▼ Nerijus ▲

Lyderių rinkimai // Los Santos Mechanikai

4 pranešimų šioje temoje

▼ Nerijus ▲    Reputacija: 868

ougniTy.png

Lyderių rinkimai || Los Santos Mechanikai

Frakcijos lyderio postas - tai viena svarbiausių pozicijų projekte. Lyderis yra atsakingas už frakcijos veiklą, darbuotojų užimtumą bei darbo kokybę, o ypač svarbu tai, jog kiekviena frakcija kartu yra atsakinga už visų žaidimą, todėl renkamas asmuo privalo būti išties išradingas bei motyvuotas, jog frakcija neliktų „atsiskyrusi“ ar nuobodi. Lyderiu tapęs žmogus turi galimybę savo nuožiūra pasirinkti ir prašyti paskirti pagalbininką t.y. sub-lyderį (visuotiniai rinkimai jiems nėra privalomi), MWC apsvarstę kandidatūrą pateikia sprendimą.

Anketa yra laisvos formos, tai reiškia, jog nereikia šabloniškai atsakinėti į klausimus, tačiau joje turi atsispindėti atsakymai į  žemiau pateiktus klausimus.

• Papasakokite apie save (kokios savybės jus geriausiai apibūdina?)
  • Trumpa informacija apie jus žaidime.
  • Jeigu žaidėte pas mus ankščiau, kokia buvo jūsų patirtis ankstesniuose postuose (Kaip sekėsi? Kokias klaidas darėte, ko iš jų išmokote?)
  • Kodėl nusprendėte anketą užpildyti į šios frakcijos lyderio postą?
  • Jeigu tapsite lyderiu, kokiu būdu prisitrauksite naujus darbuotojus į frakciją?
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?
  • Jeigu taptumėte lyderiu kokie būtų jūsų planai, idėjos?
  • Kontaktai (Skype ID)

Papildoma informacija:

• Jeigu norite palaikyti kandidatą, spauskite "Patinka"
  • Bereikšmis komentavimas yra draudžiamas
  • Anketos pildomos į šią temą
  • Rinkimai į lyderius užsidarys Spalio 17 dieną.

Reikalingas lygis norint tapti frakcijos lyderiu:

• Los Santos policijos departamentas - 1
  • Los Santos sveikatos apsaugos ministerija - 1
  • Los Santos taksi - 1
  • Los Santos mechanikai - 1
  • Tolimųjų reisų vairuotojai - 1
  • Vehicle registration centre - 1

Naudingos nuorodos:

Redaguota ▼ Nerijus ▲
Atnaujinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
@DjonurSaulius    Reputacija: 21
  • Papasakokite apie save (kokios savybės jus geriausiai apibūdina?) Esu linksmas, paprikolinantis, geros sirdies bei nenuobodziaujantis
  • Trumpa informacija apie jus žaidime. Esu serveryje pasivadines Saulius_Djonur siuo metu mano brolis nebelosia tai perjemiau sita reikala sau.
  • Jeigu žaidėte pas mus ankščiau, kokia buvo jūsų patirtis ankstesniuose postuose (Kaip sekėsi? Kokias klaidas darėte, ko iš jų išmokote?) Buvau SFSAM sub'as bet kai lyderis atsistatydino tai ir mane ismete tad jokiu nuobaudu nepadares o seip butu idomu vel kazkur pabut rimtesniu.
  • Kodėl nusprendėte anketą užpildyti į šios frakcijos lyderio postą? Na kadangi servuos servas su tiek naujoviu tai turbut butu gera pradzia pradet nuo Mechaniku Darbo.
  • Jeigu tapsite lyderiu, kokiu būdu prisitrauksite naujus darbuotojus į frakciją? Ziuresiu nes tikrai per Starta bus norinciu daug tai po biski meginsim daugeti frakcijoje.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus? Na cia jus sprendziate :)
  • Jeigu taptumėte lyderiu kokie būtų jūsų planai, idėjos? Pirma apsiprasciau prie naujoviu poto apsiprates jau meginciau padaryti tobula frakcija jog nebutu kad skustusi zmones.
  • Kontaktai (Skype ID) vaidas.vaidas61

