▼ Nerijus ▲

Rinkimai į MWC pareigas

6 pranešimų šioje temoje

▼ Nerijus ▲    Reputacija: 871

ougniTy.png

ANKETOS REIKALAVIMAI BEI INFORMACIJA

MWC - viena svarbiausių institucijų projekte, atsakinga už frakcijų lyderių / sub-lyderių rinkimus, frakcijų priežiūrą, jų tvarką, bendradarbiavimą, aktyvumą, darbo kokybę ir veiksmus. Taip pat skiria nuobaudas, organizuoja visuotinę veiklą, koreguoja/leidžia taisykles ir kt.

• Anketą privaloma rašyti ne mažesniu kaip 10 bei ne didesniu kaip 14 šrifto dydžiu;
  • Anketą privalomą rašyti vienodu šriftu bei JUODA spalva.
  • Anketoje draudžiama kelti nuotraukas.
  • Rinkimai į MWC pareigas užsidarys Spalio 17 dieną.
  • Bus išrinkti 3 MWC nariai, įskaitant ir Vyr. MWC

Naudingos nuorodos:

Anketa yra laisvos formos ir joje turi atsispindėti šie klausimai:

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime.
  • Jūsų amžius.
  • Trumpai apie save (2-3 sakiniai).
  • Jeigu žaidėte pas mus ankščiau kokia buvo jūsų patirtis kituose postuose (Lyderis / Sub lyderis., pakomentuokite).
  • Kodėl norite tapti MWC nariu?
  • Jūsų idėjos MWC (trumpai, ką įneštumėte, ką pakeistumėte).
  • Kokie jūsų manymu turėtu būti frakcijų lyderiai, tam kad žaidėjai norėtų patekti pas juos?
  • Kaip ketinate dirbti su lyderiais, kad frakcijose kiltų aktyvumas bei darbo našumas?
  • Jei esate jau buvęs MWC nariu, papasakokite kaip sekėsi?
  • Jūsų kontaktai (skype)

Anketos viršuje privalote užpildyti šia anketa:

Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė:
Jūsų lygis serveryje:
Ar turite šeimos narių, žaidžiančių mūsų serveryje su jūsų IP? Jei taip, įvardinkite juos.
Jūsų amžius:
Vidutinis dienos / savaitės aktyvumas:
Skype ID:
  • Anketas pildyti šioje temoje!

Redaguota ▼ Nerijus ▲
Atnaujinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
keyshawn.    Reputacija: 715
Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Keyshawn_Durrett.
Jūsų lygis serveryje: 42 lygtais.
Ar turite šeimos narių, žaidžiančių mūsų serveryje su jūsų IP? Jei taip, įvardinkite juos.: Ne, neturiu.
Jūsų amžius: 17.
Vidutinis dienos / savaitės aktyvumas: Online esu visada, nesvarbu ar tai Skype, Facebookas ar kt., o aktyvumas žaidime svyruoja, kartais galiu prasukt kelias valandas, o kartais išeina vos pusvalandį ištempt, bet savaitinis visada susidaro apie 600 min.
Skype ID: shuffle.4

SVEIKI SVEIKUTĖLIAI! (wave)

I. INTRODUCTION

Manau, kad mane dauguma tikrai pažįstate, bet newcomerių dėliai prisistatysiu. Taigi, esu Viltenis, septyniolikos metų vaikinukas iš Telšių, šioje bendruomenėje žinomas, kaip Keyshawn_Durrett. Drįsčiau teigti, kad jau esu kaip ir serverio senbūvis, nes beveik 4 metų stažas manau yra nemažas (chuckle) Bet, kad ir kaip bebūtų, per šiuos 4 metus serveryje patyriau šilto bei šalto.

II. THE BORING PART

Ką turiu omenyje sakydamas "patyriau šilto bei šalto"? Na visu pirma gal tai, kad šioje bendruomenėje esu tikrai gan nemažai pasiekęs. Net nebandyčiau suskaičiuot, kiek kartų esu buvęs lyderio/sub-lyderio pozicijoje; pora kartų esu pabuvojęs ir administratoriaus kėdėje. Esu aišku ir pabuvojęs pačioje MWC komandoje, jei konkrečiau, tai su "OS Parlamentas" partija. Tada buvo įgyvendintas mano pasiūlymas pakoreguot pačią MWC struktūrą, "sužaist demokratiją", bet tuo metu, tai gal nebuvo labai naudinga, nes serverio bendruomenė tuo metu buvo smulki, serveryje teapsilankydavo nuo 20 iki 40 žmonių per dieną, o su tiek žmonių rinkimai būdavo nusisekę. Na, bet vistiek "OS Parlamentas" tapo pirmoji partija serverio istorijoje išrinkta į MWC.

