Alfred

dB v2.5.3

30 pranešimų šioje temoje

Alfred    Reputacija: 191

 

 

ndVeoFD.png 

 

Labas. Po mažiau nei mėnesio laiko darbo nusprendėme parodyti kas naujo atsirado serveryje. Atnaujinimas buvo pagrinde orientuotas į vieną frakciją, kadangi norėjome iš eilės atnaujinti visas frakcijas, tačiau su naujausiu pasiūlymu nežinome ką daryti su sekančia frakcija kurią norėjome atnaujinti, ar frakciją palikti savo vietoje ir pridėti įvairiausių sistemų ir padidinti nuomos kainas pagal šią citatą:

Atsakyti

kai yra prisijungusių taksistų nuoma kainuoja brangiai, o kai nėra - pigiai. 

ar panaikinti frakciją ir jai padaryti alternatyvą kaip ir siūlyta temoje. Būtų malonu išgirsti jūsų argumentuotą nuomonę komentaruose, tačiau noriu sulaukti nuomonių daugiau nei iš dviejų žmonių. O dabar grįžkime prie atnaujinimo:

 

ATNAUJINTAS MEDICINOS DEPARTAMENTAS

• Pridėta nauja paslauga prie medicinos departamento paslaugų sąrašo - vaistinėlių pirkimas. Žaidėjas, vienu metu gali turėti iki 5 vaistinėlių. Jūsų turimas vaistinėles galite peržiūrėti parašius /vaist(ineles) komandą. Vaistinėlės naudojamos prikelti stipriai sužeistus žaidėjus. Medicinos departamento darbuotojai turės neribotą kiekį vaistinėlių.

image.png.6306ce7e980afc28a1d384df76f2275a.png

Mirę, gausite tris pasirinkimus:

          • Keliauti į ligoninę; paspaudus šį pasirinkimą tiesiogiai nukeliausite į ligoninę su nuostoliais:

              - Prarasite visus turimus gėrimus/maistą.

              - Prarasite jūsų turimą loterijos bilietą.

              - Prarasite %5 jūsų turimų rankpinigių.

          • Laukti draugų pagalbos; paspaudus šį pasirinkimą privalėsite laukti jog jums kažkas padėtų, medicinos departamentui nebus pranešta apie jūsų kritinę būseną.

          • Iškviesti medicinos departamentą ir laukti pagalbos; paspaudus šį pasirinkimą medicinos departamentui bus pranešta apie jūsų kritinę būseną, ir jie galės matyti jūsų poziciją parašę /ac (įprastas iškvietimo priėmimas). Jeigu tuo metu būsite pastate, medicinos departamento darbuotojai matys pastato įėjimo poziciją.

Pasirinkę 2 arba 3 punktą jūs gausite laiko limitą, per kurį turėsite būti prikeltas. Laiko limitas gali siekti tarp dviejų ir keturių minučių. Jeigu per nustatytą limitą nebūsite prikeltas - mirsite, ir automatiškai keliausite į ligoninę, kur patirsite tuos pačius nuostolius kurie yra paminėti aukščiau.

Žaidėjus prikelti galite paspaudus LALT (kairįjį ALT klavišą), prikėlimas trunka 10 sekundžių, atšaukti prikėlimą galite su tuo pačiu mygtuku. Vienas žaidėjas vienu metu gali prikelti tik vieną žaidėją. Prikėlimo progresą galėsite matyti ekrano apačioje (žr. viršuje pateiktą nuotrauką)

Administratoriai turės dvi komandas šioms sistemoms - /gvaist ir /revive, komandos skirtos suteikti vaistinėles žaidėjui ir automatiškai prikelti žaidėją.

• Pridėta nauja veikla medicinos departamento darbuotojams - sužeistų civilių pagalba. Kas 30 minučių (5 minutės po serverio perkrovimo) žemėlapyje atsiranda trys pagalbos skambučiai iš atsitiktinių civilių.

DEgTjBD.jpg

Bet kuris prisijungęs medicinos departamento darbuotojas galės nuvykti į nurodytą vietą ir suteikti pirmąją pagalbą sužeistam civiliui, lygiai taip pat kaip ir prikeliant sužeistą žaidėją.

aKOAfAt.jpg

Už pirmosios pagalbos suteikimą sužeistam civiliui gausite atsitiktinę pinigų sumą - tarp 500$ ir 1500$. Suteikę pirmąją pagalbą apie tai praneš į frakcijos raciją ir pradings pagalbos skambučio ikona žemėlapyje. Į frakcijos pelną įeina %5 nuo jūsų gautos sumos.