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
*Riley*    Reputacija: 103

Sveiki, esu Tomas, šiuo metu man 16 metų, iki uždarymo serveryje žaidžiau Riley_Stephens slapyvardžiu, jis neturėtų keistis ir dabar. Projekte žaidžiu apie trejus metus, per šį laikotarpį buvo keletas nedidelių pertraukų. Kalbant apie charakterio bruožus esu komunikabilus, gana kruopštus, punktualus.

Nors patirties turiu ne tik mechanikuose, bet ir kitose frakcijose bei gaujose, šį kartą pasirinkau mechanikus dėl to, kad šiuo metu turiu daugiausia žinių apie šią frakciją bei idėjų jai. Kaip ir minėjau, projekte žaidžiu apie trejus metus,  tad supratimo apie šią frakciją turiu pakankamai, nemažai laiko joje teko dirbti tiek paprasto darbuotojo rolėje, tiek užimti lyderio / sub-lyderio pareigas. Kalbant apie idėjas, ties jomis šiuo metu labai išsiplėsti negaliu, kadangi jų nėra tiek ir daug, viskas priklausys nuo pastovaus žaidėjų skaičiaus, žinoma, darbą žymiai palengvins automatizuota rangų sistema, nebus problemų stebint darbuotojus ir pan. Kadangi gan ilgą laiką serveris uždarytas, tikslaus savo aktyvumo pasakyti negaliu, viskas priklausys nuo žaidėjų bei veiklos skaičiaus bei paties veiklos kiekio realiame gyvenime, tačiau manau be problemų serveryje išžaisiu 1-2 valandas. Forume šiuo metu kurį laiką nesilankiau, kadangi nebuvo jokių naujienų apie startą, tačiau dabar mano aktyvumas ženkliai pakils ir forume pradėsiu lankytis kur kas dažniau.

Manau pasirinkti būtent mane turėtumėte todėl, jog esu ganėtinai pastovus, gebu dirbti komandoje, valdyti bei prižiūrėti ją, taip pat ypač šiuo metu žaidėjus į frakciją pritraukti būtų ne itin sunku, kadangi geros reklamos dėka aktyvumas bent kurį laiką manau bus tikrai ganėtinai didelis, žinoma, manau žaidėjus į frakciją trauktų ir tvarkingai sutvarkytas forumas, kelios unikalesnės idėjos kurias planuoju padaryti forume bei kurių dėka žaidėjai galėtų tinkamai pasipelnyti, o juk būtent to po wipe‘o žaidėjai ir sieks.

Per daug išsiplėsti nenoriu, manau nemaža dalis žaidėjų mane bei mano pasiekimus atsimena iš seniau, tad šiam kartui tiek.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Jizzy    Reputacija: 644

Saulius_Djonur - Anketoje tiesiog atsakyta į klausimus, to daryti ne tik, kad nereikia, bet ir negalima, projekte esi pasižymėjęs kaip nemandagus, sunkiai sukalbamas žmogus, lietuvių kalbos žinios smarkiai per prastos užimti tokioms pareigoms.

Riley_Stephens - Anketa ganėtinai tvarkinga, nors neesi pasižymėjęs kaip labai geras lyderis, tačiau turi šiokios tokios patirties šioje srityje, neesi pasižymėjęs kaip nelegalių programų naudotojas bei jokiais kitais būdais neesi kenkęs serveriui, kiek prisimename, didelių konfliktų su serverio bendruomene neturėjai. Iki uždarymo, serveryje lankeisi ganėtinai dažnai, esi pakankamai pastovus. Lyginant su Tavo konkurentu, MWC komandos nuomone šiai dienai Tu esi žymiai geresnis pasirinkimas.

Naujasis Los Santos mechanikų lyderis - Riley_Stephens.

Sveikinimai!

Redaguota Jizzy

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.