Jizzy

Jizzy_Black | Administracija

7 pranešimų šioje temoje

Jizzy    Reputacija: 644
Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Jizzy_Black
Ar turite šeimos narių, žaidžiančių mūsų serveryje su jūsų IP? Jei taip, įvardinkite juos: Neturiu.
Jūsų amžius: 16 metų.
Skype ID: zygimantas457

Trumpa informacija apie mane - Sveiki, esu Žygimantas, man 16 metų, serveryje žaidžiau ir žaisiu su Jizzy_Black slapyvardžiu. Esu gana ramaus būdo, bet kartais nepavyksta išvengti ir konfliktų, mėgstu tvarką, esu ganėtinai pedantiškas, punktualus, organizuotas. Taip pat gebu dirbti komandoje, mėgstu bendrauti.

Patirtis serveryje - Nors projekte žaidžiu jau daugiau nei tris metus, negaliu sakyti jog per šį laikotarpį, palyginus su kitais, esu užėmęs labai daug pareigų. Dažniausiai tekdavo lyderio ar sub-lyderio vaidmuo, mechanikų lyderiu teko būti 5 kartus, po kartą buvau minėtos frakcijos, taksi bei trv sub-lyderiu.  Vieną kartą teko užimti tolimųjų reisų vairuotojų, medikų lyderio pareigas. Kalbant apie didesnius pasiekimus, kartą teko būti MWC nariu, du kartus buvau ir I lygio serverio administratoriumi, tiesa, išsiplečiant ties šiomis pareigomis, norėčiau pridurti, kad pirmąjį kartą sekėsi ganėtinai neblogai, tačiau antrą kartą, kadangi patekau be anketos, į pareigas žiūrėjau nelabai rimtai, žinoma, padėdavau žaidėjams, kolegoms, stengiausi surengti unikalesnės veiklos, tačiau neslėpsiu, mėgau tam tikras privilegijas panaudoti ir savoms reikmėms. Be abejo, nors ir minimaliai, tačiau patirties turiu ir forume, jame pora kartų teko būti forumo moderatoriumi. Visada (apart paskutinių pareigų serverio administratoriaus kėdėje) postą palikdavau pats, išmestam iš lyderio ar MWC pareigų buti neteko, kaip ir minėjau, vienintelis atvejis kai pareigų netekau ne savo noru - paties savininko atimtas serverio administratoriaus statusas. Nors už ką netekau pareigų taip ir nepaaiškino, tačiau dėl šio poelgio neprieštarauju, kadangi manau šis veiksmas buvo padarytas pelnytai, dėl per didelio savivaliavimo bei atsipalaidavimo iš mano pusės.

Tikslai, idėjos ir kt. - Kadangi tuo metu kai buvo renkami serverio testuotojai, aš vis dar buvau išvykęs ir neturėjau galimybės reguliariai lankytis serveryje, anketos į minėtas pareigas nepildžiau, tad šiuo metu labai minimaliai galiu kalbėti šia tema. Žinoma, kaip visada stengsiuosi išlikti ramus, atsidavęs pareigoms, stengčiausi nekonfliktuoti su kolegomis iš administracijos bei kitais žaidėjais, o priešingai, esant reikalui jiems padėti. Kadangi nežinau ar kažkas pasikeitė iš privilegijų administratoriui ir pan. negaliu nieko daug žadėti, galiu tik pasakyti, kad laikui bėgant, bendrai su kolegomis (jeigu bus matoma jų iniciatyva) bandyčiau surengti įdomesnę veiklą, žinoma, nepamirščiau ir senų, žaidėjų pamėgtų renginių, stengčiausi padėti žaidėjams, prižiūrėti tvarką projekte, aktyviai stebėti žaidėjus, prižiūrėti, kad jie nenaudotų nelegalių, žaidimą palengvinančių modifikacijų ir pan. Kadangi projektas verčia naują puslapį, buvo nuspręsta padaryti wipe, manau sulauksim nemažo naujokų antplūdžio, todėl manau, kad būtent jiems reikėtų skirti didžiausią dėmesį, padėti jiems, supažindinti su pagrindinėmis, svarbiausiomis serverio sistemomis, stebėti ar visi naujokai žaidžia sąžiningai, nenaudoja netinkamų programų ir kt. Planuose yra ne tik rengti senus bei naujus event'us, iš veiklos pusės, jeigu bus didelis susidomėjimas, norėčiau rengti įvairius susibūrimus / meet'us, vakarus su pašnekesiais, galbūt atradus tinkamą vedėją TeamSpeak, Discord ar kitoje platformoje būtų galima rengti "Kitokius pasikalbėjimus".

