▼ Nerijus ▲

Lyderių rinkimai // Tolimųjų reisų vairuotojai

5 pranešimų šioje temoje

▼ Nerijus ▲    Reputacija: 868

ougniTy.png

Lyderių rinkimai || Tolimųjų reisų vairuotojai

Frakcijos lyderio postas - tai viena svarbiausių pozicijų projekte. Lyderis yra atsakingas už frakcijos veiklą, darbuotojų užimtumą bei darbo kokybę, o ypač svarbu tai, jog kiekviena frakcija kartu yra atsakinga už visų žaidimą, todėl renkamas asmuo privalo būti išties išradingas bei motyvuotas, jog frakcija neliktų „atsiskyrusi“ ar nuobodi. Lyderiu tapęs žmogus turi galimybę savo nuožiūra pasirinkti ir prašyti paskirti pagalbininką t.y. sub-lyderį (visuotiniai rinkimai jiems nėra privalomi), MWC apsvarstę kandidatūrą pateikia sprendimą.

Anketa yra laisvos formos, tai reiškia, jog nereikia šabloniškai atsakinėti į klausimus, tačiau joje turi atsispindėti atsakymai į  žemiau pateiktus klausimus.

• Papasakokite apie save (kokios savybės jus geriausiai apibūdina?)
  • Trumpa informacija apie jus žaidime.
  • Jeigu žaidėte pas mus ankščiau, kokia buvo jūsų patirtis ankstesniuose postuose (Kaip sekėsi? Kokias klaidas darėte, ko iš jų išmokote?)
  • Kodėl nusprendėte anketą užpildyti į šios frakcijos lyderio postą?
  • Jeigu tapsite lyderiu, kokiu būdu prisitrauksite naujus darbuotojus į frakciją?
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?
  • Jeigu taptumėte lyderiu kokie būtų jūsų planai, idėjos?
  • Kontaktai (Skype ID)

Papildoma informacija:

• Jeigu norite palaikyti kandidatą, spauskite "Patinka"
  • Bereikšmis komentavimas yra draudžiamas
  • Anketos pildomos į šią temą
  • Rinkimai į lyderius užsidarys Spalio 17 dieną.

Reikalingas lygis norint tapti frakcijos lyderiu:

• Los Santos policijos departamentas - 1
  • Los Santos sveikatos apsaugos ministerija - 1
  • Los Santos taksi - 1
  • Los Santos mechanikai - 1
  • Tolimųjų reisų vairuotojai - 1
  • Vehicle registration centre - 1

Naudingos nuorodos:

Redaguota ▼ Nerijus ▲
Atnaujinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Mastrianni    Reputacija: 10

