Juozapas_Adomaitis

Reklama

25 pranešimų šioje temoje

Iš anksto atsiprašau, jei įžeisiu kažką, bet, ES'ai sakai nori pakleti serverį topuose. Vienas klausimas: kam ir kokia iš to nauda? :D ar bent kasnors juos žiūri? Nemanau, manau, kad norint pakelti serverio reitingus reikia ne spaudinėti kažkokius useless mygtukus, o veikti, reklamuoti severį visais įmanomais būdais. Na okey, tu nusistatęs prieš skype bot'us kurie taipogi yra beverčiai ir gal dar nelabai gražu yra eiti per forumus ir kišti šūdą į rankas, tačiau galėtum pasitengti ar bentjau kažką nusamdyti, ko nors paprašyti(manau atsirastų savanorių) sukurti for example video klipą. Beje vakar tau pasisiūliau į skype :D wtf tu mane užblokavai? kas per taktika, jei toks požiūris į servą visas tavo prakaitas išlietas dirbant prie LS, kurio pamatysim ar buvo daug, nueis nečiort. Tavo pasirinkimas anyway, tik aš dar noriu kada prisijungti į servą bent kažką paveikti, su chebra, kad ir koks samp'as miręs bėra.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tam, kad žmogus suvedęs "samp serveriai" į google, ir atsidaręs pirmąją nuorodą, pamatytu dogberry. Skype neužblokavęs, patikrinau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
7 minutes prieš, ES.^ rašė:

Tam, kad žmogus suvedęs "samp serveriai" į google, ir atsidaręs pirmąją nuorodą, pamatytu dogberry. Skype neužblokavęs, patikrinau.

O dar yra žmonių šiais laikais kurie taip ieškotų? :D Nebe 2014 jau, bent jau youtubėje pasiimtumėt kas video kuria, pareklamuotumėt, bet tam pinigų reikia, tad ;/.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš niekada pinigų reklamai negailėjau, tiesiog ji neatsiperka, jokio efektyvumo. Buvo perkama įvairiuose puslapiuose, facebook grupėse, forumuose, top'uose, buvo ir tų video ir skype bot'ų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
23 minutes prieš, Stigidis rašė:

Kažin kas daugiau supranta apie SAMP'ą tu ar ES kad bandai įpiršt savo nuomone?

Pričiom čia supratimas apie sampa? Projekto reklamavimas ir scriptinimas yra du skirtingi dalykai :D. Taipogi laisva Lietuva, nuomonę visi galim kišti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
39 minutes prieš, Stigidis rašė:

Kažin kas daugiau supranta apie SAMP'ą tu ar ES kad bandai įpiršt savo nuomone?

Kiekvieno nuomonė svarbi, visada ją išklausau. Kartais žaidėjai pasiūlo tikrai gerų variantų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Iš esmės turbūt mažai kas beveda į googlą kažką apie sampą, nes nebėra naujų veidų šioje bendruomenėje serverių, tie kas pradėjo ir užsikabliavo - liko, o naujų žaidėjų nebeatsiranda labai daug. Reklama kažkokia turėtų būti, gal reikia į sg naują temą parašyt kai jau bus daug informacijos apie ls ir kaip ten viskas vyks, tiesiog kad žmonės žinotų apie dogberry naują, o pritraukti kažkaip stebuklingai nesigaus, tiesiog jeigu žaidėjai matys progresą, pastangas ir t.t., prisijungs prie serverio. Pvz taip buvo su greenside. Žodžiu, balsavimai tikrai nepakenks, bet padės nebent nežymiai. Už reklamos pirkimą aš prieštarauju, nes tokiam serveriui kažkokia ypač kokybiška reklama yra useless, eiliniai lietuviai ateis, o teleportų nėra, dasvidaniya.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mano nuomone, daugelis žino apie šį projektą, bet neateina dėl nuvalkiotų senų sistemų, manau ties šiuo dalyku nereikia plėstis ir galbūt ls tai pakeis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašė (redaguota)
23 minutes prieš, Kornelijus_Webas rašė:

Mano nuomone, daugelis žino apie šį projektą, bet neateina dėl nuvalkiotų senų sistemų, manau ties šiuo dalyku nereikia plėstis ir galbūt ls tai pakeis.