Pridėta galimybė koreguoti frakcijos paslaugų kainas medicinos departamentui:

dTHXllR.jpg

Pakeista suma automatiškai išsisaugos į serverio duomenų bazę. Kiekvienas punktas turi savo limitą, negalėsite užkelti nežmoniškų kainų, tačiau taip pat negalėsite nuleisti paslaugų kainas iki nulio. 

Pridėta galimybė koreguoti frakcijos paslaugų nuolaidos procentą medicinos departamentui:

image.png.901593198d16660fcf855d8ac9666513.png

Maksimaliai galėsite pritaikyti 50 procentų nuolaidą visoms paslaugoms, mažiausiai - 0 procentų (originalios jūsų nustatytos kainos).

 

ATNAUJINTOS VISOS SERVERIO FRAKCIJOS/DARBAI

• Pridėta rangų sistema kiekvienai frakcijai, policijos departamentas turės galimybę turėti 7 rangus, visos kitos frakcijos - 5 rangus, dėl privilegijų stokos. Policijos departamento rangų sistemos funkcijas galite peržiūrėti čia, o dabar apie kitų frakcijų rangų sistemos funkcijas:

           - Turėsite galimybę pakeisti frakcijos rango pavadinimą;

           - Turėsite galimybę pakeisti frakcijos rango trumpinį (kurį rodys per frakcijos raciją).

              - Turėsite galimybę pakeisti priklausančią frakcijos rangui uniformą (pasirinkimų: 5 ar daugiau).

           - Turėsite galimybę pakeisti priklausančią frakcijos rangui transporto kategoriją (pasirinkimų: 2 ar daugiau).

           - Turėsite galimybę suteikti/nuimti rangui frakcijos administravimo privilegijas. (/fmeniu)

Žaidėjo rango trumpinį rašys per frakcijos raciją (/f), žaidėjo pilną rangą galėsite pamatyti peržiūrint žaidėjo informaciją (/lmeniu | /fmeniu) arba parašant /fnariai.

• Pridėta frakcijų/darbų statistika.

image.png.1219ef9b7663ec3760911a729874d01f.png

Kiekviena frakcija/darbas nuo šiol turės savaitinį pradirbtą laiką, savaitės pabaigoje (pirmadienį, 00:00), žaidėjai pradirbę frakcijoje/darbe daugiausiai bus apdovanoti dvejais kreditais. Žaidėjas gali laimėti daugiau nei vienos frakcijos/darbo kategorijoje.

• Prie kiekvieno darbo/frakcijos pridėtas auksinis diskas, ant jo rašys kas toje frakcijoje/darbe daugiausiai pradirbo, užlipus ant auksinio disko rodys frakcijos/darbo aktyviausius darbuotojus toje savaitėje.

image.png.75ab531fd7743262d9436ab39e81c607.png

• Atsirado galimybė išimti frakcijos pelną dalimis.

image.png.82fefc8112060f10e84544bdf8d26559.png

Paėmę pinigus iš pelno, frakcijos darbuotojams per frakcijos raciją, kaip ir įprastai, rodys kas paėmę pelną ir kiek paėmę. 

• Atsirado galimybė suteikti leidimą koreguoti frakcijos pelną sub-lyderiui.

Nuotraukų manau nereikia, nuėję į /lmeniu atsiras naujas pasirinkimas, duoti leidimą koreguoti frakcijos pelną sub-lyderiui. Davus leidimą, sub-lyderis galės nuimti pelną kaip ir lyderis.

 

ATNAUJINTOS SERVERIO MISIJOS

• Pridėtos dvi naujos misijos - pasagų ir perlų rinkimas.