Iškyla ir probleminis klausimas, ko reikia, norint, kad MWC komandos darbas būtų našiausias? Atsakymas, mano nuomone, visiems turėtų būti aiškus - reikia KOMANDINIO DARBO, visapusiško bendravimo, supratimo, problemų sprendimo su frakcijų lyderiais. Manau, kad nereikia baust pačių lyderių už kiekvieną smulkią klaidelę, o tiesiog palaikant gerus santykius su pačių lyderiu pasišnekėt apie situaciją, ją kuo detaliau išsiaiškint, kur ir kaip suklydo ir tiesiog jam išdėstyt kodėl taip gavos, ką daryt, kad taip nebepasikartotų. Manau, kad viso šio žaidimo prasmė yra susirast e-draugų, susibendraut su kažkuom, praplėst draugų ratą... JUST SOCIALIZE! Tas pats ir su pačiais lyderiais, jei jūs būsite nerealiai griežti, rūstūs, tylūs, neaktyvūs, tai pas jus abejoju ar kolektyvas bus labai aktyvus. Jūs LYDERIAI esate savo kolektyvo role-modelis, tai norint turėti aktyvią, draugišką bei linksmą komandą - pats turite tokiu patapti! Iškyla ir kita problema - kai kurių lyderių nuvertinimas ("ai man jis nepatinka, nusižengė smulkiau, nu ir pizdu gaudyk įspėjimą, o gal net ir du").  Tiesiog einant į MWC nario poziciją, manau, kad reikėtų palikti visas neapykantas, bet kuriem žaidėjam ir bandyt establishint naujus, geresnius santykius su jais. Iškyla ir dar vienas klausimas, kodėl aš būtent noriu patekti į MWC komandą? Praėjo tikrai labai didelis laiko tarpas nuo paskutinio karto, kai bendravau su kuomnors iš bendruomenės, tad į komandą noriu dėl to, jog tai padėtų vėl su dauguma susibendrauti, nes vienas iš pagrindinių MWC darbų serveryje yra bendravimas su bendruomene.

III. CONCLUSION

Galbūt ir praleidau kokį punktelį, a big sorry for that in advance, bet tiesiog apibendrinant galiu pasakyti, tai, jog I'm here to stay ir kad su lyderiais bus dirbama komandiškai, nuoširdžiai bei smagiai ir linksmai. Thanks for attention, PEACE! :victory-hand_emoji-modifier-fitzpatrick-type-1-2_270c-1f3fb_1f3fb:

#KEYSHAWN_DURRETT FOR MWC / 2018-10-09 / 19:29:20 EEST UTC/GMT +3

Redaguota keyshawn.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
AlanasM    Reputacija: 9

Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Alan_Paradox
Jūsų lygis serveryje: 1
Ar turite šeimos narių, žaidžiančių mūsų serveryje su jūsų IP? Jei taip, įvardinkite juos. Neturiu.
Jūsų amžius: 18
Vidutinis dienos / savaitės aktyvumas: 3-4 valandos darbo dienom maximum vakarais, savaitgaliais galiu skirti daugiau laiko jeigu būnu namie.
Skype ID: alanas.1

Sveiki. Tiem kurie nežino kas esu, trumpai papasakosiu kokie keliai atvedė į šį projektą. Pastaroji savaitėlė buvo įdomi man SA:MP erdvėje - palikau direktorių prižiūrėtojo pareigas kitam projekte dėl nekompetetingos komandos kuri nesugeba atlikti elementarių savo funkcijų ir pasileidau į projekto paieškas. Taip, projektą radau, kuriame užimsiu svarbias pareigas, tačiau jis dar yra labai ankstyvoje stadijoje, todėl vietoj to, kad man dabar sėdėti ir būti be darbo artimiausius 3-4 mėnesius aš galiu tą laiką skirti savo įgudžių tobulinimui. Plius, galbūt man šis projektas patiks, jame nusistovėsiu ir sieksiu aukštesnių pozicijų komandos gretose. Būtent šį projektą man daug kas rekomendavo kai sužinojo, kad palikau pastarąjį, galiausiai nusprendžiau išbandyti jėgas prisidėti prie būtent MWC komandos.

