą. Nesenai išgirdęs nuskubėjau pasidomėti šiuo projektu, ir pasirodė, kad projektas visai nėra blogas, todėl pagalvojau reikia jau skubėti registruotis ir laukti to įtempto serverio starto. Kaip minėjau dar neesu nei karto žaidęs šitame serveryje, nes ankščiau net nebuvau žinojęs, kad toks projektas egzistuoja! Vien į šį frakcijos lyderį nepildau tik, kad gauti lyderį, bet esu išsikėlęs tikslą, kad noriu parodyti visiem, kad bet koks direktorius gali parodyti visiem, kad gali viską sugebėti. Dar ne vien dėl to pildau į šį lyderį, bet vien šis lyderis turi daug veiklos, tai pagrindinė - vežioti klientus nuo taško A į tašką B. Per tas pirmas starto dienas manau, kad tikrai daug kas kviesis taksi, kad klientus nuvežtu kur nors, tai bus tikrai daug veiklos taksistams ir lyderis turės taip pat daug veiklos su sistemomis, sistemų kūrimosi forume. 

Į šią frakciją žaidėjus trauksiu savo įdomiomis sistemomis ir taksistų veiklą serveryje. Mano manymu gal kam ir daugeliui nėra įdomų važinėti pirmyn atgal, bet aš pasakysiu priešingai, kad šiame darbe gali įsidėmėti daug vietovių, apsipažinti ir susibendrauti su keleiviais. Pas manę sistemų bus daug, ne vien paprastos sistemos bus, bet bus įdomios kurias apibūdinsiu gale anketos. Pasirinkti mane vien turėtumėte dėl to jog aktyvus, suprantantis kas yra pareigos ir kaip jas reikia atlikti.  Visada išklauso tai kas yra liepiamą daryti ir pagalvojau ar tai yra naudinga. Savo visus veiksmus darau apgalvotai, pirmiausia pagalvoju ar tai bus gerai ir ar bus naudinga. Jeigu aš tapčiau lyderiu, tai pirmiausia žinoma pradėčiau kurti tas savo įdomias sistemas forume, padaryčiau išvadas ar man reiks sub-lyderio, ar reiks, kad man kažkas padėtų tvarkytis su firma, bei jos sistemomis. Idėjų pas manę būtų įdomių galbūt kaip minėjau nebūtų jų apie dešimt ar daugiau, bet būtų nors apie 5 įdomias temas. Pateiksiu dabar kolkas mano sugalvotas temas: 

• Los Santos Taksi || Rekordų užrašai  - Gal daug kam aiški tema, bet vistiek reikia aprašyti. Rekordai, tai firmos rekordai, omeny šioje temoje skelbsiu rekordą kurį gali padaryti darbuotojas. Rekordai būtų tokie: ridos rekordai, greičiausiai priimtas iškvietimas, aktyviausias dienos/savaitės darbuotojas. Rekordą turėtų užpildyti kiekvienas darbuotojas norint, kad tas rekordas būtų įrašytas ir pasiektas forume. Už pasiektą rekordą darbuotojui įteikčiau prizą (-us). Prizai nebūtų labai ypatingi, būtų daugelio mėgstamas prizas - piniginis prizas, būtų dar galimas laisvadienis, galėtum nedirbti ir pasivažinėti, didesnės algos gavimas ( pridėčiau 10% ar daugiau prie algos ).
  • Los Santos Taksi || Dienos misija - Tema tai kurioje pateikčiau užduotys ( kt. misiją ) kurias darbuotojai galės įvygdytį, kad gautų rango pasikėlimo tašką, nes pas manę būtų rangą pasikelti surinkus tam tikrą kiekį taškų. Kiekvieną dieną keisiu užduotys, pateiksiu per dieną apie 3 užduotys kurias įvygdę gautų po 1 tašką už kiekvieną įvygdytą užduotį.
  • Los Santos Taksi || Bylos - Kas gi per bylos? Bylos tai kiekvieno darbuotojo bylą kurioje rašyčiau apie darbuotoją. T.y. kai darbuotojas paliktų taksistų frakciją arba būtų išmestas tai aš aprašyčiau koks jis buvo, kaip elgdavosi, kaip sekėsi dirbti taksistu. Visuomet būtų įdomų daug kam pasižiūrėti kas gi per asmuo tas darbuotojas ir pasižiūrėtų ar jis buvo geras darbuotojas ar neklausęs lyderių.

Daug įdomių idėjų gal ir neaprašiau, bet visos idėjos su laiku galvojasi ir darbui einantys galima visko prigalvoti, pajungti galima fantaziją. Galbūt daugelis galvos, kad aš neesu tinkamas pareigoms, bet viską galiu padaryti, kad atrodyčiau, kad esu tinkamas šioms pareigoms. Skype kontaktai:nedas.gaming

Pagarbiai Nedas.

Redaguota William_Logan

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Jizzy    Reputacija: 644

Rinkimai uždaromi.

Naujasis lyderis bus paskelbtas rytoj (2018-10-18) 20:00.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Jizzy    Reputacija: 644

Tony_Garrisonanketa silpnoka, pats parašei, jog idėjų neturi, gavęs lyderio pareigas neparodai nieko naujo, unikalaus, įtraukiančio, dėl ko žaidėjai norėtų prisijungti prie Tavo lyderiaujamos frakcijos. Mėgsti priimti netinkamus sprendimus neapgalvojęs pasekmių.

William_Logan – anketa pakankamai tvarkinga, aiškiai išdėstei mintis, idėjas, nors ir esi naujokas, manau šios frakcijos lyderio pareigos puiki karjeros pradžia Dogberry projekte. Idėjos nėra labai unikalios ar įtraukiančios, tačiau priešingai nei tavo konkurento anketoje, jos bent jau yra.

Naujuoju Los Santos taksi frakcijos lyderiu tampa William_Logan

Sveikinimai!

Redaguota Jizzy

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.