Pasagos yra išmėtytos per visą Los Santos miestą ir jo apylinkes, pasagos gali būti bet kur, kur galima įmatyti su plika akimi. Surinkę visas pasagas (100) gausite prizą (prizas dar nenustatytas).

image.png.d148e9789e634a3182d1c1b5e2f12501.png

Perlai yra išmėtyti aplink Los Santos mieste, vandenyje. Perlai gali būti po tiltais, bet kur kur yra vanduo. Surinkę visus perlus (25) gausite prizą (prizas dar nenustatytas).

image.png.a8d58c37c20bfce7679fd3c99fcddfc7.png

Savo rinkimo progresą galite sekti per savo statistiką (/stat). Rašykite į komentarus, ar į asmeninę žinutę, kokio prizo norėtumėte už šių misijų įvykdymą? Būtų gerai jog prizai būtų proto ribose, tačiau verti šių misijų vykdymo. 

 

ATNAUJINTA SERVERIO NAMŲ SISTEMA

• Pridėta baldų parduotuvė.

Nuotraukas galite peržiūrėti čia:

Baldų parduotuvėje, užlipus ant pirkimo ikonos, pamatysite štai ką:

image.png.3998e6c53c642bde60416d46a6bd7aca.png

Galėsite peržiūrėti visas galimas baldų kategorijas, keisti baldo pavyzdžio rotaciją, keisti norimą baldo kiekį ir galų gale pirkti. Nusipirkę baldus, jie nukeliaus į jūsų namo sandėlį, kuris priklausys namui, o ne jums (tai reiškia, jog pardavus namą, visi baldai esantys sandėlyje jame pasiliks).

image.png.3ce8838be3e13c9be1fc67cf00f43e3e.png

• Parašę /namas komandą, gausite naują pasirinkimą: “Baldų valdymas”. Paspaudę ant pasirinkimo, gausite dar kelis pasirinkimus:

              - Perdažyti interjerą; paspaudę ant šio pasirinkimo galėsite perdažyti jūsų namo interjerą (pakeisti grindų dizainą, perdažyti sieną, perdažyti lubas).

image.png.c5765aceb4b5b216140147d07ca49f61.png

              - Peržiūrėti baldus, esančius sandėlyje; paspaudę ant šio pasirinkimo galėsite peržiūrėti visus jūsų turimus baldus kurie yra įdėti į sandėlį. Paspaudus ant pasirinkto baldo, galėsite parduoti baldo vienetą, parduoti visus to baldo modelius, arba išimti baldą iš sandėlio.

image.png.234c6bdf6da29df9f570cfb9657ebca0.png

              - Išjungti/Įjungti baldų etiketes; paspaudę ant šio pasirinkimo galėsite reguliuoti baldų etikečių funkciją - jas įjungę matysite baldo pavadinimą ir unikalų numerį. Jums prireiks baldo unikalaus numerio norint jį koreguoti, prie ko prieisime vėliau.

           - Baldų valdymas; paspaudę ant šio pasirinkimo galėsite valdyti savo baldus - turėsite įvesti baldo unikalų numerį (kurį pamatysite įjungę baldų etiketes). Įvedus numerį, gausite kelis pasirinkimus:

                         - Redaguoti poziciją;

                         - Įdėti į sandėlį;

                         - Duplikuoti (su visomis esamomis tekstūromis);

                         - Parduoti (už %75 baldo pirktos kainos);

                         - Redaguoti tekstūrą;

image.png.5c365a244391f711023d8faaee5fc289.png

           - Parduoti visus name esančius baldus; paspaudę ant šio pasirinkimo ir suvedę patvirtinimo kodą parduosite visus name esančius baldus už %75 jų kainos.

           - Įdėti visus baldus į sandėlį; paspaudę ant šio pasirinkimo ir suvedę patvirtinimo kodą įdėsite visus name esančius baldus į sandėlį.

• Prie baldų sistemos prisideda durų sistema.

Baldų kataloge galėsite nusipirkti duris, kurias valdyti galėsite su H klavišu ir /lock komanda. Paspaudę H klavišą, jeigu durys yra atrakintos (arba jeigu esate 3 lygio administratorius, arba namo savininkas) durys atsidarys. Kitaip gausite žinutę jog durys yra užrakintos. Duris užrakinti/atrakinti taipogi galite parašę /lock komandą.

• Pridėtos dvi administracinės funkcijos prie šios sistemos.

Administratoriai galės keisti namo interjero išėjimo poziciją, todėl nebūsite riboti kūrti savo namo interjerus vienaip ar kitaip, galėsite daryti du aukštus ir antrame aukšte pasidaryti įėjimą - ribų nėra. (/changehouseint)

Administratoriai taip pat galės įeiti į užrakintus namus ir pro užrakintas duris jeigu turi tam tikrą administravimo lygį.

