paskiux

Keletas pasiūlymų

Apklausa  

21 balsai

 1. 1. Pirmas

 2. 2. ANTRAS

 3. 3. KETVIRTAS

  • Už (Pratęsti įdėją)
  • Prieš


6 pranešimų šioje temoje

paskiux    Reputacija: 1.440

Sveiki, nežinau ar šie pasiūlymai buvo, ar ne, bet jeigu buvo nepeikite. Pildysiu ne pagal anketą, nes kažkuriam pasiūyme kaip ir minėjo, tai yra nesamonė.

 

1.   Visu pirma siūlau sujungti kuo daugiau frakcijų į  vieną kruvą. Pvz.: LSPD po gaudynių, galėtu konfiskuoti tr. pr.  Kaip tai viskas įvyktų? LSPD pareigūnams sugavus bėglį, priėjus prie tr. pr. parašius komandą, tarkim /konfisk [tr. pr. ID] (Pvz.: /konfisk 223). Tuo metu mechanikams parašytų į raciją, kaip iškvietimą. Mechanikas priėmęs iškvietimą, jam rodytų automobilio lokaciją. Nuvažiavęs jis užkabina tr. pr. ir nutempia į KMA. KMA, būtų didesnė bauda negu paprastai, susimokant už KMĄ. Taip pat reiktų padaryti, kad nuėjus į KMA, rašytu koks pareigūnas konfiskavo.

2. Kažkada gyvenime, buvo rašytas pasiūlymas, bet dar kartą parašysiu. Kai LSPD pareigūnas konfiskuoja ginklus iš žaidėjo, pareigūnas, jis turėtu nugabenti į LSPD ginklų sandelį. Ginklų sandėlį būtų ribota vieta kulkoms ginklų. Todėl LSPD pareigūnai turėtu ištuštinti sandėlį ir išgabenti juos sunaikinti. Galima būtų išvežti ginklus dviems skirtingais būdais, čia jau jūs nuspręsite. LSPD turėtų kažkoki furgoną, kurį pakrautų ir turėtu su juo išvęžti visa šlamštą, arba samdyti TRV  darbuotoją, kuris vairuotų sunkvežimį. (Jeigu pasirenkame TRV, būtų galimybė TRV darbuotoją papirkti, kad jis būtų ne LSPD pusėje). Taigi pasikrovus vežtų į sandėlį, arba fabriką, nežinau kaip pavadinti kur naikins tas ginkų kulkas. Pasikrovus krovininį autobusiuką arba sunkvežimį (vėl jūsų pasirinkimas). Parašytu gaujoms į racija, kad LSPD pasikrovė ginklus ir gabena į sandelį naikinti.(Vėlgi pasirinkimas, galima pranešti, galima ir ne. Jeigu, nepranešame gaujiniams, turėtu gaujiniai turėti "savą" LSPD darbuotoją, kuris "ožintų" visa informaciją iš LSPD, arba papirkti viena iš pareigūnų už informaciją). Gaujų užduotis būtų, surasti, kur šiuo metų yra krovinys. Suradus, kuo ilgiau išbūti prie krovinio vežančio transporto. Tarkim išbūvus dvi minutęs iškrenta pora dežių iš vežančios tr. pr. Tas dėžęs turėtu pasiimti ir pasikrauti į savas tr. pr. Dėžese galėtu tilpti, tarkime dvi dėžes.  Dėžeje būtų tarkim 150 kulkų, atsitiktinio ginklo kulkų. Pasikrovus turėtu nugabenti į savo hoodą. Ginklai nueitu į seifo sąskaitą. Kas būtų jeigu vis nepasisektu paiimti dėžių nuo žemės? Turėtų LSPD darbuotojai pasikrauti tas dėžes į savo darbinį tr. pr. LSPD ir nugabenti į sandėlį ar fabriką, kur juos sunaikintų. 

 • Dėžės, būtų nešamos, kaip krovėjai su animaciją.
 • Jeigu daroma, kad gabenama su TRV frakciją, jie turėtų viena sunkvežimį, kuris turėtų daugiau HP negu įprasti sunkvežimiai.
 • Norint pakrauti dėžę, tr. pr. bagažo skyrius turi  būti aidarytas.
 • Gaujų ir paprastoje LSPD galėtu tilpti dvi dėžės.
 • Dėžėje tilptu tik 150 kulkų
 • Gauja norinti dalyvauti veiksme, turi turėti hoodą ir seifą nusipikusi.