Ko man trūksta iš serverio žinovės pusės aš kompensuoju patirtimi ir darbo profesionalumu. Taip, aš visiškai nepažįstu šio serverio sistemų, nesu susipažinęs su didžiąja dalimi bendruomenės, tačiau iš kitų projektų ir iš savo realios patirties aš atnešu labai didelį žinių bagažą, kurį tikiu, kad gebėsiu pritaikyti. Bet kokio komandos nario svarbiausias darbas yra prisitaikymas, ypač asmens, kuris yra atsakingas dėl darbo su tam tikra komanda, šiuo atveju - frakcijų lyderiais. Komandos vadas privalo gebėti prisitaikyti prie įvairiausių situacijų, o aš tą sugebu daryti puikiai. Mano išugdytas analitiškas mąstymas leidžia man priimti adekvačius sprendimus greičiau nei kiti. Todėl ir manau, kad jokių naujų idėjų ir įnašų nebus iš mano pusės. Mano tikslas visada yra profesonaliai atlikti darbą, siekti aukščiausių rezultatų , o idėjos tampa reikalingos tokiu atveju, jeigu yra problema ir reikia ieškoti metodų kaip ją ištaisyti, arba jeigu yra vieta kur galima patobulėti ir reikia mąstyti kaip tam tikrą sritį optimizuoti papildomai, kad rezultatas būtų maksimalus. O aš asmeniškai visada siekiu aukščiausio rezultato - tiek iš savęs, tiek iš savo komandos narių, tiek iš kitų asmenų, su kuriais dirbu. Todėl, jei tapsiu šios komandos narys, būsiu labai reiklus kokybės klausimu ir iš visų narių norėsiu ambicingumo ir tobulėjimo, nes puiki ir pavyzdinga komanda yra didžiausia motyvacija jos individualiems nariams tobulėti. Taip, tai bus labai įkyru, tačiau manau, kad tai labai naudinga ir kiekvienas protingas žmogus tai supras.

Kaip jau minėjau, bet koks komandos vadas privalo būti prisitaikantis. Tas pats galioja ir frakcijos lyderiams, jie turi mokėti prisitaikyti. Manau kiekvienas žmogus, kuris yra užėmęs bet kokio tipo pareigas bet kokio tipo serveryje yra susidūręs su kokiu nors nesklandumu ir teko jį įveikti. Komandos vadams tai yra kasdienybė - jie privalo susitvarkyti ne tik su savo, bet ir su savo komandos problemomis. Todėl frakcijų lyderis turi būti analitiškas, greitos reakcijos, sukaupęs patirties bagažą asmuo. Tokiu atveju jo vadovaujama frakcija turėtų būti tvarkinga, o iškilus problemoms, jos būtų greitai likviduotos. Tvarka, disciplina ir efektyvumas yra pagrindiniai komandos rezultatyvumo rodikliai, todėl jeigu turėsime tokius lyderius, tai žaidėjus motyvuos rinktis rezultatyvias ir sėkmingas frakcijas. Viskas paprasta. Analogiškas pavyzdys - jūs labiau norėtumėte dirbti tvarkingoje darbo aplinkoje realiame gyvenime, kur kolektyvas dirba ir motyvuoja vieni kitus ar palaidoj baloj? Atsakymas turėtų būti akivaizdus. Taikysiu labai daug korporacinių strategijų, kad būtų ugdomi tikri lyderiai, nes aš pats šiuo metu dirbu korporacijos tipo įmonėje ir didelė dalis jų taikomų metodų siekiant didinti darbinį efektyvumą ir komandos vadų kompetenciją gali būti pritaikyta SA:MP erdvėje. Trumpai tariant - mano pasiūlymas Jums yra efektyvus bei profesionalus darbas, reprezentatyvi komanda ir aukščiausi rezultatai, ne kažkokios kvailos idėjos.

Jeigu kyla papildomų klausimų, kreipkitės į nurodytus Skype kontaktus - su malonumu atsakysiu.

Šis projektas turi labai daug potencialo, ir noriu būti dalis tos komandos, kuri tą potencialą realizuos. ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Jizzy    Reputacija: 645
Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Jizzy_Black
Jūsų lygis serveryje: Iki uždarymo buvo +- 50.
Ar turite šeimos narių, žaidžiančių mūsų serveryje su jūsų IP? Jei taip, įvardinkite juos. Neturiu
Jūsų amžius: 16 metų.
Vidutinis dienos / savaitės aktyvumas: Dienos - 2-4 valandos, savaitės - 14-28h
Skype ID: zygimantas457

Hey!

