▼ Nerijus ▲

Lyderių rinkimai // VRC

5 pranešimų šioje temoje

▼ Nerijus ▲    Reputacija: 868

ougniTy.png

Lyderių rinkimai || Vehicle registration centre

Frakcijos lyderio postas - tai viena svarbiausių pozicijų projekte. Lyderis yra atsakingas už frakcijos veiklą, darbuotojų užimtumą bei darbo kokybę, o ypač svarbu tai, jog kiekviena frakcija kartu yra atsakinga už visų žaidimą, todėl renkamas asmuo privalo būti išties išradingas bei motyvuotas, jog frakcija neliktų „atsiskyrusi“ ar nuobodi. Lyderiu tapęs žmogus turi galimybę savo nuožiūra pasirinkti ir prašyti paskirti pagalbininką t.y. sub-lyderį (visuotiniai rinkimai jiems nėra privalomi), MWC apsvarstę kandidatūrą pateikia sprendimą.

Anketa yra laisvos formos, tai reiškia, jog nereikia šabloniškai atsakinėti į klausimus, tačiau joje turi atsispindėti atsakymai į  žemiau pateiktus klausimus.

• Papasakokite apie save (kokios savybės jus geriausiai apibūdina?)
  • Trumpa informacija apie jus žaidime.
  • Jeigu žaidėte pas mus ankščiau, kokia buvo jūsų patirtis ankstesniuose postuose (Kaip sekėsi? Kokias klaidas darėte, ko iš jų išmokote?)
  • Kodėl nusprendėte anketą užpildyti į šios frakcijos lyderio postą?
  • Jeigu tapsite lyderiu, kokiu būdu prisitrauksite naujus darbuotojus į frakciją?
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?
  • Jeigu taptumėte lyderiu kokie būtų jūsų planai, idėjos?
  • Kontaktai (Skype ID)

Papildoma informacija:

• Jeigu norite palaikyti kandidatą, spauskite "Patinka"
  • Bereikšmis komentavimas draudžiamas
  • Anketos pildomos į šią temą
  • Rinkimai į lyderius užsidarys Spalio 17 dieną.

Reikalingas lygis norint tapti frakcijos lyderiu:

• Los Santos policijos departamentas - 1
  • Los Santos sveikatos apsaugos ministerija - 1
  • Los Santos taksi - 1
  • Los Santos mechanikai - 1
  • Tolimųjų reisų vairuotojai - 1
  • Vehicle registration centre - 1

Naudingos nuorodos:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Bunny_Hop    Reputacija: 2

Sveiki visi skaitantys mano anketa, mano vardas Albertas, man yra 15 metų, gyvenu Klaipėdos krašte. Papasakosiu šiek tiek apie charakterį, mano laisvalaikį, kokius žmones mėgstų, kokių nemėgstų ir panašiai. 

Pradėkim nuo mano charakterio, jis yra paprastas. Esu nepiktybinis, mokantis susibendrauti, kartais mėgstų pasiginčyti, draugiškas žmogus, draugų bėdoje nepaliekantis žmogus. Viskas priklauso nuo to, kaip su manimi elgiasi bei bendrauja žmonės, tuo pačiu atsakyti moku ir aš. Paaiškinsiu trumpai ir aiškiai - pabendrausit, suprasit patys mano savybes 

Nemėgstu tokių žmonių kurie meluoja, bando kažką įrodyti, labiausiai nemėgstų tų žmonių kurie bando pasirodyti vienais nors yra visiškai kitas žmogus. Pereinant prie mano laisvalaikio, tai kartais nueinu į salę, lankau gimnazija, dažniausiai būnų kieme su draugais arba važinėju šiaip sau kol geri orai, ateis žiema tai turbūt praeis noras lysti kažkur iš namų :D 

---------------------------------------------------- 

Pereinu prie savo samp karjeros. Žaidžiu gan ilgai, yra tikrai žmonių kurie ilgiau žaidžia, bet mano visa patirtis yra nuo 2012 metų. Pirmieji žingsniai buvo kaimelių serveryje, ten pražaidžiau 2 metus, nieko įspudingo nepasiekiau. Tik kelis prižiūrėtojus, bet už tad pasisekdavo patekti į įvairius darbus kai tuomet būdavo sunku, nes taisyklės būdavo griežtesnės. Tolimesnis mano serveris buvo sav*, serveryje žaisdavo nei daug nei mažai (100-200~) tais laikais tapau radijos pavaduotoju, mechanikų pavaduotoju. Išbuvau po 2 mėnesius, aišku tuo tarpu mano vadovavimo balsas būdavo cypliaus, bet esme tame, jog svarbiausia yra žmogaus vadovavimas, atsakingumas ir ryžtas darbui. Sekėsi puikiai, bet veliau kai serveris pradėjo žluginėt, aš jį palikau, nes pradėjo vykti nesamonęs. Tuo tarpu žaidžiau ir sar* serveryje (bumeryne) Nuo pat 2014 metų. Šiame serveryje truputį daugiau prasiveržiau, 2015 metais pradėjau vadovauti mafijai (pavaduotojo pajėgos), buvo iš ties sunku, vien tik pinigų minusas.. Mėnesį ištvėręs palikau postą bei tiesiog dirbau paprastus darbus. Vėliau gavau kelis įgaliotinius, padėdavau direktoriams tvarkytis firmuose, bet atejo 2017 kai teko tiesiog nebežaisti šio žaidimo, nes visi serveriai tapo nuobodūs, senos sistemos, žlugus ekonomika ir kt.