Sveiki, mano vardas Augustas. Serveryje mano nickas buvo Gumesindo_Mastrianni, o dabar gali keistis, nes jau pabodo šis. Plačiau apie mane, tai man 16 metų, gyvenu Marijampolėje, esu draugiškas, tolerantiškas, komunikabilus, punktualus, siekiantis savo tikslų, drąsus, padedantis, o dabar apie mane, serveryje. Iš pradžių buvau liaudiškai pavadinus "geriečiu", dirbdavau medikų firmoje, policijos ir kitose. Po kurio laiko sekė medikų direktorius, jame tikrai parodžiau, kad ir naujokai gali parodyti, ką jie gali. Savo darbu tikrai nesigailėjau, o patekimas į MWC narių gretas, dar labiau įrodo, kad mano darbas nebuvo per niek. Vėliau teko pabuvoti TRV firmos sub-lyderiu, dirbau, kiek galėjau, padėjau direktoriui ir smagiai praleidau laiką. O vat ir prasidėjo mano blogiuko dienos, išmokau gerai pacbuginti, šaudžiau gal taikliai - treniravausi įvairiuose serveriuose ir pagalvoju reiktų nueiti į kokią gaują - taip ir padariau. Visas veiksmas man patiko, netgi labai patiko, užpildžiau kartą į SFR gaujos lyderio postą - kandidatavimas sėkmingas, tada sekė DNB, SFR ir dar kartą DNB gaujos lyderiai, tada supratau, kad serveryje noriu siekti kažką daugiau ir gavau adminą, jame prabuvau beroc mėnesį, ar mažiau, tada buvo diela su Šaru ir netekau to admino, bet jeigu reikės, atskleisti visas kortas galėsiu. Dėl ko pildau į šios firmos direktorių? Tai šis darbas mane žavėjo nuo žaidimo pradžios, pati darbo specifika yra man prie širdies, lipi į fūrą, pasileidi radiją ir sau ramiai kali pinigus. TRV darbą renkasi vis mažiau ir mažiau žaidėjų, bet aš pabandysiu šį darbą atgaivinti t.y. rangų sistemomis, premijomis ir veiklų gausa ir kadangi serveryje viskas prasidės iš naujo, todėl manau, kad dauguma žaidėjų ateis į TRV tam kartui, nes šis darbas yra pelningiausias, todėl turėsiu įrodyti ką galiu ir šiems savo darbuotojams suteikti visakeriopą pagalbą ir Juos paruošti tolimesniam žaidimui. Kaip ir minėjau, žaidėjus į savo darbą traukčiau jiems patrauklia rangų sistema, ji nebus labai sunki, bet kas stropiai dirbs, tas ir užsidirbs, kaip žmogus. Dar vienas kriterijus, kodėl bus verta čia eiti - daug veiklos darbuotojams t.y. iš mano pusės bus surengta daug darbo eventų, apmokymų ir veiklų, o forume atsiras dar viena tema: Geriausio TRV darbuotojo rinkimai, pati sistema paprasta: Žaidėjai užsiregistruoja į šiuos rinkimus, turi savaitę laiko, atlikti užduotis t.y. Nuvažiuoti daugiausia ridos, atvežti daugiausia krovinių, sudalyvauti daugiausiai valdžios rengiamuose veiklose, nušauti daugiausia civilių/teisėsaugininkų ir sudalyvauti daugiausia susirinkimų - darbuotojas, kuris bus labiausiai pasižymėjęs šiose ir dar prie jų pridėtuose punktuose, įgys galimybę vairuoti geresnį automobilį, tapti prižiūrėtoju/pavaduotoju. Kiekvieną ketvirtadienį/penktadienį ar kitą savaitės dieną vyktų susirinkimai, per kuriuos kalbėtumėmės su darbuotojais, kaip jiems sekasi dirbti, kas yra blogai ir ką jie nori pakeisti, po jų apmąstyčiau visą susiklosčiusią padėtį ir daryčiau išvadas. Pagrindinis tikslas gavus direktorių - atgaivinti TRV firmą, nes pakolkas, kiek žaidžiau šiame serveryje, tai šiame darbe darbuotojų skaičius visada būdavo mažiausias, tai norėtųsi jį nors kiek pakelti, bet tai nėra labai svarbu, kad ir darbe dirbtų tik 6 žaidėjai, bet jeigu jie dirbs stropiai, bus sukalbami ir protaujantys, tada man viskas patiks ir bus puiku, idėjos buvo paminėtos viršuje. Kodėl reiktų pasirinkti mane? Esu daug patirties turintis žaidėjas, gavęs pareigas nepasišiukšlinu ir jas atlieku, kaip galiu geriausiai... Serveris restartuojasi, nauji žaidėjai ateina, naujos sistemos, todėl noriu tapti šio projekto "dalimi" ir padėti jam klostytis, pritraukti naujų žaidėjų, siekti aukštumų ir nuversti visas kliūtis, kurios klius prieš kojas. Tai tiek, ačiū už dėmesį, jeigu skaitėte šią litaniją.