Po ganėtinai ilgų svarstymų nusprendžiau kandidatuoti į MWC bei išbandyti save šioje srityje. Kaip jau įprasta, pradėsiu nuo banalaus prisistatymo.

Prisistatymas - Na, per mėnesį niekas nepasikeitė nuo informacijos esančios anketoje į administratorius, vis dar esu 16 - metis jaunuolis serveryje žaidžiantis Jizzy_Black slapyvardžiu. Projekte žaidžiu jau apie trejus metus, tad turbūt dauguma pastebėjo jog esu ganėtinai kruopštus, bendraujantis, ramaus būdo jaunuolis vietoj buvimo lauke besirenkantis žaisti SAMP'ą.

Kodėl renkuosi MWC - Dar vasaros gale, pamatęs pirmąsias naujienas apie naują Dogberry sezoną ilgai galvojau kokią rolę noriu užimti serveryje po jo starto, po ganėtinai ilgų svarstymų, liko du pasirinkimai - administratoriaus bei MWC pareigos, kadangi vieno iš dviejų išsirinkti taip ir nesugebėjau, nusprendžiau pamėginti kandidatuoti į abu postus. Tiesą sakant, apie MWC pareigas pradėjau galvoti dar prieš pildant į administraciją, tačiau mane stabdė veiklos trūkumas šiose pareigose, tad pirmiausia nusprendžiau palaukti administratorių rinkimų, jų pabaigos, reikalams susiklosčius tinkama linkme bei gavus administratoriaus pareigos kurios man leis turėti pakankamai veiklos žaidime, laimę bandau ir MWC. Per trejus žaidimo metus akivaizdu, jog pastebėjau, kad žmonės užimantys šias pareigas nededa didelių pastangų, dauguma laikydavosi to paties šablono, neįnešdavo nieko naujo, o tiesiog stengėsi prižiūrėti frakcijų lyderius ir tiek. Žinoma, buvo ir keletas įdomesnių atvejų, įdomesnių žmonių, kurie bandė kažką pakeisti, tačiau akivaizdu, iš to nieko gero nesigavo. Tai ir yra viena iš pagrindinių priežasčių kodėl startavus serveriui noriu užimti šias pareigas, manau atėjo laikas atnaujinti MWC, pilnai išnaudoti šias pareigas, o ne tik prižiūrėti lyderius bei tikrinti papeikimus, bet apie idėjas šiek tiek vėliau.

Sukaupta patirtis - Logiška, per trejus žaidimo metus teko užimti ir vienas ar kitas pareigas, dažniausiai tai būdavo lyderio / sub-lyderio kėdė, šioje srityje patirties turiu daugiausia, todėl žinau, ko lyderiai nori, ko jiems trūksta iš MWC pusės. Nors lyderiu ar sub-lyderiu teko pabuvoti visose frakcijose išskyrus LSPD, didžiausią patirtį turiu mechanikuose, ten lyderiu teko būti keturis kartus, taip pat kartą buvau ir sub-lyderiu, kitose frakcijose vadovo pareigas teko užimti po kartą ar du. Žinoma, buvo ir pasiūlymų / skatinimų pildyti ar užimti ir LSPD lyderio / sub-lyderio pareigas, tačiau niekada taip ir nepavadovavau šiai frakcijai, visada atsisakydavau pasiūlymų tapti sub-lyderiu ar kandidatuoti į lyderio kėdę, nes man visada atrodė ir vis dar atrodo, jog paprasto darbuotojo rolė šioje frakcijose yra kur kas įdomesnė nei vadovo. Nepaisant to, frakcijos nebuvo vieninteliai svarbūs serverio postai kuriuos teko užimti, du kartus teko būti ir serverio administratoriumi, forumo moderatoriumi, kurį laiką teko būti ir MWC nariu. Tiesa, nors MWC pareigas ir teko užimti, tačiau negaliu sakyti, jog čia turiu patirties, mano kadencija truko viso labo dvi savaites, po kurių dėl tam tikrų priežasčių teko atsisakyti pareigų. Kadangi šiose pareigose buvau tuo metu, kai rinkimo būdas buvo partijos, buvau ne Vyr.MWC, o paprastas narys, o tuo metu pripažinsiu, jaučiausi kaip šuniui penkta koja, visą darbą atliko antrasis mano kolega bei Vyr.MWC, o man darbo nelikdavo arba jis būdavo itin lengvas, todėl ir nedrįstu sakyti, jog turiu patirties šioje srityje.