Rašant apie šį serverį, tai jame esu buvęs tik mėnesį, kiekvieną dieną prisijungdavau, bet nebūdavo tokio didėlio noro žaist, nes turėdavau kitų problemų. Beskaitant supergames.lt atradau būsena, kurioje buvo rašoma ,,Dogberry startuos iš naujo su naujomis sistemomis ir veiklomis'' tada pamaniau, jog būtų verta sudalyvauti starte bei pratęsti žaidimą šiame serveryje. 

Šio darbo lyderyste pasirinkau, nes pasirode gan įdomi veikla šiame darbe, kažkokia tai naujovė negirdėta nei viename projekte. Transportų registravimas, technikinės praėjimas, dogberry transportų priemonių apdraudimas,registracija ir visą kt. Viskas labai įdomu, bei norisi tai pamatyti gyvai. Šioje srityje nemanau jog reikalauja daug vargo ir panašiai, nes vis gi tai neutrali firma. Čia nereikia žudytis, kariauti, vogti kažką, grobti, šaudyti ir panašiai, visa darbo eiga vyksta viename pastate. Būtų gan smagu išbandyti savo pirmajį lyderystes postą šioje firmoje, stengčiausi palaikyti darbuotojų aktyvumą, priimti ne bet kokius žmones, o tik tuos kurie pasiruošę dirbti, registruoti mašinas, praeidinėti technikines ir visą kitą, kurie turi noro, turi gerą bendravimo požymį, bei nėra tynginiai.

Iš savo pusės, stengčiausi būti aktyvus,šaltų nervų žmogus, Palaikyčiau tvarką firmoje, padėčiau naujokams priprasti darbe, paaiškinčiau tai kas nėra aišku, stengsiuosi išlikti ilgai savo paskirtoje vietoje. Kokia iš to nauda? Manau tokia, kad tokiu elgesiu pritraukčiau daugiau tiek senų tiek naujų veidų į šią firmą, daugelis suprastu, jog čia ateinama dirbti, o ne tynginiauti ir šiaip sau uždarbiauti. Norą turiu, pasiryžęs esu.

Idėjų daug neturiu, tiesa kalbant iš viso jų neturiu, todėl, kad neesu matęs realiai šio darbo sistemos, todėl minčių kol kas nėra pas mane.

Ką galiu pasakyt, tai tik tai jog būs tema kurioje bus įmanoma pasikelti atlygi, bus tema kurioje kiekvieną dieną bus rašomi 3 žmonės kurie ilgiausiai pradirbo, daugiausiai suteikė įvairių paslaugų ir panašiai. Rangų sistemos nebus, nes manau kam to reikia? Su tokia sistema šioje firmoje gadinsime tik darbo kokybiškumą.

Tai tiek.

Ačiū, kad skaitėte, kontaktų čia nepaliksiu, nes tai mano asmeninis reikalas, su MWC valdžia asmeniškai susisieksiu kai tik reikės.