3. TRV, sujungti su visomis frakcijomis. Tarkim LSPD turi ginklus, tuos ginklus turėtų atgabenti TRV. Žinoma neatgabenus ginklų LSPD lieka be ginkų. LSSAM. Vaistai, ir kitos sterialus įrankiai, be kurių negalėtų dirbti LSSAM. (Darbuotojas pradėjęs darbą turėtų pasiimti, medicininį krępšį, Su vienu krepšiu tarkim gali pagydyti tris žaidėjus. Pagydžius tris žaidėjus, darbuotojas turėtų vykti į offisą pasiimti medicininį krepšį.) Aišku kaip visada būtų limitas įrankių ir vaistų. Mechanikams reikia įrankių ir automobilio dalių, todėl vel tas pats principas. Jeigu mechanikai neturi dalių automobilių, negali sutvarkyti automobilio kėbulo garaže. Manau šia įdėją galima plėtoti begale kartų. Tik reikia įjungti fantaziją.

 

4. Narkotikai. Narkotikus norint gauti gaujos turėtų kovoti dėl, nakrotikų fabriko,  auginamos zonos. Fabrikų būtų kiek narkotikų rūšių. Dėl narkotikų fabiko, kovotų, kaip dėl sandėlio. Narkotikų fabrikui reikėtų gaujoms pirkti nelegalus t.y. žmonęs. ( Kuo daugiau nelegalų, tuo greičiau darbas vyksta). Nelegalus turėtų pasimti tarkim nuo kokio laivų uosto. Ten atsirastu NPC ir juos turėtų nuvežti į fabriką. (Nelegalų tilptų tr. pr. kiek ji turi laisvų sėdimų vietų). Paėmus nelegalų darbininką arba darbininkus praneštu LSPD į raciją. (Pilečių pranešimas: Pastebėta nelegali veiklą, galimai vykdomas nelegalų pervežimas ir parašytų rajoną, kuriame buvo vykdomas įsodinimas). LSPD pareigūnai turėtų surasti transporta su NPC ir juos atimti iš gaujinių ir nugabenti į LSPD. Gaujiniams nugabenus nelegalus į būtent narkotikų fabrik1, padidėtų darbo jėga. Kuo didesnė darbo jėga - tuo greičiau gaminami narkotikai. 

Kaip galėtų gaujos prarasti nelegalus? Užgrobia fabriką, nauja gauja (Tarkime praranda 50% esamų nelegalų). Atsirastu NPC tarkim 19:00, prie narkotiko fabriko, kuris yra mentas, ir turėtų mokėti sumą tarkime Nuo 500 iki 5000 SAD. Kuo didesnė suma yra sumokama NPC mentui, tuo mažesnė tikimybė, kad bus pranešta LSPD. Jeigu praneša LSPD, prasideda toks kaip karas dėl nelegalų, kuo ilgiau išbūna LSPD zonoje, tuo daugiau iškrenta NPC (nelegalų). Iškritus NPC, turėtų išsivežti į LSPD bazę. Nepavykus nuvežti į bazę, gaujos nariai galėtų, vėl išsisodinti pas savę ir vežti atgal. Karas vyktų tarkim 30 min. 

Auginama zona. Auginamoje zonoje būtų galima auginti žolę, t.y. kanapes ir Koko medžius (kurie užaugina kokos lapus). Auginama zoną turėtų gaujiniai kas valandą laistyti. Nepalaisčius prarandamas derlius. Gauta derlių turėtų nugabenti į narkotikų fabriką. Pradėjus gabenti derlių praneštų visoms gaujoms ir LSPD, kad yra pradedamas gabenti derlius. Derlių galėtų atimti kitos gaujos ir LSPD. Derlių gabentų gaujos su krovininių autobusiukų. Suradus gaujai arba LSPD tr. pr. kuri gabena derlių, turėtu vėl, tuo pačiu principu, kuo ilgiau išbūti prie tr pr. kuri gabena kuo igiau išbūvus iškrenta dėžė. Gaujai kitai atitekus dėžė, galėtų kaupti pas savę sandėlyje. LSPD turėtų vežti vėl į narkotikų sandėlį. (LSPD turėtų vel gabenti narkotikus kaip ir ginklus užsipildžius sandėliui sunaikinti). Nugabenus derlių į narkotikų fabriką te užsipildo kažkoks kiekis derliaus iš kurio gaminamas narkotikas.

Gaujos turėtų nusipirkti arba kovoti dėl sandėlio kuriame galėtų laikyti narkotikus, narkotikų žaliavas iš kurių bus gaminamas narkotikas.

