Jizzy

Pasiūlymas - Žvejyba

5 pranešimų šioje temoje

Jizzy    Reputacija: 644

Manau daug kas pritars, jog šiuo metu žvejyba toli gražu nėra labai įdomi, naudinga ir naudojama veikla, todėl sugalvojau pora šiokių tokių idėjų kurių pagalba žvejybos sistema bent minimaliai būtų prikelta, o kadangi nemaža dalis skundėsi dėl per plataus pasiūlymų aprašymo, šiandien pasistengsiu viską išdėstyti kuo aiškiau ir trumpiau.

 

Pirmasis pasiūlymas, žvejybos varžybos - kiekvieną dieną, tam tikru metu serveryje vyktų žvejybos varžybos kurių metu per duotą laiką žaidėjai turėtų sugauti kuo daugiau kilogramų žuvies. Kad nepabostų, varžybos vyktų apie pusvalandį, praėjus šiam laikui, žaidėjas sugavęs didžiausią kiekį žuvies gautų prizą (piniginė premija, žiedas verslui, galbūt kreditas, VIP statusas parai ir pan.)

Antrasis pasiūlymas - Antras pasiūlymas yra kiek panašesnis į šachtoje atliekamą veiklą. Kiekvieną dieną, Jūsų pasirinktu laiku žvejybos prieplaukoje vyktų "Auksinė valanda" kurios metu būtų galimybė sugauti auksinę žuvį. Šių žuvų kiekis būtų ribotas, manau tinkamiausias kiekis - 10 auksinių žuvų. Auksinės žuvys nuo paprastų skiriasi tuo, kad jos yra žymiai vertingesnės už paprastas, už šias žuvis parduodamas žaidėjas gautų 5.000$-10.000$, priklausomai nuo žuvies svorio. Vietoje, kur parduodama žuvis, rodytų kiek auksinių žuvų jau yra sugauta, kad "Auksinei valandai" einant  į pabaigą žaidėjai žinotų ar vis dar verta bandyti laimę ar ne.

 

Redaguota Jizzy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Nexar    Reputacija: 383

Reikėtų padaryti. kad pinigų uždirbamas kiekis kasykloj ir žvejyboj būt toks pats per tas auksines valandas, tada pasiskirstitų žaidėjai po į dvi vietas ir mažiau užkišta būtų, nes kasykloj tikrai nepatogu, kai vakare susirinkdavo, per mažai vietos. Už abiem idėjom.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
N3rvas    Reputacija: 19

Jaučiu viena didžiausių grp šūdservių idėja tai yra žvejyba ir tai ką tu pasiūlei taip pat yra šūdas, žinoma nesakau jog to neįmanoma padaryti įdomiai, bet tikrai to nepasiūlei, jokio įdomumo, kasykla nepasakyčiau, kad yra liuks, bet ten bent visi sueina į vieną vietą, gali bendrauti ir tuo pačiu kauptis pinigus, dėl to ir eidavau ten, kad galėčiau su svietu pabendrauti. Ką galite su žvejyba padaryti tai nebent išsitraukus kokią licenziją (kurią irgi būtų šioks toks reikalas gauti) žvejys sugaves tam tikra kiekį vežtų į turgelį, kur iš žuvies būtų išgaunami žuvų taukai, kurių tarkime panaudojus 5-7 dienas tavo alkio skalės lėtėjimas sumažėtų 40-50%, žinoma tie ale taukai irgi turėtų savo kainą, turgelyje taip pat galėtumei nusipirkti kontrobandoniu cigarečiu kurios jau dabar turi reikšmės, taxistai cigaretes/šnapsa gautu dar pigiau. Galima galvoti ir galvoti.turgelis turi būti net kiek toliau nuo centro turi neatkreipti dėmesio nei prabangumu nei jovalynu. Va tai yra kur kas geriau:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.