Nuvalkiotų ir senų? Čia sistemos ir yra pačios idomiausios, esmė jose yra tokia, kad jos yra PAPRASTOS, kas kituose serveriuose yra nebūdinga, gal jos ir senos, bet tikrai nenuvalkiotos, ar gaujų sistema nuvalkiota? Ar TRV darbas veža į verslus prekes kiekviename serveryje? Ar egzistuoja bent viename serveryje šitaip išplėtota PD sistema su dalelyte rp? P.S. tu turbūt dar nepastebėjai, kad čia tema yra apie REKLAMĄ, o ne apie nuomonę, nes pas tave biški parazitiška mąstysena, "o tema, daug komentarų, tuoj aš ble ikišiu čia savo nuomonę" o nuomonė net ne apie reklamą. Beabejo yra dėl ko rėkauti, aš toks rėkautojas, tu irgi reiški nuomonę ir mes tokie du rėkautojai kurie vienas su kitu nesutaria ir priešingom kryptim rėkia. Bet žmogau, jau geriau varyk ant ESO negu ant sistemų kurias jis ir komanda sukūrė, nes tu paimk kokį šūdservį ir palaikyk jį 3 metus be atnaujinimų, pamatysi kas iš jo liks, o dogberry laikosi, nu aišku jau visus užpisę buvo ta situacija tai pradėjo griūt viskas.

Redaguota Paška

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašė (redaguota)

Reklama? Jeigu paleis šį serverį ir jis bus tikrai kokybiškas ir įdomus, manau tikrai užtektų tik naujos SG temos su nauju aprašymu. SAMP'eriai pamatys tikrai ir užsuks apsižiūrėti. Jeigu jiems patiks - pasiliks. Aišku 100 žaidėjų nesulauksim nors ir kiek norėtume.Ssu laiku, jeigu po LS vėl visiškai nebus pamirštas manau turėtu pasikeisti į gerąją pusę serverio aktyvumas. Tai tiek.

Redaguota Francis

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Apie ką aš ir kalbu. Mane ar BETKĄ kas turi noro galėtų įsileisti į serverį užrakintą, ką aš noriu padaryti tai tik intro į LS, bet matyt nevisiems patinka šis sumanymas. :D Ka padarysi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
7 minutes prieš, Juozapas_Adomaitis rašė:

Apie ką aš ir kalbu. Mane ar BETKĄ kas turi noro galėtų įsileisti į serverį užrakintą, ką aš noriu padaryti tai tik intro į LS, bet matyt nevisiems patinka šis sumanymas. :D Ka padarysi.

xDDD nu ble, su tokiais kaip tu tikrai servas atsigaus seniuk pamatysi, kuo daugiau kalbesim forume tuo daugiau mazu snargliu ateis i serva

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
23 minutes prieš, Mckinnon. rašė:

xDDD nu ble, su tokiais kaip tu tikrai servas atsigaus seniuk pamatysi, kuo daugiau kalbesim forume tuo daugiau mazu snargliu ateis i serva

Nu koks tu gudrus. Tai gerai, lai neina snargliai, nesakau, kad tokios diskusijos gali privesti prie gero, bet ką turi omeny su tokiais kaip aš, na okey, sukuri video LS anonsa gal bent kruopelė supergames skaitytojų susidomėtų ar kažkas panašaus. Dedam tašką šiai diskusijai, kol roustai neprasidėjo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
15 valandas prieš , Juozapas_Adomaitis rašė:

Akivaizdu, kad tu neperskatei visų komentarų :D

Tai zmogau, parodyk mums savo video kuryba. Parodyk mena kuris pritrauktu zaideju. Mes gi betko negalim leisti i serveri kad pazaistu jis ten ir padarytu meslyna beverti video.

@ES.^ Situacija San Fierro mieste buvo jau prasta.. Daugeliui zaideju manau buvo per sunku pradeti keltis lygi, pinigus ir panasiai nes visi vazinejo su bullet, sultan. Zaidejas ateidavo paziuredavo, pakalbedavo su kitais zaidejais prakniso pinigus [atsiprasau uz keiksma] ir iseidavo nes nebudavo ka jam veikti nes tie pradiniai darbai, sutinku tikrai knisa. 

Manau daugelis samp zaideju jau yra isbande dogberry serveri, galbut net aktyviai zaide. Bet tiesiog po kiek laiko atsibodo jiems tas serveris, nes pries metus tu update nekazka ir budavo tik dabar matau buvai idejas kasykla, keleta mapp atnaujinimu ir eventu. Taigi butent delto tavo reklama ir neveike nes visi jau buvo isbande serveri ir jiems buvo tiesiog nuobodu keltis viska kai kiti turejo viska. O kad galetum i kokia frakcija istot jau turedavai prazaisti pora savaiciu .. 