Idėjos - Manau ši pastraipa labiausiai domina žaidėjus, visi iš MWC pusės tikisi kažko naujo, pripažinsiu, šios pareigos yra gana ramios ir MWC narių darbas yra labai konkretus - lyderių priežiūra, todėl idėjas galvoti yra tikrai nelengva, tačiau su kiekviena diena atsiranda vis nauja mintis kurią stengiuosi išplėtoti kuo tinkamiau, kad tai domintų tiek jau esančius lyderius, tiek žaidėjus planuojančius užimti šias pareigas. Kaip bebūtų gaila, iš mano pusės šiai dienai idėjų sąrašas nėra didelis:

• Mėnesio lyderio rinkimai (renkamas atsižvelgiant į žaidėjų nuomonę, forumo priežiūrą, idėjų unikalumą, gebėjimą susitvarkyti su pareigomis)
  • Šiek tiek atnaujinta rinkimų sistema, bus atsižvelgiama ir į žaidėjų nuomonę, išsami kiekvieno kandidato analizė bei galutinis verdiktas.
  • Frakcijų varžytuvės - prizai frakcijoms per savaitę surinkusioms didžiausią pelną, priėmusioms daugiausia darbuotojų... ((Kuriama))
  • DUK gidai naujokams bei kitiems žaidėjams norintiems tapti lyderiais, išsami informacija apie lyderius, jų veiklą žaidime, patarimai, individualus bendravimas iškilus klausimams ir kita.
  • Punktualumas, tinkamai paskirstytos užduotys visai komandai, griežta lyderių priežiūra, nuolatinis taisyklių redagavimas / pildymas ir kt.
  • Rekordų knyga (ilgiausią laiką lyderio / sub-lyderio pareigose užėmęs žaidėjas ir kt. + prizai)

Koks turi būti lyderis, jog frakcija klestėtų - Manau ypač po wipe didžioji dalis žaidėjų sieks užsidirbti kuo daugiau pinigų, tad pagrindinis dalykas ko lyderis turi negailėti darbuotojams - lėšos. Dažnos premijos taip skatinant žaidėjus dirbti ir pan.,  gabėjimas pasiūlyti tai, ko neturi kita frakcija, unikalios užduotys, idėjos, tinkamai prižiūrėtas, tvarkingas, akiai malonus frakcijos forumas. Tai yra pagrindiniai dalykai kurių reikia norint žaidėjus pritraukti į savo frakciją, niekas nenorės dirbti frakcijoje kurios vadovas elgiasi kaip robotas, nieko nedomins frakcija kurios vadovas yra sumaišęs realų gyvenimą su virtualia erdve, forumo temos padarytos atbula ranka, pilnos klaidų ir t.t.

Pabaiga - Anketoje parašiau viską ką norėjau, neturiu jokių kitų idėjų "apie kurias nepasakosiu, nes jeigu manęs nepaims, kitas kandidatas pavogs mano idėjas", tiek su administratoriaus tiek su MWC pareigomis susitvarkyti ir visur suspėti sugebėčiau, jeigu būtų kitaip - anketos nebūtų. Ačiū už dėmesį, viso.

Redaguota Jizzy
Ištaisytos gramatinės klaidos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Esler    Reputacija: 477
Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Ben Esler
Jūsų lygis serveryje: Spėju 30-40 iki uždarymo. Dabar 0.
Ar turite šeimos narių, žaidžiančių mūsų serveryje su jūsų IP? Jei taip, įvardinkite juos. N/A
Jūsų amžius: 20
Vidutinis dienos / savaitės aktyvumas: Priklauso nuo dienos užimtumo, minimum dvi valandos per dieną.
Skype ID: tomas.giedre222

Nusprendžiau jūsų norimus atsakymus atsakinėti eilės tvarka taip tiek man, tiek jums bus patogiau skaityti.

Mano vardas žaidime yra Ben_Esler, projekte vaidenuosi jau nuo 2013 metų. Man yra 20 metų, dirbu, studijuoju užsienyje. Užsiimu Media Production, domiuosi viskuo kas su tai susije, tuo pačiu mokausi ir programavimo kalbų bei įrašinėju muziką. Manau daugelis senbuvių mane prisimena, o kurie manęs nepažįsta galiu užtikrinti, kad susipažinę susidarys teigiamą ir teisingą įspūdį.