Redaguota Mastrianni

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Cops_Brothers    Reputacija: 15

Taigi laba diena/vakaras .Esu vardu Deimantas, man yra 17 metų, serveryje/forume esu žinomas kaip Cops_Brothers ( tai mano žaidimo slapyvardis ) Iš anksto noriu pasakyti ačiū skaitantiems bei mane palaikantiems. Esu kaip ir visi kiti kylęs iš lietuvos. Gyvenau 14 metų nedideliame miestelyje Visaginas, po kažkokio laikotarpio tėvai nūtarė išvykti į kitą šalį. Tad jau kaip trejerius metus gyvenu Vokietjoje, mieste Bremenas. Esu gan draugiškas vyrukas, niekados nenustumsiu žmogaus į šoną. Visados paguosiu bei be abėjo padėsiu bėdoje. Nemėgstu piktis su kitais, bet kartais nėra kitos išeities :) Moku komunikuoti su bet kokio tipo žmonėmis, man nesvarbu ar žmogus turi negalę, ar lėčiau nei kiti masto, ar kalba lėčiau . Svarbiausia kat sieloje žmogus būtų mandagus,kulturingas,draugiškas ir mylintis savo darbą. Tokio tipo žmonęs gerbiu. Esu gan išradingas, tikrai, dauguma žmonių sako kad manyje gyvuoja tokia šiokia savybė. Ta prasme, galvoju visados kažką naujo,stengiuosi atlikti savo darbą kuo unikaliau. Jei kažkuom apsiemu reiškia darbą atliksiu ant visų 100 procentų ir tai padarysiu visais būdais kaip sunku bebutu, svarbiausia padarysiu. Toks aš ir esu, manau daug apie save čia nepapasakosi, nes kiekvienas žmogus turi savo nuomuonę apie kitą žmogų tad pabendravę galite nuspresti ar aš tikrai toks esu kaip dabar čia save prisistačiau :.

Mano idejos .

Sąžiningumas firmoje :) ? Man nelabai patinka šiuo metu duodamos premijos darbuotojams, todėl sugalvojau kitaip. Kažkodėl visuomet aš būdavau, kad premija gautu kokybiškiausiai atliekantis savo darbą žaidėjai.O ne tie kurie daugiausiai minučių pražaidžia ar dar ką, tas kokybiškiausias dirbantis žaidėjas didina firmos koeficientą, o koeficiento naudingumą suskaičiuoti visai paprasta, tiesiog dalini žaidėjo naudingumo balus iš jo minučių ir gauname jo naudingumo santykį darbe (12/100 - 0,12) Turint mažiau darbuotojas gaus pastabą arba įspėjimą, jog pasitemptų. Po to viską gražiai parašysiu taisyklėsę. Šiaip, net nežinau tiksliai, tik tokia įdėją pagerinti žaidėjų darbą turiu. Tik klausimas kaip reguos kiti, todėl tiksliai nežinau. Niekas nepiktnaudžiaus minutėmis ir be reikalo neužims vietos darbo,visi piknaudžiautojai iš karto bus atleisti iš firmos. 

Duomenų bazė? Įdėja susidaro iš kelių daliu, tai rašymo, ir pačio žaidėjo. Norint įsidarbinti žaidėjui į darbą bus sukurtas kontraktas ( su photoshop ) ir kontraktai bus keliami į tam tikrą darbo temą kurioje bus saugomi darbuotojų duomenų bazėje kontraktai. Pažengus kotrakto sutarti bus užklijuotas libtukas, ant sutarties bus užklijuotas libdukas su užrašu ( B-list ) žaidėjas keliaus į šį sąrašą. 

Darbuotojo darbo pažymėjimas? Kiekvienam darbo nariui bus sukurtas darbo vairuotojo pažymėjimas kuris atrodis va taip. Siekiant laikyti firmoje tvarkos ir unikalumo. :)

757919638d07da390c5887a622ffec5e154.png

Kas būtų įgyvendinta man tapus direktoriumi:

