▼ Nerijus ▲

Lyderių rinkimai | Los Santos Mechanikai [ Rinkimų būsena - uždaryti]

4 pranešimų šioje temoje

JJaHyqx.png

Lyderių rinkimai | Los Santos Mechanikai

Frakcijos lyderio postas - tai viena svarbiausių pozicijų projekte. Lyderis yra atsakingas už frakcijos veiklą, darbuotojų užimtumą bei darbo kokybę, o ypač svarbu tai, jog kiekviena frakcija kartu yra atsakinga už visų žaidimą, todėl renkamas asmuo privalo būti išties išradingas bei motyvuotas, jog frakcija neliktų „atsiskyrusi“ ar nuobodi. Lyderiu tapęs žmogus turi galimybę savo nuožiūra pasirinkti ir prašyti paskirti pagalbininką t.y. sub-lyderį (visuotiniai rinkimai jiems nėra privalomi), MWC apsvarstę kandidatūrą pateikia sprendimą.

Anketa yra laisvos formos, tačiau joje turi atsispindėti ši informacija:

• Trumpa informacija apie Jus (2-3 sakiniai)
  • Charakterio bruožai, pliusai ir minusai kuriuos įžvelgiate savyje
  • Priežastis, kodėl pildote į šias pareigas
  • Idėjos, kurias planuojate įgyvendinti jeigu pavyktų gauti lyderio pareigas
  • Patirties panašaus tipo postuose (tik šiame serveryje)
  • Priežastis, kodėl renkatės būtent šią frakciją
  • Kodėl manote, jog jūs esate tinkamiausias kandidatas
  • Privaloma paminėti savo žaidimo Vardą_Pavardę bei amžių
  • Skype ID (būtina)

Privalomas patirties lygis norint kandidatuoti į frakciją:

• Los Santos Policijos departamentas - 1 lygis
  • Los Santos sveikatos apsaugos ministerija - 1 lygis
  • Los Santos taksi - 1 lygis
  • Los Santos mechanikai - 1 lygis
  • Tolimųjų reisų vairuotojai - 1 lygis
  • Vehicle registracion centre - 1 lygis

Papildoma informacija:

• Anketą turi sudaryti bent 100 - 150 žodžių
  • Anketą rašyti ne mažesniu nei 10 bei ne didesniu nei 14 dydžio šriftu
  • Draudžiama komentuoti kandidatų anketas
  • Anketą pildyti šioje temoje

Naudingos nuorodos:

Redaguota Andrėjus

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
shishkin    94

Sveiki visi, mano vardas yra Erikas man yra 17metų. Žaidime žinomas kaip Igor_Shishkin. Laisvalaikiui užsiminėju sportu, einu į sale. Mėgstu dideli laiką praleisti su savo panele. Esu bendraujantis, mėgstantis paprikolinti, labai nemėgstu kai žmones ateina į firma viena tam kad patinginiauti, visada duodu veiklos ar ką nors pasiekti kad tik žmogus turėtu ką veikti frakcijoje. Nesu pavedantis, jei duodu žodį vadinasi taip ir bus. Mėgstu padėti žaidėjams ar draugams jei jiems tik kažko reikia. Atiduodu visada visa save į darbą ar vadovavima. Esu griežtas bet ne iš blogos pusės tas mano griežtumas kartais suprotina žmones ką jie padarė blogai, kaip ir minėjau mėgstu motyvuoti žmones, kad jie netinginiautu. Senai galvojau pildyti į kokį nors frakcijos lyderio postą, bet tiek neturėjau drasos kiek dabar ir manau pilnai esu pasirenges ir užmotyvuotas turėti pareigas lyderio poste. Šiuo metu esu labai aktyvus ko manau labiausiai trūksta lyderiu postuose iš mano pusės kiek esu pastebėjas. Šiame projekte tai būtu mano pirmosios pareigos manau atėjo ir mano laikas kažką įrodyti ir įgauti daugiau pasitikėjo iš mwc bei daugiau patirties lyderio postuose. Esu sugalvojas daug įdėju, bei veiklu ko manau dauguma firmos darbuotoju nori, o tokiuose firmose kaip LST, LSM, LLSAM nėra tiek veiklos kiek darbuotojai norėtu. Tai tiek dabar iš mano puses linkiu visiems sekmės pildantiems.

Redaguota IgorShishkin

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.