Giedrius

Pasiūlymai

Pasiūlymai  

12 balsai

  1. 1. 1

  2. 2. 2

  3. 3. 3/43 pranešimų šioje temoje

Giedrius    Reputacija: 1.584

Sveiki, pateiksiu keletą pasiūlymų :

1. /ita lentelės redagavimas.

MWC narys parašęs tam tikrą komandą galėtų suteikti leidimą redaguoti /ita lentelę departamento lyderiui (tam, kad būtų apsauga nuo nesąmoningų redagavimų) ir lyderis galėtų:

  • keisti įtarimų pavadinimus;
  • keisti minučių kiekį nuobaudai (būtų nustatytas limitas pvž 5-60min);
  • pridėti naujų įtarimų (palikti kokias 5 laisvas vietas, jeigu norėtųsi pridėti kokį nors įtarimą) taip pat jam suteikti minučių skaičių limite (5-60min);

MWC narys matytų visus pakeitimus (galbūt, netgi pats galėtų redaguoti, kad jeigu lyderis išsidirbinėtų, galėtų sutvarkyti jo nesąmones). Šis dalykas labai padėtų atnaujinti įtarimus pagal esančią situaciją (pvz jeigu didelis nusikaltimų kiekis ir mieste chaosas galima pakelti įtarimus, kad nuraminti sumaištį mieste kai visi šaudo visus, o kai visiems nusibosta sėdėti kalėjime ir mieste per daug ramu, įtarimus galėtų nuleisti žemyn, kad atitiktų visų norus ir nebūtų pykčių)

Tą patį galima padaryti ir su baudomis, kad būtų galima sureguliuoti baudas be scripterių ir nekiltų papildomų problemų kai dėl naujų sistemų prireikia vienos ar kitos baudos ir nėra kaip jos panaudoti. Aišku tai yra smulkmenos, tačiau žaidimas taptų įdomesnis (tokiems kaip aš, kuriems tekstas sukelia įdomumo).

 

2. Frakcinio Transporto pirkimas.

Šitą pasiūlymą jau minėjau, tačiau paminėsiu dar kartą. Frakcijų lyderiai tapę naujais lyderiais pradėtų nuo 2-5 (pagal žaidėjų skaičių) transporto priemonių ir po truputį, uždirbdami pinigus į pelną galėtų nusipirkti naujų (transporto kainos pagal ekonomiką, bet gal nebūtų baisiai brangios, kad nebankrutuotų lyderiai), taip pat galėtų jas parduoti, jeigu reikėtų pinigų į pelną arba jos nebūtų naudojamos. Aišku kiekvienai frakcijai reiktų limitų, kiek galima kokių transporto priemonių turėti, kad nebūtų per daug nupirkta. Tai manau paskatintų lyderių frakcijos priežiūrą, kad transporto užtektų darbuotojams, taip pat būtų ko siekti naujiems lyderiams.

 

3. Transporto priemonės rato užrakinimas.

Siūlau padaryti, kad tam tikro rango pareigūnas (čia kartu su rangų sistema, būtų galima priskirti rangui) galėtų užrakinti transporto priemonės ratą. Sistema būtų panaši kaip ir su tow truckų tempimu, kad P pažymėtose aikštelėse, to rato užrakinti nebūtų galima, tačiau pareigūnai galėtų užrakinti ratą ir dėl to surašyti baudą, kad negerai pasistatė, taip pat praverstų ir po gaudynių, jeigu asmuo mestų transporto priemonę, pareigūnai galėtų uždėti rato užrakinimą, kad asmuo nebegalėtų naudoti transporto priemonės.

Kadangi tai žymiai palengvintų pareigūnų darbą, kartu su šia sistema siūlau panaikinti pareigūnų rakinimą per transporto priemonės langą. Pareigūnai turėtų naudoti taktinius veiksmus, kad sulaikytų bėglį, o ne tiesiog privažiuotų jo surakinti. Pradėtų naudoti protą ir apmokymus, o ne /ant keybindą važinėdami. 

 

4. Menkniekiai ekonomikai.

Kad būtų kur leisti pinigus, siūlau padaryti keletą papildomų sistemų, galbūt išplėsti transporto sistemą, kad kas kažkiek laiko reiktų keisti tepalus ar padangas, taip pat galima padaryti aksesuarus, kad kiekvienas galėtų savo išvaizdą ištobulinti kaip kam patogu, taip pat padaryti telefonų kokybes su pliusais minusais (baterijas, kurias galima įkrauti versluose, namuose, automobiliuose su pakrovėju arba tam tikrose įkurtose vietose , pvž: parduotuvėje yra rozetės ir gali pasikrauti) taip pat galima padaryti skirtingas ryšio kompanijas , kad jos turėtų savo pliusus ir minusus, aišku kainas reikėtų suderinti taip, kad ir naujokai galėtų naudotis reikalingiausiomis funkcijomis neišleisdami visų pinigų. Galima ir daugiau prigalvoti tokių smulkmenų, kurios galėtų parodyti tavo turtingumą ir tuo pačiu turėtum kur dėt pinigus, o ne laikyt banke ir nusipirkt tik pastatus ar transportą. 

 

Spausdami pasirinkimą parašykit ir savo nuomonę arba patobulinkit mano pasiūlymus.

Redaguota Giedrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Jizzy    Reputacija: 644

Kaip visada, iš tavo pusės pasiūlymai naudingi, įdomūs bei ganėtinai unikalūs, kaip ir Paulius neturiu prie ko prikibti ar kažką pataisyti, visos idėjos, ypač su frakcijų transporto pirkimu man patinka, skamba įdomiai, lyderiai turėtų parodyti savo sugebėjimus. Taip pat patiko menkniekiai susiję su ekonomika, ypač dalis apie keičiamus transporto tepalus ir pan, manau būtų tikrai logiška, kad laikui bėgant reikėtų keisti padangas, tepalus, galbūt netgi įmanoma sužaisti su variklio gedimais, o ir mechanikams darbo būtų daugiau bei jis būtų įdomesnis.

EDIT: Pilnai pritariu ir dėl rakinimo per mašinas panaikinimo, pats laikas kažkuo išsiskirti, tolti nuo GRP ir artėti link RP, ir kaip pats sakai, darbuotojai turėtu parodyti ka sugeba, o ne vien klaviatura pamaigyti, gal tada atsisijotu tokie nevykeliai kaip Salvatore su Kanekiais

Redaguota Jizzy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.