Kodėl būtent aš? - Į šį klausimą atsakysiu labai trumpai, nežinau kokia kitų žmonių nuomonė, vertas šių pareigų aš ar ne, esu tinkamas joms ar ne, nežinau. Mano nuomonė apie patį mane yra ganėtinai teigiama ir kaip pliusus savyje matau tokius požymius kaip ganėtinai didelį aktyvumą, pastovumą, naujovių nebijojimą, gebėjimą dirbti tiek individualiai tiek komandoje, nemažą patirties bagažą tiek šiose, tiek panašiose pareigose. 

Mano nuomonė apie dabartinę projekto komandą - Nežinau, įdomi kam nors mano nuomonė, ar nelabai, bet stengiantis atsižvelgti į reikalavimus turiu bent minimaliai pakalbėti šia tema. Nežinau kaip būtent dabar sutaria komanda, koks jos mąstymas, gebėjimas dirbti tarpusavyje,  nežinau kokie administratoriai liko pareigose, kokie ne, tačiau išreikšdamas savo subjektyvią nuomonę manau, kad bent iki serverio uždarymo komandai trūko logiško mąstymo, sąžiningumo, griežtumo. Kalbant tik apie administraciją, joje buvo visokių žaidėjų, tiek tokių, kurie buvo išrinkti visiškai nežinomu būdu, be anketos (kaip aš), dalis jų buvo visiškai neaktyvūs ir pareigas naudojo tik saviems tikslams, siekiant pelno ar kitų privalumų kaip galimybė nemokamai susitvarkyti transporto priemonę, pasigydyti ir pan., tiek gerų, darbui atsidavusių, pavyzdingų administratorių. Kalbant apie patį savininką Xan, asmeniškai jame kaip didžiausią minusą įžvelgiau labai silpnus nervus, manau dauguma man pritars, kad anksčiau jis mėgdavo tiek pakonfliktuoti su žaidėjais, tiek parodyti kas čia galingiausias ir pan., o galbūt tik man taip atrodo, nežinau. Vienu ar kitu atveju dar iki serverio uždarymo pats savininkas pradėjo taisytis, kažkokiu būdu stebuklingai per kelias savaites lyg ir subrendo, ganėtinai smarkiai pasikeitė (į teigiamą pusę), o pabendravus su esamais testeriais iš jų išgirdau gana teigiamą nuomonę apie savininką. Kaip didžiausią pliusą bei vertingiausią komandos narį šiuo metu matau Alfred, nežinau, iš kur toks vunderkindas atsirado, bet būtent jo šiam projektui ir trūko. Na, o kalbant apie mano lūkesčius, tikiuosi po naujo serverio atidarymo nebematyti serverio komandos nesutarimų su kitais žaidėjais nei žaidime, nei forume, tikiuosi nebebus "korupcijos", kai be kitų žaidėjų nuomonės ar apskritai rinkimų žaidėjai tiesiog gauna vienas ar kitas pareigas.

Kodėl šiuo metu noriu užimti administratoriaus pareigas - Tiesą sakant, po paskutinio pareigų praradimo planuose turėjau nebeužimti jokių pareigų, o tiesiog mėgautis žaidimu ir bendrauti su serverio žaidėjais, tačiau atsitiko taip, kad serverio komanda nusprendė laikinai uždaryti projektą, padaryti wipe bei kardinaliai pakeisti projekto sistemas, ką aš žinoma, šimtu procentų palaikau. Būtent tai ir yra pagrindinė priežastis kodėl aš noriu tapti šio projekto komandos dalimi, noriu vėl iš naujo visko siekti, padėti žaidėjams, rengti įvairią veiklą, būti kažkuo daugiau nei tik paprastu žaidėju.

