Deivis_Wild

DEIVISWILD - Į FORUMO MODERATORIUS.

9 pranešimų šioje temoje

Parašė (redaguota)

Labas visiems kurie skaito mano kandidatūrą į forumo moderatorius. Taip, gal būt aš esu naujas veidas projekte, bet ne pačiame samp pasaulyje ir pačiose pareigose. Samp pasaulyje esu žinomas kaip Deivis_Wild, savo samp karjerą pradėjau 2013 metais, žiemą. Per tuos metus aš pasiekęs buvau nei daug, nei mažai. Esu buvęs 4 kartus forumo moderatorius, 2 kartus Globalus moderatorius, 4 kartus prižiūrėtojas įvairių sryčių. Man yra 15 metų, šį projektą atradau neseniai, todėl susidomėjau juo, nieko nelaukęs užpildžiau į pareigas, nes turiu gan nemažai patirties, dėl kurios tikrai turėčiau turėti nemažus šansus į tokias pareigas kaip forumo moderatorius. Forumo moderatoriaus pareigos man yra lyg savos, aš jose esu apsipratęs ir galiu drąsiai teigti jog nebus problemų jeigu būsiu šios komandos dalis. Moku ir žinau ką reiškia prižiūrėti forumą, skiltį. Moku uždėti įspėjimus, užblokuoti forume narį ir panašius, kaip ir minėjau nesu naujokas tokiose pareigose. Turiu daug motyvacijos dirbti šioje srytije ir galiu drąsiai teigti jog galėsiu atlikti savo pareigą tinkamai be jokių skundų ir nesklandumų. Forumo moderatoriaus pareigas norėčiau užimti, nes turiu brandų charakterį (esu šalto proto, atsakingas, mandagus, darbštus, nepasiduodantis provokacijoms, pozityvus, linksmas, bendraujantis žmogus), projektas nėra labai aktyvus, bet vis tiek pareigas turi atlikti kiekvienas žmogus kuris yra pareigingas, forumo moderatoriaus pareigos mane patraukė, nes yra gan kokybiškas, išskirtinis forumo dizainas, kituose serveriuose neesu nieko panašaus matęs o tai yra didelis pliusas ne tik man, bet ir projektui. Moderatoriaus pareigos yra gan svarbios, kadangi tai pagrindas kuris palaiko forume tvarką įvairiose skiltyse, apsaugo nuo kenkėjų, reklamuotojų ir panašiai. O jei atvirai prakalbus apie moderatoriaus pareigas man jos yra iš visų pareigų svarbiausios, nes jas gali atlikti per kompiuterį, per telefoną ir panašiai, jei atsiranda tokia galimybę jog negalėčiau prisėsti prie kompiuterio, blogiausiu atveju peržvelgčiau skiltis per telefoną. Turiu daug motyvacijos motyvacijos ir noro dirbti su šiuo projektu, bei moderatoriaus pareigomis.

Redaguota Deivis_Wild
sutvarkiau šriftą, suvienodinau ir pridėjau dar porą svarbių dalykų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
26 minutes prieš, Mckinnon. rašė:

Tai tave turi priimt vien dėl to, kad žinai, kaip elgtis su forumu?

net nebuvo minėjama anketoje žodžio forumas... Rašiau jog ne vieną kartą esu buvęs moderatorius ir žianu kokios tai pareigos, nemanau jog atsirastu toks "durnas" žmogus kuris nesuprastu šitos savokos "Forumo moderatorius" jau pats pavadinimas pasako jog reikia moderuoti forumą...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kiekvienam forume moderavimas siek tiek kitoks, tad tavo patirtis cia nieko nereiskia, serveris laikinai uzdarytas, tad ir forumo zaidejai praktiskai nenaudoja, labai retai atsiranda kazkas, ka butu galima pamoderuoti, bent iki LS manau nauju veidu nereikia, kaip tik atvirksciai, moderatoriu yra, o darbo nulis. Neesu pries, tiesiog Tau nebus cia ka veikti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
9 valandas prieš , Jizzy rašė:

Kiekvienam forume moderavimas siek tiek kitoks, tad tavo patirtis cia nieko nereiskia, serveris laikinai uzdarytas, tad ir forumo zaidejai praktiskai nenaudoja, labai retai atsiranda kazkas, ka butu galima pamoderuoti, bent iki LS manau nauju veidu nereikia, kaip tik atvirksciai, moderatoriu yra, o darbo nulis. Neesu pries, tiesiog Tau nebus cia ka veikti.

Kaip ir rasiau "suprantu jog nebus aktyvumas didziausias" bet as pildau i pareigas ne del to jog cia galeciau uzsimesti ant paraso jog esu moderatorius o tam jog galeciau isbandyti kazka naujo, su naujas zaidejais. Dekui uz nuomone. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
30 minutes prieš, Deivis_Wild rašė:

Kaip ir rasiau "suprantu jog nebus aktyvumas didziausias" bet as pildau i pareigas ne del to jog cia galeciau uzsimesti ant paraso jog esu moderatorius o tam jog galeciau isbandyti kazka naujo, su naujas zaidejais. Dekui uz nuomone. 

Aiskinu as tau, kad nera cia ko bandyt ir forumas nenaudojamas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na jei jau čia užpildei tai dabar lauksi ir lauksi :) Nes abejoju ar dabar kas nors tikrins tavo anketą ir spręs apie tave. Matai kaip jizzy sakė, šiuo metu forumo moderatoriaus statusas yra užimtas, naujų darbuotojų NEREIKIA, o vėliau kai reikės, tai tavo anketą ir tikrins. Matau esi labai motyvuotas, kad net panaudojį šį žodį 2 kartus vieną po kito :D Iš tikro tavo motyvacija kai pradėsi dirbti čia dings, jeigu aišku pateksi, nes čia tiesiog nėra darbo. O šiaip čia tokia bendruomenė, kuri daugiau vertina kandidatą pagal tai, ką tu parodai, o ne pagal tai, ką pasakai. Čia visi labiau norėtų tave matyti kai startuos serveris žaidžiantį, o po to nuspręsti kam tu tinkamas. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2 valandas prieš , Jizzy rašė:

Aiskinu as tau, kad nera cia ko bandyt ir forumas nenaudojamas

gerai

1 valandą prieš , Paška rašė:

Na jei jau čia užpildei tai dabar lauksi ir lauksi :) Nes abejoju ar dabar kas nors tikrins tavo anketą ir spręs apie tave. Matai kaip jizzy sakė, šiuo metu forumo moderatoriaus statusas yra užimtas, naujų darbuotojų NEREIKIA, o vėliau kai reikės, tai tavo anketą ir tikrins. Matau esi labai motyvuotas, kad net panaudojį šį žodį 2 kartus vieną po kito :D Iš tikro tavo motyvacija kai pradėsi dirbti čia dings, jeigu aišku pateksi, nes čia tiesiog nėra darbo. O šiaip čia tokia bendruomenė, kuri daugiau vertina kandidatą pagal tai, ką tu parodai, o ne pagal tai, ką pasakai. Čia visi labiau norėtų tave matyti kai startuos serveris žaidžiantį, o po to nuspręsti kam tu tinkamas. 

ačiū už nuomonę.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Per daug nekartosiu, bet kaip ir kai kurie minėjo, dabar forume tikrai nėra darbo, kol serveris nestartavęs. Taip pat nežinia ar galima pasitikėti ar ne, esi naujas veidas, turėtum pirma pasižaisti čia  ir t.t., o tik paskui pildyti. Sėkmės pildant kitą kartą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.