Kiekviena Šenštadienį būtų rengiamos fūristų lenktynės. Prizais būtų taškai už kuriuos galima patekti į garbės sarašus/ king of the road .Arba piniginės sumos išmokos.
Krovinių vežimas kartu . Sutartu laiku sutartoje vietoje, visi susirinktumėm ir vežtumėm krovinius kartu. Taip būtų ir saugiau ir naujokai galėtu greičiau apsirasti keliuose,bei sužinoti trumpesnius kelius, greitiasniam krovinio atvežimui.
Priekabų mėtymas: Pastebėjau, jog mieste tenka dažnai pamatyti numestų fūristu priekabų. Todėl mano manymų reikėtų griežtinti tvarką, dėl priekabų, jei administratoriai galėtų paprašyčiau, kad pažiūrėtu, ar aš pats pasižiūrėčiau jei pas mane yra tokia komandą, siekiant prižiūrėti firmos darbuotojus. Ojei fūristas būtų pagautas palikinėjant priekabas mieste ant kelio, kur trugdo žmonėms pravažiuoti/praeiti išmeščiau iš darbo ir būtų svarstoma ar darbuotoją įmesti į B-list'ą.

Darbo specifika.

Fūros vairuotojas - Tai žmogus, kuris savo gyvenimo bėgije mato tik kelią. Šimtus ar tūkstančius kilometrų gabenantis jam patikėtą krovinį į tam tikrą paskirimo vietą. Galimos įvairios kriptis, narkotinių medžiagu vežimas. Vairuotojas rezikuoja savo kailių kad uždirbti daugiau pinigų, jei kažkas su tokių krovyniu atsitiktu vairuotojas turėtu atsakinėti užsakovams. Tad darbas nėra labai saugus ir lengvas, Kelionės trukmė visuomet priklauso nuo paskirto maršruto todėl, fūros vairuotojas laikant netolimas distancijas per dieną minimaliai turi įvygdyti apie 5-6 reisus.

Paskutinis žodis

Žmonės, neužstatau išrinkti būtent mane, jei manote kat tokio tipo žmogus kaip aš atitinką fūristams tada spreskite. Ačiū visiems balsuojantiems už mane, mane palaikantiems.  Tad laukiame tavo sprendimo ( Nerijau.

Sėkmės visiems kandidatams. Ačiū visiems palaikantiems mane .

faccebook : Deimantas Fedoriv

Redaguota Cops_Brothers

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
†Džimas†    Reputacija: 18

3ce2e43edb45aa497d3af664bea09e33864.gif

Prisistatymas

Sveikas, šiame bei ankstesniuose projektuose vadinuosi Jim_Miller, o mano tikrasis vardas yra Airidas. Man yra 17 metų ir gyvenu Raseiniuose. Laisvalaikiu žaidžiu futbolą, tenisą, karts nuo karto einu su draugais į lauką bei žaidžiu su kompiuteriu. Samp‘ą žaidžiu jau apie 5 metus, tad patirties esu pasirinkęs tikrai nemažai, tačiau negaliu teigti, kad jau esu senbūvis, kadangi dar man daug ko reikia pasiekti bei išmokti. Mano charakteris manau yra gan paprastas. Esu komunikabilus, linksmas, tačiau kai reikia ir rimtas, turintis patirties savo srityse (t.y. tuose srityse, kuriuose man patinka), sugebantis visiškoje tamsoje atrasti bent mažą plyšį šviesos, greitai reaguojantis situacijose bei aktyvus tiek darbe, tiek serveryje. Neigiamų bruožų nelabai žinau, kadangi tai turėtų spręsti mano draugai, gal būt kartais per greitai užsivedu ir supykstu, bet visada atleidžiu.

Apie mane žaidime

Šiame projekte, nesu žaidęs, tačiau, mano manymu, esu neblogas direktorius, pačiame žaidime stengiuosi kuo mažiau pyktis ir reikšti nepasitenkinima. Taip pat nemėgstu kenkėjų, čyterių, tad jeigu tokių sutinku, pranešu administracijai. Esu žmogus, kuris mėgsta kokybišką žaidimą, tad nepatinka man jokios "izdivalkės" ir išsidirbinėjimai, bet tai yra žaidimas, tad stengiuosi per daug nesusikaustyti ir gerai praleisti laiką, bendrauti su žmonėmis. Taip pat noriu pasakyti, kad ankščiau čia nesu žaidęs, tad tikiuosi čia gerai sugyvensiu bei praleisiu smagiai laiką. Pridedu, kad jeigu čia nežaidžiau ankščiau, tai nereiškia, kad nesusitvarkysiu su pareigomis, priešingai, tai yra man gera motyvacija stengtis ir įrodyti ką aš galiu padaryti.

