Džo

Dzo_Van | Administracija

10 pranešimų šioje temoje

Džo    Reputacija: 361
Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Dzo_Van
Ar turite šeimos narių, žaidžiančių mūsų serveryje su jūsų IP? Jei taip, įvardinkite juos:Taip, Bryan_Cranston
Jūsų amžius: 15
Skype ID: yomayo321

Labas visiems, esu Jomantas, mėgstu bendrauti su draugais. Ar šiaip atrasti mėgstamą veiklą laisvalaikiui. Serveryje esu žinomas kaip Dzo_Van, žaidžiu čia nuo 2015 metų, buvau pasiekęs 49 lygį. Slapyvardžio keisti nežadu. Žiemą kompiuteriui 60 minučių ir daugiau tikrai galiu skirti. ypatingai šaltais žiemos savaitgaliai

Nu ką esu užsispyręs tikslo, mėgstantis bendrauti, sukalbamas, pastovus vietoje žmogus. "priešų" stengiuosi nepasidaryti, pykčiu nemėgstu.

Į administratoriaus postą pildau, nes tai būtų iššūkis man, norėčiau išbandyti administratoriaus kėdę, jos sunkumus, įdomesnio žaidimo vertę.Mėgstu praleisti laiką būdamas prie kompiuterio ir tai būtų šioks toks paįvairinimas įprasto žaidimo, teikiant pagalbą kitiems.O taip tai va, serveryje nesu naujokas, teko pabendrauti su įvairaus tipo žaidėjais. sistemas ir visą kitą jau tikrai žinau, per 49 lygius spėjau daug ko pamatyti. Nereikėtu manęs mokinti serverio sistemų, bei kt. sakyčiau tas yra vienas mano pliusų

Įsivaizduojant tai, kaip ir kiekvieną administratorių, padedanti, paslaugų, draugiška, sukalbama. Nenaudojantį privilegijų saviems tikslams, prižiūrinti tvarką, sauganti žaidėjus nuo nelegalių programų
naudotojų, rengiantį event'us, teikti žaidėjams kuo įdomesnį žaidimą.

Taip, ankščiau žaidžiau, buvau lyderiu keletą kartų, kurio darbas man jau yra tikrai lengvas, nesunkus bei teikiantis malonumą, linksmumą Beabėjo buvau ir Gaujos lyderius, tai tikriausiai kas mažiausiai susiję su administratoriumi. Ir teko pabuvoti Vyr. MWC poste, prabuvau visai ilgai, netoli dviejų mėnesių, tai įrodo mano pastovumą postuose. MWC poste būdamas tikėjausi kai ko kito. Ne vien tik "verkimų" iš gaujų pusių, bet stengdavausi viską išspręsti pasitardamas su kitu tuo metu buvusiu MWC nariu, ir dažniausiai susitvarkydavau, daugiausiai buvo "verkimų" iš gaujų pusių.

Na bendruomenė gera, nieko blogo pasakyti negaliu, pykčiu su ja neturiu, "sueinu" su ja jau ganėtinai senai.
O ką apie dabartinę administraciją, bei įnešimus. Manyčiau, kad dabartinis Vyr. Administratorius Nerijus tikrai sutiks padėti, paaiškins ir pamokins, bet aišku visko negaliu pasakysi, nes kai serveris  ganėtinai ilgai užrakintas geresnėms sistemoms rengtis, tai nei ką dabar pasakysiu. Įnešti net neįsivaizduoju dabar ką galiu kai serveris net nestartavęs, bet event'ams šiek tiek idėjų turiu. Tai kaip ir
žaidėjų dar neteko matyti nusivylusiais tuo ar anuo. Nenoriu prižadėt pažadų, o paskui nepadaryt.

Kaip ir minėjau sutardavau su serveriu, jau šis serveris tikrai nebuvo didelės apimties, su kiekvienu tekdavo pabendrauti, ar šiaip praleisti laiką. Ir tikrai nesigailiu praleisto laiko šiame projekte, su naujomis sistemomis, manau jis vėl gyvuos, kaip ir seniau. Tai va kiek parašiau tiek. Iki.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Califford    Reputacija: 1.866

Sitas zinomas gerai visiems, visada sutardavom, pakalbantis, pajuokaujantis zmogus, tikrai nesunku pasakyti uz. sekmes biciuli

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Nexar    Reputacija: 383

Vienas iš žmonių, kuris daro serverį linksmesnį, tikrai malonu bendraut su tavim ir aš garantuoju 110%, kad gavęs administracijos pareigas šis žmogus išliks toks pats nuoširdus ir linksmas.
Žodžiu chebra, administracijoj irgi kunigų luomo reikia.

Už. Te jėzaus ramybė lydi jus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Garis    Reputacija: 1.931

Atsižvelgiant į tai, kiek vargai su anketa ir kaip seniai svajoji apie šį postą, manau, nusipelnei.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
keyshawn.    Reputacija: 716

Viena iš įdomesnių asmenybių serveryje. Draugiškas, linksmas bei energingas vaikinukas. 

You've got my vote!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Vaidas.    Reputacija: 376

Turintis galvą žmogus, prieš darydamas gerai apgalvoja (kiek pamenu). Dar pamenu, kad stengeis papulti į šias pareigas, bet kažkas vis pakišdavo koją. Manau, kad atėjo laikas parodyti ką moki. Už

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.