Apačioje pateiksiu pavyzdį ką galite padaryti su baldų sistema, žinoma aš neskyriau tiek laiko kiek skirtumėte jūs, tačiau kaip ir minėjau ribų nėra.

image.png.dedab46c0164c8c47d3485f4cde28ce5.png

image.png.65ce8ef8cad4314fc3eb49af898a7fd3.png

image.png.a714b4ecfd028804dad85be58ac5ab55.png

• Namų interjerai pakeisti, visi namai įgaus pirmo interjero (mažiausią) dizainą, tačiau įdėsime kelis antro interjero namus. Trečias interjeras (didžiausias) bus pasiekiamas tik per konkursus.

• Spintos ir seifai dabar bus perkami. (Spinta: $15000, seifas: $30000).

ATNAUJINTA VAIRAVIMO MOKYKLOS SISTEMA

• Pridėtos dvi naujos vairavimo kategorijos.

• Atnaujinta vairavimo mokyklos teorija, bei pagriežtinti reikalavimai norint praeiti teoriją (10/10).

• Kiekviena kategoriją turės skirtingus praktikos laikymo maršrutus - motociklo maršrutas bus linksmas ir įdomus, tuo tarpu kai sunkiojo transporto maršrutas bus ilgas ir nuobodus.

• Pakeistas įprastas praktikos laikymo maršrutas.

• Savo išlaikytas kategorijas galėsite peržiūrėti per savo žaidėjo statistiką (/stat).

 

ATNAUJINTA VIP SISTEMA

• Pridėti VIP prižiūrėtojai - jų privilegijos bus tos pačios kaip ir įprastų žaidėjų, tačiau jie turės papildomą galimybę nuimti/uždėti įspėjimus VIP nariams.

• Pakeista /vips narių lentelė:

image.png.0d566eea1d0ebec3d136146fbe298426.png

• Vyriausiasis administratorius turės galimybę paskirti prižiūrėtoją. (/setauvip)

Didelis ačiū tiems, kurie prisidėjo prie šio atnaujinimo, ar rašant pasiūlymus ar padedant man asmeniškai.

image.png.b1991f2173d4a7998f254e919de10a1f.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Garis    Reputacija: 1.931

Alfredai, didžiuojuosi tavimi. Visai gerai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Seth    Reputacija: 27

Kada kažkas su gaujom? (wasntme)

Redaguota Seth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Giedrius    Reputacija: 1.590

Šitas scripteris jaučiu geriausias dalykas nutikęs serveriui, judam toliau chebra !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
kmT`    Reputacija: 1.472

Padirbėta iš peties, šaunuolis!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Jizzy    Reputacija: 645

Nu, o dabar viska issamiai paskaites galiu drasiai teigt, kad tai vienas geriausiu atnaujinimu, kuri per tiek metu mate serveris. Man asmeniskai labiausiai patiko ideja su namu interjerais, pats laikui begant planavau tai siulyti, bet kaip matau mane jau pralenket. Panasu, kad ir nuobodzias frakcijas padarysit netokias niuras bei nereikalingas kaip iki siol, siuo atveju, manau, bent kuriam laikui mediku frakcija tikrai sulauks didelio susidomejimo, ziuresim ka su kitomis frakcijomis padarysit, taip pat idomus nuosprendis ir del Uber’iu, tai kas dar neissaket nuomones, laukiu jos ČIA. Sekmes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Michael    Reputacija: 9

Nelabai pastebėjau, gal ir yra,bet jei nėra tai maybe do, kad kai žmogus guli laukiant kol ji prikels, būtų galima jį ir pribaigti kaip ir žinomuose battle royal žaidimuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Nexar    Reputacija: 383
32 minutes prieš, Michael rašė:

Nelabai pastebėjau, gal ir yra,bet jei nėra tai maybe do, kad kai žmogus guli laukiant kol ji prikels, būtų galima jį ir pribaigti kaip ir žinomuose battle royal žaidimuose