Priežastys kodėl noriu šio posto, tikslai/planai

Šią firmą pasirinkau, nes žinau kaip reikia vadovauti šiai firmai, kokias daryti treniruotes ir kaip tobulinti vairuotojų įgūdžius. Tolimųjų reisų vairuotojų darbas man visada patiko, jis yra įdomus, reikalaujantis daug laiko kelyje, vairavimo įgūdžių. Tačiau mane domina ne vien tik dirbti jame, aš trokštu būti šios frakcijos direktoriumi. Noriu išrinkti puikų kolektyvą, kuris būtų bendraujantis, linksmas, bet kai reikia ir rimtas. Turiu idėjų bei tikslų šiai frakcijai ir noriu juos išpildyti, trokštu padaryti šį darbą geriausią bei aktyviausią serveryje. Taip pat, tampant direktorių, tikiu, kad galėčiau padaryti kažką naujo bei nematyto. Noriu šiame darbe pasisemti dar daugiau patirties, nes žinau, kad šiame serveryje bus viskas kitaip bei dar rimčiau, man tai būtų - puikus šansas. Tapęs direktoriumi, išsikelčiau sau tikslus tokius:

• Surinkti puikų ir darbštų kolektyvą;
  • išsirinkti prižiūrėtojus, kvalifikatorių bei pavaduotoją arba kitaip sakant sub-leader'į;
  • įvykdyti visas savo sugalvotas ir būsimas idėjas;
  • tapti geriausia firma serveryje.

Patirtis

Kalbant apie patirtį, negaliu sakyti, kad turiu jos labai daug. Tikrai ne, man daug kur reikia tobulėti ir rinkti patirtį. Jeigu turėdavau direktorių kokiame nors projekte ir jis tarkim žlugdavo, padarydavau išvadą apie savo direktoriavimą. Tačiau išvados nebuvo susijusios, ką aš gero padariau, o būdavo - ką blogai dariau, kur galėjau geriau padaryti arba išvis pradėti tai daryti. Kadangi, tik iš klaidų gali tobulėti ir suprasti, ką blogai darai, o ne puikuotis ir meluoti. Daug dalykų dar nesu išbandęs ir man kaupiasi vis naujos idėjos, suprantu, kad aš turiu kuo daugiau dalykų išbandyti, nes palyginus savo turinčią patirtį su dalykais, kuriuos galėčiau įvykdyti, jie yra labai toli vienas nuo kito.

"Būdamas lyderiu" kaip pritrauksiu naujus darbuotojus į frakciją

Mano manymu, svarbiausias dalykas, kaip pritraukti naujų darbuotojų, tai - sudominimas ir pastangų rodymas. Serverio žaidėjai renkasi firmą tą, kurioje yra idėjų, ir mato tam tikrų perspektyvų. Na tarkim, jeigu serverio žaidėjas pamatys darbo temas ir ten bus elementarios temos, tokios kaip juodasis sąrašas, taškų sistema ar rangai (galbūt šios temos yra privalomos, bet jas reikia patobulinti arba sukurti naujų temų, kurios yra nematytos ir sudominančios), tai žmogus iš karto nebenorės ateiti į tą darbą, taigi sudominimas yra vienas iš svarbesnių dalykų. Kalbant apie pastangų rodymą, tai taip pat labai svarbus dalykas, jeigu tu nedarysi jokių veiklų serveryje, nebus daug temų forume bei nebūsi aplamai aktyvus forume ir serveryje, tai niekas ir nenorės eiti į tavo firmą, kas norės eiti į neaktyvų darbą? Taigi, šie du dalykai man bus pirmoje vietoje, kuriuos stengsiuosi padaryti dešimt iš dešimties balų. Taip pat yra dar kiti dalykai, kurių neminėjau, tačiau jie nėra tokie svarbūs, bet privalomi: tvarka firmoje, bendradarbiavimas tarp darbuotojų ir valdžios, unikalumas.