Kokaino fabrikas  Jam reikės benzino, ir chemikalų. Chemikalai būtų perkami mažais kiekiais iš pavienių LS miesto parduotuvių, aišku parduotuvėse irgi būtų ribotas kiekis, jas turėtų atvežti TRV. Norint gauti didesni kiekį chemikalų turėtų surasti gabenanti TRV darbuotoją su tokių krovinių ir kuo ilgiau išbūti prie krovinio. Vėl tas pats principas krenta dėžes ir jos yra surenkamos. Tokiu atveju TRV darbuotojas norėdamam būti neužpultam turėtu derintis su LSPD dėl apsaugos, kad krovinys būtų sėkmingai išvežiotas po LS pavienes parduotuvęs. Chemikalų dėžes iškritusias galėtų LSPD sunaikinti arba įsidėti į LSPD bagažinę. 

Benzinas būtų perkamas mažais kiekiais iš degalinių, turint degalų talpa, "kanistrą". Taigi degalinėse būtų vėl ribotas degalų kiekis kurį turėtų pristatyti TRV. Norėdami gauti gaujiniai degalų turėtų papirkti TRV darbuotoją, kad nuvežtų degalus į fabriką.

 

Taigi net nežinau ar tęsti toliau rašyti apie narkotikų gamyba įdėją, manau jums reikia nuspręsti. Visos įdėjos žinoma yra koreguojamos. Taip pat iškarto atsiprašau už klaidas. Jeigu turite klausimų klauskite drąsiai. Apklausoje nepridėjau, dėl trečio įdėjos klausimo, nes man yra svarbęsnė ketvirta įdėja.

 

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Nexar    Reputacija: 383

Nu viskas čia tvarkoj, noriu pasakyt kad šitas pasiūlymas su narkotikais man labiau patinka negu jizzy narkotikų pasiūlymas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
paskiux    Reputacija: 1.440
3 valandas prieš , Tepalai ir Kvepalai rašė:

Nu viskas čia tvarkoj, noriu pasakyt kad šitas pasiūlymas su narkotikais man labiau patinka negu jizzy narkotikų pasiūlymas. 

Supranti tvarkoj, tai tvarkoj, bet ar mūsų esamas skripteris sugebės tai įveikti. Mano galva, kas čia parašyta yra visiškai įmanoma padaryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Josh_White    Reputacija: 302

Visi pasiulymai pakankamai gerai isplesti ir paaiskinti, labai gera ideja itraukti TRV frakcija, nes toki monotoniska darba koks buvo iki uzdarymo galejo dirbti tik tie zaidejai, kurie siaip megsta TRV darba, o su tokia veikla, kuri isdestyta pasiulymuose, ateitu dirbti ir kiti zaidejai.

Pridedu ideja prie 3 pasiulymo.

Medikas gali su savimi tureti 1 krepsni medikamentu su kuriais gali pilnai pagydyti zmogu, o frakcijos masinose pvz: ambulance tilptu kokie 3 krepsiai, o rancher (ar kaip jis ten vadinasi) 5, taip butu galima kurti ranku ar rangu sistema. Pasipildyti masina arba pasiimti i rankas medikamentus butu galima ofise. Del visu tu skaiciu ir kita spresti komandai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
kmT`    Reputacija: 1.472

Pasiūlymai, kurie kardinaliai pakeistų tam tikrų grupių žaidėjų žaidimą, bei įneštų naujovių, kur kas daugiau veiklos, įdomumo. Pasiūlymai, kurie turėtų būti nuodugniai išnagrinėti bei apsvarstyti. Aš už.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Alfred    Reputacija: 190

1, 2 pasiūlymai priimti.

3. Nenoriu padaryti jog serveris turi priklausyti nuo tolimųjų reisų vairuotojų, dažnai jie būna neaktyvūs arba tingūs. Užtenka ir verslų užsakymų, nenoriu įsivaizduoti kaip atrodytų mieste kai važinėja 20+ sunkiųjų transportų vežiodami medicinos reikmenis ar ginklus LSPD frakcijai.

4. Idėja iš principo gera, tačiau NPC naudoti nenoriu, vienaip ar kitaip jie gali būti išnaudoti nenorimu būdu naudojant nelegalias programas, idėja priimta tačiau bus pakoreguota, nemanau, jog neseniai pradėję žaisti žaidėjai norės skaityti 5 paragrafus kaip elgtis su narkotikais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.