Manau kad bus galimybė.
Nenoriu vėl pradėt konflikto, bet ar nieks nepastebėjot, kad panašios sistemos jau yra įgyvendintos kitame serveryje (gs). Nesakau kad čia grynas kopijavimas, nu bet su top darbuotoju tai grynai atrodo kaip nukopijuota, skiriasi tik tuo, kad gs ten statula stovi, o čia diskelis, taip pat mirties sistema dabar vienoda, net pasirinkimai vienodi trys. Baldų sistema taip pat yra įgyvendinta tame serveryje. Geriausiam darbuotojui 2 kreditai? Per savaitę? Pagal mano skaičiavimus čia 8 kreditai per mėnesį, t.y. plius ~100k per mėnesį į serverio ekonomiką užtikrinta. Ar tik nereikės vėl wipe po to greit daryt? Man atrodo užtektų 1 kredito per 2 savaites ir vis tiek bus pilna tokių, kurie bandys jį paimt (tai bent paskatintų darbuotoją išdirbti daugiau nei 1 sav darbe, nes dabar įsidarbins pirmadienį į kokią mirusią taxi firmą, paims tą kreditą ir išeis)
Dėl taxi darbo, tai kadangi mano citata, tai ir laikausi savo nuomonės toliau.
Nuolaidos kainą reikėtų padaryt ne visam laikui, o pvz kad būtų galima pritaikyt nuolaidą ir nurodyt nuolaidos galiojimo laiką, kad jeigu atsijungtų lyderis, kad ta nuolaida nusiimtų po to. 

Šaunuolis alfredai, man patinka iš esmės tavo darbas, bet manau reikėtų pradėt galvot, ką pasiūlysite kito, nei gs serveris, nes ten vis tiek geriau bus, tvarkingiau, bugai ištaisyti, o čia reikės kažkaip kitaip bandyt pritraukt žaidėjus, esu aprašęs kažkada kitame serveryje gaujų veiksmo tokį planą, gaila kad forumas nebeveikia, galėčiau gal parašyt kada vėl, bet labai tingiu. Nu žodžiu, kažko išskirtinio reik.

Redaguota Tepalai ir Kvepalai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Alfred    Reputacija: 191
4 valandas prieš , Tepalai ir Kvepalai rašė:

Manau kad bus galimybė.
Nenoriu vėl pradėt konflikto, bet ar nieks nepastebėjot, kad panašios sistemos jau yra įgyvendintos kitame serveryje (gs). Nesakau kad čia grynas kopijavimas, nu bet su top darbuotoju tai grynai atrodo kaip nukopijuota, skiriasi tik tuo, kad gs ten statula stovi, o čia diskelis, taip pat mirties sistema dabar vienoda, net pasirinkimai vienodi trys. Baldų sistema taip pat yra įgyvendinta tame serveryje. Geriausiam darbuotojui 2 kreditai? Per savaitę? Pagal mano skaičiavimus čia 8 kreditai per mėnesį, t.y. plius ~100k per mėnesį į serverio ekonomiką užtikrinta. Ar tik nereikės vėl wipe po to greit daryt? Man atrodo užtektų 1 kredito per 2 savaites ir vis tiek bus pilna tokių, kurie bandys jį paimt (tai bent paskatintų darbuotoją išdirbti daugiau nei 1 sav darbe, nes dabar įsidarbins pirmadienį į kokią mirusią taxi firmą, paims tą kreditą ir išeis)
Dėl taxi darbo, tai kadangi mano citata, tai ir laikausi savo nuomonės toliau.
Nuolaidos kainą reikėtų padaryt ne visam laikui, o pvz kad būtų galima pritaikyt nuolaidą ir nurodyt nuolaidos galiojimo laiką, kad jeigu atsijungtų lyderis, kad ta nuolaida nusiimtų po to. 

Šaunuolis alfredai, man patinka iš esmės tavo darbas, bet manau reikėtų pradėt galvot, ką pasiūlysite kito, nei gs serveris, nes ten vis tiek geriau bus, tvarkingiau, bugai ištaisyti, o čia reikės kažkaip kitaip bandyt pritraukt žaidėjus, esu aprašęs kažkada kitame serveryje gaujų veiksmo tokį planą, gaila kad forumas nebeveikia, galėčiau gal parašyt kada vėl, bet labai tingiu. Nu žodžiu, kažko išskirtinio reik.