Kodėl būtent aš...

Manau visi kandidatai yra verti tapti direktoriais. Mano manymu aš tikčiau į tolimųjų reisų vairuotojų lyderį, nes žinau kaip ten viskas vyksta bei turiu gan neblogų idėjų. Esu pasitikintis savimi, visada tikiu savimi, tai ką darau, nes jei savimi netikėsi, tai tu to ir neįvykdysi. Taip pat, esu rimtas ir linksmas. Tai reiškia, kad kai reikia smagios bei linksmos atmosferos darbe, pajuokauju, pralinksminu visą kolektyvą (tiksliau, bandau tai padaryti, kadangi nesu puikus pokštininkas), bet kai reikia rimtumo ir tvarkos, tai visada padarau tvarką, tačiau niekada nerėkauju ant darbuotojų. Manau dar esu išmanantis savo darbą. Niekada nepildau į postą, kurio nesuprantu ir nežinau ką ten reikia daryti, visada būnu užtikrintas. Stengsiuosi pasiėmęs pareigas eiti iki galo, o ne sustoti pusiaukelėje. Tačiau, visi esam verti šanso tapti direktoriu/lyderiu, taigi, tegul nugali geriausias!

Idėjos

Darbuotojo pažymėjimas - Ši idėja tikrai yra daug kur įgyvendinta, tačiau pats aš jos dar nesu įgyvendinęs. Bus sukurta darbo kortelė - pažymėjimas. Joje bus parašytas darbuotojo Vardas_Pavardė, rangas, įsidarbinimo data, rango apranga, savaitinė alga ir panašiai. Kai darbuotojas įsidarbina, jam duodama kortele su jo duomenimis. Kyla klausimas, kam ji bus naudojama. Kai darbuotojas pildys kokią neaktyvumo, rango pasikėlimo ar dar kokią nors anketą, man nereikės klausti koks jo nick'as ir panašiai, tiesiog bus parašytas klausimas jūsų pažymėjimas ir jis įkels savo pažymėjimo nuotrauką. Manau tai bus paprasčiau ir įdomiau. Tą pažymėjimą padarys, kai įsirašysite į archyvą (bus pažymėjimų archyvas, ten bus sudėti visi pažymėjimai). Turiu pasidaręs jau pavyzdinį pažymėjimą https://imgur.com/a/aRQZLNu.

Įmonės akcininkai - Serverio žaidėjai galės nusipirkti akcijų. Pagal viską, jeigu jie turi gan daug akcijų, jie būna valdžioje, tačiau, tai būtų nesąmonė. Taigi, žmogus, nusipirkęs akcijų (bus parašyta kiek gali maksimaliai pasiimti akcijų), kiekvieną savaitę gaus kaip sakoma algą ir tai priklausys kiek jis turi akcijų, žinoma reikės žiūrėti į visą ekonomiką, bet tarkim jis nusiperka 10 procentų akcijų ir tai kainuoja kokį 30 tūkstančių eurų, tuomet jis į savaitę gaus po 10'000 eurų. Ši idėja būtų įgyvendinta ne iš karto, nes reikėtų atsižvelgti į ekonomiką bei galimybes įgyvendinti ją.

