Jizzy

Pasiūlymai forumui

Įdomi Jūsų nuomonė  

13 balsai

  1. 1. Pirmas pasiūlymas

  2. 2. Antras klausimas

  3. 3. Trečias pasiūlymas

  4. 4. Ketvirtas pasiūlymas

  5. 5. Penktas pasiūlymas4 pranešimų šioje temoje

Jizzy    Reputacija: 645

Nors prieš keliolika minučių sukūriau pasiūlymą žvejybai, šiai temai nusprendžiau sukurti atskirą temą, kad būtų atkreiptas didesnis dėmesys. O dabar prie esmės, manau daugumai pabodo tam tikrose temose matyti ribojamą turinį, juk prie praeito savininko tokių stebuklų nebuvo, tiesa? Ar tai sukėlė kokių nors problemų? Bent jau aš neprisimenu. Na, o dabar prie esmės:

Pirmas pasiūlymas - Startas artėja, forumo aktyvumas tikrai padidės, manau pats laikas palikti serverio administraciją ramybėje ir leisti jiems pilnai įsijausti į serverio administratoriaus rolę, o ne dirbti už forumo moderatorius. Prisiminkime tuos laikus, kai savininkas buvo ES, vyr. Administratorius Šarūnas (Filibero_Lamberti), tada viskas buvo savo vėžiose, Šarūnas buvo išrinkęs vyr. moderatorių, pastarasis ganėtinai aktyvią, savo darbą išmanančią komandą, atėjus į forumą praktiškai niekada nerasdavau bereikalingų pasisakymų, kitus serverius reklamuojančių žaidėjų temų ir pan., tad kodėl visa tai buvo pakeista aš neįsivaizduoju. Nors serveris dar nestartavęs, reklama artėja, žaidėjų forume tikrai bus daug, tiek naujų, tiek senbuvių, netgi iš dabar besilankančių žaidėjų galima surinkti nedidelę, bet aktyvią ir produktyviai dirbančią komandą, tad gal verta bent jau pabandyti padaryti Vyr. Moderatoriaus rinkimus? O jeigu kandidatai nebūtų stiprūs, nors ir neesu šios srities specialistas, mielai padėčiau komandai ir galėčiau laikinai užimti šias pareigas (kol atsirastų tinkamas žmogus visam laikui).

Antras pasiūlymas - Jeigu serverio komandai tiks ir patiks pirmasis pasiūlymas, manau išrinkus tinkamą moderatorių komandą būtų galima panaikinti kvailus apribojimus po tam tikromis temomis, kai negali išreikšti savo nuomonės be moderatoriaus patvirtinimo, juk jeigu atsiras žmogus kuris nuspręs parašyti visišką nesąmonę, moderatorius pamatęs taisyklių pažeidėją tikrai ištrins komentarą bei atitinkamai nubaus forumo dalyvį.

Trečias pasiūlymas - Išimti tą visiškai nereikalingą cenzūravimą, nesame maži vaikai, o ir forumas nėra vaikų darželis kuriame draudžiama keiktis. Suprantu, kad įžeidimai tam tikrais atvejais neturėtų būtų toleruojami, bet vėlgi, to priežiūrai reikalingas pirmojo pasiūlymo įgyvendinimas. O dabar, žodžio "Poc-hui" pakeitimas į "valgau snarglius" atrodo tikrai ganėtinai juokingas.

Ketvirtas pasiūlymas - Savo kurtas temas / komentarus leisti redaguoti neribotą laiką, o ne dvi valandas po temos sukūrimo, mano nuomone tai yra visiška nesąmonė, sukuri temą, pamatai gramatinę klaidą ar nori kažką papildyti, bet praėjo daugiau nei dvi valandos, tad turi ieškotis žmogaus kuris turi privilegijas redaguoti tavo temą ir aiškinti jam ką, kur, kaip ir į ką nori pakeisti, laiko gaišimas, daugiau nieko.

Penktas pasiūlymas - Leisti pakeisti savo balsą vykstančioje apklausoje, netyčia paspaudi ne ant to varianto ir savo nuomonės pakeisti nebegali.

Redaguota Jizzy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
▼ Nerijus ▲    Reputacija: 871

Rinkimai į forumo moderatorius bus, tikrai nežadu palikti to serverio administratoriams, bet turbūt nerinksiu vyr.moderatoriaus, nebent aš pradėsiu nesuspėt visko atlikt.

Pranešimai su patvirtinimu yra tik Administratorių rinkimų sub forume ir jis bus panaikintas išrinkus serverio administratorius. O dėl cenzūravimo nieko negaliu pažadėti, ne aš tai sugalvojau. 

Pranešimų/temų redagavimo laikas seniausiai buvo padarytas 6 valandas, o tai buvo padaryta dėl temų ar pranešimų kuriuos autorius paredaguoja "-" "delete" ir pn., o moderatoriams nepraneša ar nepaprašo, kad ištrintų temą ar pranešimą, o jei žmonės norės labai redaguot temas bus galima padidint laiko limitą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Nexar    Reputacija: 383

Dėl cenzūros naikinimo tai 100% už, nei servery, nei forume neturėtų būt cenzūruojama kalba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Mckinnon.    Reputacija: 1.778
3 valandas prieš , Jizzy rašė:

O jeigu kandidatai nebūtų stiprūs, nors ir neesu šios srities specialistas, mielai padėčiau komandai ir galėčiau laikinai užimti šias pareigas (kol atsirastų tinkamas žmogus visam laikui).

(rofl)(rofl)(rofl)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.