Kita informacija ties kuria neverta išsiplėsti - Šioje pastraipoje surašysiu visus atsakymus į tuos klausimus kurie privalo būti atsakyti norint kandidatuoti į pareigas. Taigi, dėl aktyvumo nieko pasakyti negaliu, kadangi projektas dar neatsidaręs, bet kaip ir iki uždarymo, serveryje planuoju kasdien praleisti minimaliai dvi valandas, juolab, artėja šaltasis metų laikas kai didesnis noras bus būti kambaryje, sėdėti prie kompiuterio ar užsiimti kita veikla nei šalti lauke. Forume aktyviai ir reguliariai lankausi kiekvieną dieną ir toli gražu ne vieną kartą, tai nesikeičia nuo pat tada kai prisijungiau prie projekto bendruomenės (2015m). Per daugiau nei tris metus užblokuotam teko būti tris kartus, visi užblokavimai buvo gauti pelnytai, už nelegalių programų naudojimą (sob), kalbant tiksliau - teleport, speed, carfix. Paskutinį kartą buvau užblokuotas 2016 metų gale - 2017 metų pradžioje (tiksliai nebepamenu), per šiuos metus galiausiai padariau išvadą, kad nelegalios, žaidimą palengvinančios programos tikrai nepadaro jo įdomesniu, o priešingai, gadina žaidimo kokybę tiek man pačiam tiek kitiems žaidėjams.

Redaguota Jizzy

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Nexar    Reputacija: 383

Malonu, kad nebečytini, aš irgi jau senokai baigiau. O jeigu rimtai, tai tavo atvirumas sukuria aplink tave tokio šventą burbulą ir reikia pripažint, kad tai padaro kažkokį tai neblogą įvaizdį. Jeigu jau buvai administratoriumi, tai faktas, kad ir šį kartą susitvarkysi. Realiai, tai tokius kaip tu vyr administracija galėtų laisva ranka priiminėt, nes kita vertus administratoriaus darbas nėra sunkus, BET aš vyr. admin. vietoj pradėčiau ieškot įdomių žmonių į administratoriaus postą ir jeigu reikėtų rinktis tarp tavęs ir Džo, aš rinkčiausi visgi Džo, nes jis žaidime padarė įspūdį ir aš kažkodėl jį atsimenu, o tu, nors ir senas žaidėjas kaip suprantu, bet nei karto man nepasirodei išskirtinis. Manau, kad tu gal geriau pretenduok į idėjų magnato postą :D Nors tuo galėsi užsiimt ir administratoriaus poste :)
Šiaip pagal dabartinę situaciją tai aš nieko prieš, kad tu būtum administratorius.

Redaguota Nexar

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Jizzy    Reputacija: 644
On 2018-09-14 at 23:25, Nexar rašė:

Malonu, kad nebečytini, aš irgi jau senokai baigiau. O jeigu rimtai, tai tavo atvirumas sukuria aplink tave tokio šventą burbulą ir reikia pripažint, kad tai padaro kažkokį tai neblogą įvaizdį. Jeigu jau buvai administratoriumi, tai faktas, kad ir šį kartą susitvarkysi. Realiai, tai tokius kaip tu vyr administracija galėtų laisva ranka priiminėt, nes kita vertus administratoriaus darbas nėra sunkus, BET aš vyr. admin. vietoj pradėčiau ieškot įdomių žmonių į administratoriaus postą ir jeigu reikėtų rinktis tarp tavęs ir Džo, aš rinkčiausi visgi Džo, nes jis žaidime padarė įspūdį ir aš kažkodėl jį atsimenu, o tu, nors ir senas žaidėjas kaip suprantu, bet nei karto man nepasirodei išskirtinis. Manau, kad tu gal geriau pretenduok į idėjų magnato postą :D Nors tuo galėsi užsiimt ir administratoriaus poste :)
Šiaip pagal dabartinę situaciją tai aš nieko prieš, kad tu būtum administratorius.

Ačiū, gal bus daugiau nuomonių?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Califford    Reputacija: 1.844

Pasakysiu už, bendraudavom anksčiau ir veiklos susirasdavom kartu, būdavo linksma su tavim. Susitvarkysi, nesi durnas, patyręs. Pliusas tas, kad rimtų kandidatų mažai :) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
keyshawn.    Reputacija: 713

Su šitu žmogumi ypač lengva atrasti bendrą kalbą, o iš bendravimo drąsiai galiu pasakyti, kad tikrai turi gerą galvą bei yra žingeidus. Visapusiškai tave palaikau, Žygi!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Vaidas.    Reputacija: 375

Kiek pamenu, esi darbštus ir atskaingas, turintis galvą berniokas. Aš už, sėkmės

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.