Geros dienos

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Nike_Eisma    Reputacija: 4

Sveikas Nerijau, bei kiti kas skaitys šį mano postą, kuriuo bandysiu kandidatuoti į VRC lyderio postą. Trumpai pasakysiu apie save, tai jog mano vardas Eismantas, tačiau mane vadina mano vardo trumpiniu Eisma, esu 18-metis, Alytaus r. gyvenantis, Varėnos miestelyje. Iš charakterio pusės išsiskiriu labiausiai tik vienu, tai išrankumu, niekados nesiskundžiu savo pasirinkimais, visada ką pasirenku, tą ir padarau, niekados nepradedu nuo truputį, ir vėliau nesiveliu į kitą veiklą, kol nepadariau to ko norėjau ankščiau. Dėl kitko, esu kruopštus, geriau mėgstu ilgiau pasibūti vienoje vietoje, bet padaryti kruopščiai, kaip sakoma ne kiekybė o kokybė. Prisipažysiu, turiu nuotaikos kaitą, tačiau jis netrukdo žaidimui, ar pareigomis. Pats esu mėgstantis pasėdėti prie kompiuterio, vakarais ( 19h-20h ), dažniausiai lekiu į miestą, pavažinėti su draugais, kitą laiką praleidžiu prie kompiuterio arba krepšinio žaidimu, kadangi taipogi žaidžiu krepšinį, už savo miestelį.
Pačiam sa:mp žaidime žaidžiu jau nuo 2012 metų, iki šiol, tačiau didžiąją savo šio žaidimo laiką, praleidau viename iš populiariųjų lietuviškos rinkos serveryje, kuriame pasiekiau daug, tačiau nerašysiu ką, kadangi šitame projekte tai nieko nereikš, tik galiu pridurti tai, jog esu turėjęs direktorių/pavaduotojų daug, kai kur reikėdavo ir 50 žaidėjų iš vadovauti, ir niekados nesiskundžiau, išlaikiau tą laikotarpį kurį reikia - 1 mėnesį, o čia šitame projekte matau jog parašytas 17 dienų direktoriaus minimumas, o dėl aktyvumo nesiskundžiu, žaist galiu kiek noriu, ir kada noriu, kadangi nuosavas kompiuteris, brolių/sesių neturiu. Šiame projekte esu mažai žaidęs, išviso mėnesį, ne daugiau, ne mažiau, bet tada mano tikslas buvo ramus žaidimas, o dabar matau visiškai naują projektą, tad noriu prisidėti prie jo.
Skaitau į klausimus, kurie prirašyti kaip reikalingiausi aspektai, tad einant prie pačio darbo, galiu pasakyti vau !, pirmą kartą lietuviškoje sa:mp rinkoje matau tokį darbą, pasiskaitęs darbo wiki, tikrai sudomino dėl didelės veiklos ir atsakomybės, kadangi matosi jog būtinai reiks darbuotojų, ir daug darbo, sudomino šis darbas jo unikalumu ir tai, kad kaip ir sakiau - darbo netruks.
Einant prie žaidėjų pritraukimo, juokas juokais, bet jau šis darbas, jo veiklą manau daugumai sukels įdomumo, noro dirbti jame, bet, ir pats bandysiu uždirbtus savo / darbo pinigus, išleisti ant firmos darbuotojų, kuo daugiau uždirbsim - tuo daugiau gaus darbuotojai, kadangi visą save atiduosiu šiam darbui, o toliau kalbant ne apie pinigus, viską darysiu vidumi, ypač rangų sistemą, kad darbuotojai turėtų didesnį norą dirbti, ir keltis pareigas darbe.
Mano noras būti lyderiu šiame darbe yra didelis, tad jei nepasitikėčiau savimi - aš nebandyčiau užimti šio posto. Šis sakinys manau gali pasakyti daug ką, į aspektą dėl dėl ko mane į lyderius pasirinkti. Gavęs lyderį, pasistengčiau susipažinti kuo greičiau su komandomis, veiklą, ir susitvarkyčiau forumo temas, tada paskelbčiau atranką, šiuo metu pažįstamų projekte turiu tik vienetus, tad dėl sub-lyderio nesi skubinčiau, o rinkčiau tą žmogų kuris nusipelnė mano darbe, kuriam galėčiau duoti savo pasitikėjimą, ir tikėjimą jog nenuvils. Idėjos paprastos, sukurti klipuką apie darbą, kad būsimiems darbuotojams būtų lengviau susipažinti su darbu ne tik per wiki. Algos sistemą irgi bus paprastą, pagal ekonomiką kiekvieną tarkim trečiadienį suteiksiu darbuotojams algas, tačiau per rangų sistemą, darbuotojai galėsis keltis savo algą didesnę. Vėliau bandysime tobulinti darbą ties pasiūlymais, tačiau čia neesmė. Kontaktai: skype - policija.09
Dėkoju kad skaitėte, susitiksime žaidime.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Jizzy    Reputacija: 644

Rinkimai uždaromi.

Naujasis lyderis bus paskelbtas rytoj (2018-10-18) 20:00.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Jizzy    Reputacija: 644

Bunny_Hop – nors anketa ir ganėtinai plati, didžiąją jos dalį sudaro tavo pasakojimai apie sukauptą patirtį kituose projektuose. Deja, šiame serveryje Tavo turima patirtis lygi nuliui. Nepaisant to, antroje anketos dalyje bandei kalbėti apie idėjas, nors pats prasitarei, kad jų visiškai neturi. Apibendrinant anketoje praktiškai nėra jokios naudingos informacijos, pats esi naujokas, patirties neturi, tad apie tave spręsti galima tik iš parašytos anketos, kuri kaip ir minėjau, nieko gero.

Nike_Eisma – esi naujokas, tad kaip ir apie tavo konkurentą, apie Tave galime spręsti tik iš jos. Didžiają anketos dalį aprašei save, tas nėra labai gerai kadangi didžiąją dalį anketos turėtų sudaryti idėjos ir panaši informacija. Nepaisant to, atrodai brandesnis nei prieš tai aptartas kandidatas, ganėtinai gerai supranti VRC frakcijos darbą, o gavęs lyderio pareigas manau pasisemsi dar daugiau žinių kurias palaipsniui perduosi frakcijos darbuotojams.

Naujuoju VRC frakcijos lyderiu tampa Nike_Eisma

Sveikinimai!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.