PATIRTIS    

Kaip ir minėjau, pradėjau žaisti projekte nuo 2013 metų, nuo to laiko buvo daug visko, daug pareigų, daug bandymų, daug išdirbtų valandų. Tačiau įsimintiniausi mano postai, manau yra administratoriaus ir SFSAM lyderio postai. Dirbdamas administratoriumi buvau vienas iš tų, kurie skyrė didžiąją savo laiko dalį taisyklių pažeidėjams gaudyti. I kalėjimą teisingai pasodinau begalę pažengėjų taip pat nesigiriu kai sakau, jog padėjau pagauti ir užblokuoti daug pažeidėjų. Likusį laiką skyriau renginiam bei žinoma žaidėjų konsultacijoms. Administratoriumi projekte išbuvau lyg 4-5 mėnesius. Galiausiai po tiek įdėto darbo pamąsčiau, kaip žaidimas atrodo taisyklių pažeidėjo pusėjė. Už savo pamąstymus buvau nušalintas nuo pareigų, konkrečiau - už cheatinimą su kitu žaidėju. To neslepiu ir tai buvo mano vienintelis cheatinimo atvejis dB istorijoje. 
Kalbant apie kitą taip pat svarbų postą - SFSAM lyderis, frakcijoje lyderis buvau ne vieną kartą, kai reikėdavo frakciją pakelti iš pelenų ir seno lyderio paliktos rutinos. Tai buvo ir iki šiol yra mano mėgstamiausia frakcija, kuri turi begalę neatrastų veiklų apie kurias daug kas nežino. Būdamas lyderiu keičiau požiūrį į SFSAM, mokėjau stambias algas, priverčiau darbuotojus klausyti ir laikytis taisyklių už tai jiems siūlydamas daug treniruočių, taškų sistemų, konkursų su geromis premijomis. SFSAM lyderiu išbuvau ganėtinai ilgą laiką ir net ne vieną kartą, kol vis galiausiai atsistatydinau.

KODĖL?

MWC nariu noriu tapti todėl, kad tikiu jog šis valdžios padalinys suteiks man galimybę praturtinti savo charakterį ir  išmokti kažką naujo, tobulėti. Už tai serveriui siūlau savo pareigas, kurios garantuoju, kad bus techniškos ir aukšto lygio. Tikiu, kad komandos aktyvumo ir našumo dėka galėsime pasiekti MWC aukštumas ir turėti gerą reputaciją prieš serverio žaidėjus, kurie galės būti užtikrinti, kad kreipdamiesi į MWC visada gaus teisingą atsakymą. Jeigu gaučiau galimybę būti MWC nariu didžiają dalį skirčiau taisyklių pažeidėjams gaudyti, tai daryčiau klausinėdamas darbuotojus apie darbo sąlygas, sekdamas forumą arba paprasčiausiai būčiau darbuotojas atitinkamoje frakcijoje. Tačiau visko negalėčiau padaryti vienas, todėl skirčiau ir laiko komandiniam darbui su kitais MWC nariais, nes tikiu kad tik per sunkų darbą ir dideles komandines pastangas pasiekiami tikslai. Lyderiai  ir frakcijos nebijotų MWC, būtų rengiami susirinkimai, vieši pasisakymai, atvirai atsakinėjami visų klausimai bei sprendžiamos problemos.

KAIP?

Mano manymu, frakcijų lyderiai turėtų būti aktyvūs. Ir aš kalbu ne apie kiekybinį aktyvumą, o kokybinį. Lyderis turi būti ne tas žmogus į kurį visi žvelgia iš apačios, lyderis turi būti tas asmuo, kuris naudodamas savo bendravimo ir loginius įgūdžius vestų savo komandą į priekį,į geresnius santykius, į didesnį darbo našumą. Darbuotojai turi jaustis saugiai ir gerai dirbdami kartu su lyderiu tam tikroje frakcijoje, toks turi būti lyderis. Yra daugybė skirtingų būdų, kaip paraginti lyderius būti jų pačių geresne versija. Priklausomai nuo lyderio ir frakcijos situacijos MWC patarimus gali teikti karts nuo karto, kartais pabrėžti netinkamus dalykus, kuriuos daro lyderiai, pamokinti, pakeisti jų požiūri į tam tikrus dalykus. Dirbęs MWC savo buvusią patirtį pritaikyčiau praktikoje ir esu įsitikinęs, kad taip su frakcijų vadovais visada rastume kompromisą.

MWC nariu esu buvęs prieš tai, bet tai buvo nereikšminga kadencija trukusi vos pora savaičių. MWC dirbau laikinai tik todėl, kad buvau paprašytas, nes buvo trūkumas žaidėjų.

Ben Esler (tomas.giedre222)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.