Mane šitas komentaras prajuokino, jeigu žaidei viename serveryje, kur buvo panašios sistemos, teigi, jog turbūt viskas kopijuota? Prikėlimo sistema sukurta angliško serverio, pasirinkimų kitokių nesugalvosi, jeigu ir kartojas - atleisk, neinu aš į visų serverius žiūrėti, jog viskas būtų skirtinga. Jeigu nori kažko unikalaus ir nematyto - galiu padaryti pomirtinę sistemą kur keliauji į dangų pas dievulėlį, turbūt išskirtiniausia sistema, niekur nematyta. Galbūt dar ir ligoninės sistema nuvalkiota, tie patys darbų pavadinimai, nu kaip man ne gėda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Guest Allan   
Guest Allan
20 valandas prieš , Tepalai ir Kvepalai rašė:

Manau kad bus galimybė.
Nenoriu vėl pradėt konflikto, bet ar nieks nepastebėjot, kad panašios sistemos jau yra įgyvendintos kitame serveryje (gs). Nesakau kad čia grynas kopijavimas, nu bet su top darbuotoju tai grynai atrodo kaip nukopijuota, skiriasi tik tuo, kad gs ten statula stovi, o čia diskelis, taip pat mirties sistema dabar vienoda, net pasirinkimai vienodi trys. Baldų sistema taip pat yra įgyvendinta tame serveryje. Geriausiam darbuotojui 2 kreditai? Per savaitę? Pagal mano skaičiavimus čia 8 kreditai per mėnesį, t.y. plius ~100k per mėnesį į serverio ekonomiką užtikrinta. Ar tik nereikės vėl wipe po to greit daryt? Man atrodo užtektų 1 kredito per 2 savaites ir vis tiek bus pilna tokių, kurie bandys jį paimt (tai bent paskatintų darbuotoją išdirbti daugiau nei 1 sav darbe, nes dabar įsidarbins pirmadienį į kokią mirusią taxi firmą, paims tą kreditą ir išeis)
Dėl taxi darbo, tai kadangi mano citata, tai ir laikausi savo nuomonės toliau.
Nuolaidos kainą reikėtų padaryt ne visam laikui, o pvz kad būtų galima pritaikyt nuolaidą ir nurodyt nuolaidos galiojimo laiką, kad jeigu atsijungtų lyderis, kad ta nuolaida nusiimtų po to. 

Šaunuolis alfredai, man patinka iš esmės tavo darbas, bet manau reikėtų pradėt galvot, ką pasiūlysite kito, nei gs serveris, nes ten vis tiek geriau bus, tvarkingiau, bugai ištaisyti, o čia reikės kažkaip kitaip bandyt pritraukt žaidėjus, esu aprašęs kažkada kitame serveryje gaujų veiksmo tokį planą, gaila kad forumas nebeveikia, galėčiau gal parašyt kada vėl, bet labai tingiu. Nu žodžiu, kažko išskirtinio reik.

nu tu loh** konkreciai, prie ko cia kopijavimai, toliau net neskaiciau..tai gal geriau imam blogiausio darbuotojo titula ir rodom serveriui.. as net nezinau kaip tave pasiust, kazkoks marsietis 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
kMartell    Reputacija: 313
On 2018-07-04 at 22:15, Tepalai ir Kvepalai rašė:

Geriausiam darbuotojui 2 kreditai? Per savaitę? Pagal mano skaičiavimus čia 8 kreditai per mėnesį, t.y. plius ~100k per mėnesį į serverio ekonomiką užtikrinta. Ar tik nereikės vėl wipe po to greit daryt? Man atrodo užtektų 1 kredito per 2 savaites ir vis tiek bus pilna tokių, kurie bandys jį paimt (tai bent paskatintų darbuotoją išdirbti daugiau nei 1 sav darbe, nes dabar įsidarbins pirmadienį į kokią mirusią taxi firmą, paims tą kreditą ir išeis)

100k? Bus wipe, kreditu kainos turetu leistis iki kokiu 5k. Kreditai ekonomikos neblogina, na nebent pasiimsi tuos 2k$/krd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Guest hey   
Guest hey

O per gaujú karus irgi eis atgaivinti žmones? Na, ta prasme gaujos narius. Sorry jei jau tai kažkur minėjai, nemačiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Džo    Reputacija: 361
On ‎2018‎-‎07‎-‎05 at 03:16, Alfred rašė:

galiu padaryti pomirtinę sistemą kur keliauji į dangų pas dievulėlį

O aš norėčiau. Su tais perlais ir pasagom, galima duot aksesuarą kažkokį tai, kaip ir buvo aksesuarai prieš tai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.