Mašinų ženklai - Pagalvojau ir nusprendžiau, kad taškų sistema jau yra atsibodusi ir nuvalkiota, tad sugalvojau kai ką įdomesnio. Tarkim, būtų penki sunkvežimių ženklai: VOLVO, MAN, SCANIA, MERCEDES - BENZ, RENAULT. Dabar surašysiu ne iš eilės, tačiau vėliau būtų viskas sutvarkyta. Tarkime, VOLVO (pradirbimas per savaitę laiko), MAN (krovinių atvežimas), SCANIA (rida su darbine), MERCEDES - BENZ (veiklų dalyvavimas), RENAULT (užduotis nuo valdžios, kuo aukštesnis rangas, tuo sunkesnė užduotis). Taigi, temoje bus parašyta, kad norint persikelti į kitą rangą, jums reikės surinkti (rašau belenkokius dabar skaičius) 10 volvo, 15 man, 20 scania, 5 mercedes-benz, 1 renault. Taip pat temoje bus parašyta, kad 1 VOLVO ženklas lygus - 40 minučių pradirbimas. Ir panašiai... Jeigu kažko nesupratai, paaiškinsiu teamspeak.

Specialieji apmokymai - Specialieji firmos apmokymai, kas tai? Tai tam tikri apmokymai darbuotojams, kuriems padėsime įveikti būtent šias problemas kaip: nemokėjimas vairuoti, nemokėjimas prisikabinti priekabų ir panašiai. Bus sukurta tema, kurioje bus surašytos užduotys ir į jas reikės registruotis, turėsite parašyti kada norite laikyti tą užduotį (tiksli data ir laikas). Jeigu žmogus nebūna tuo laiku, tai jo bėdos, tiesiog jis turės vėl laukti savo eilės, kol kiti išlaikys. Tačiau jei jis 3 kartus pasikartos tai, jis automatiškai bus neišlaikęs tos užduoties.

Masinis krovinių pristatymas - Po 1-2 kartus į dieną vešime įvairius krovinius, kad lavintumėme vairavimą bei bendradarbiavimą komandoje. Taip pat darbutojams bus naudinga, nes galės gauti sunkvežimio ženklų bei premijų.

Veiklų diena - Taigi, manau fūristams atsibostų visada ta pati rutina, vežti, vežti ir dar kartą vežti krovinius. Tad pamaniau, kad reiktų padaryti veiklų dieną, tačiau tai jau yra nuvalkiota, tad truputį ją patobulinau. Bus sukurta tema, kuri bus užrakinta ir atrakinta bus tik tada, kai liks 1 diena prieš veiklų dieną. Taigi toje temoje bus surašytos įvairios užduotys bei limitai. Kiekvienai užduočiai bus žmonių limitas, jis priklausys nuo užduoties. Limitas bus todėl, kad visuose užduotyse būtų dalyvaujančių žmonių. Darbuotojai galės užsiregistruoti į kelias užduotis (2-4, dar tiksliai nežinau), užsiregistravę, jie galės pasitreniruoti toms užduotims. Kai ateis veiklų diena, bus surašytas grafikas kada, kokia užduotis vyks bei dalyvaujančiųjų sąrašas. Kai kuriuose užduotyse bus kelios prizinės vietos, kai kuriuose tik viena.

Fūristai atsargoje - Pamatęs darbuotoją, kuris yra aktyvus ir gerai dirba, jam bus paskirtos atostogos, dieną ar kelias. Taip pat galės nusipirkti už kurį nors sunkvežimio ženklą. Tačiau, jeigu vyks kokia veikla ir jis bus prisijungęs, privalės joje dalyvauti.

Savaitinė alga - Kiekvienam darbuotojui, bus nustatyta pradinė alga (dabar dar nežinau). Ją pasididinti galės: pasirodžius gerai prieš valdžią, keltis sunkvežimių ženklus ir nusipirkti padidinimą, aktyviai dirbant bei gaunant rangą, nes kitame range bus didesnė alga. Savaitgalį visiems į banką būtų pravesti pinigai, aš galiu ir mažiau pravesti, jei matysiu, kad jis dirbo mažiau, tad nebūtinai gaus tiek, kiek parašyta. Manau ši idėja padarytų įdomesnį bei realesnį gyvenimą žaidime.

Kontaktai

Redaguota Jim_Miller
Redaguota.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.