Atsimenu as pries 2-3 metus atejau naujokas i serveri, jis man taip patiko. Uzsikeliau viska nusipirkau masina ir istojau i PD.  Oj... Sarai geri laikai buvo, manau jokiam servery nesu taip smagiai zaides kaip zaidziau PD budejimuose, treniruotese. Tik selmis nedavei oro policijos rango. Griztant i tema tai manau persikelus i nauja miesta ir padarius daugiau reklamos idejus pastangu tikrai pritrauktu daugiau zaideju.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašė (redaguota)
prieš 1 valandą, EimantasDeleon rašė:

Tai zmogau, parodyk mums savo video kuryba. Parodyk mena kuris pritrauktu zaideju. Mes gi betko negalim leisti i serveri kad pazaistu jis ten ir padarytu meslyna beverti video.

@ES.^ Situacija San Fierro mieste buvo jau prasta.. Daugeliui zaideju manau buvo per sunku pradeti keltis lygi, pinigus ir panasiai nes visi vazinejo su bullet, sultan. Zaidejas ateidavo paziuredavo, pakalbedavo su kitais zaidejais prakniso pinigus [atsiprasau uz keiksma] ir iseidavo nes nebudavo ka jam veikti nes tie pradiniai darbai, sutinku tikrai knisa. 

Manau daugelis samp zaideju jau yra isbande dogberry serveri, galbut net aktyviai zaide. Bet tiesiog po kiek laiko atsibodo jiems tas serveris, nes pries metus tu update nekazka ir budavo tik dabar matau buvai idejas kasykla, keleta mapp atnaujinimu ir eventu. Taigi butent delto tavo reklama ir neveike nes visi jau buvo isbande serveri ir jiems buvo tiesiog nuobodu keltis viska kai kiti turejo viska. O kad galetum i kokia frakcija istot jau turedavai prazaisti pora savaiciu .. 

Atsimenu as pries 2-3 metus atejau naujokas i serveri, jis man taip patiko. Uzsikeliau viska nusipirkau masina ir istojau i PD.  Oj... Sarai geri laikai buvo, manau jokiam servery nesu taip smagiai zaides kaip zaidziau PD budejimuose, treniruotese. Tik selmis nedavei oro policijos rango. Griztant i tema tai manau persikelus i nauja miesta ir padarius daugiau reklamos idejus pastangu tikrai pritrauktu daugiau zaideju.

Na manau mes +/- suprantame vienas kitą, sutinku naujiems žaidėjams serveryje nelabai įdomu kai visi su bulletais važinėja, bet prie viso šito prisideda ir toks dalykas, kad serveryje senbuvių vis mažėja na ir kaip suprantama kuo mažiau nuolatiniu žaidėjų, tuo mažiau ir naujokų. Na aš vis dėlto tikiu kad LS serveris bent šiek tiek atsigaus, na taip, visgi jau nebe sampo era, čia yra seniena, bet galbūt senbūviai sugrįš, na ir kiti ištikimi sampo žaidėjai, vis dar karts nuokarto paieškantis serverių. Dėl senesnių laikų tikrai sutinku, buvo įdomiau, na galbūt dėl to, kad serverio administracija buvo užsivedusi, o ir žaidėjų netrūko.

Taip, dėl mano kurybos, sekantis mano sakinys nėra koks pasiteisinimas, nesupraskit klaidingai. Tai va aš nesakau, kad moku gerai elgtis su sony vegas programa, tačiau turiu tikrai ne vieną įdėją kurią pačiame klipe, manau, pavyktų įgyvendinti tiesiog puikiai, nes na idėjos ir yra kažkieno, šiuo metu reklamos, pagridnas. 

PS. filmuoju ir montuoju ne dėl kažko tikslai, tik dėl savęs.

Redaguota Juozapas_Adomaitis

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
11 minutes prieš, Juozapas_Adomaitis rašė:

Na manau mes +/- suprantame vienas kitą, sutinku naujiems žaidėjams serveryje nelabai įdomu kai visi su bulletais važinėja, bet prie viso šito prisideda ir toks dalykas, kad serveryje senbuvių vis mažėja na ir kaip suprantama kuo mažiau nuolatiniu žaidėjų, tuo mažiau ir naujokų. Na aš vis dėlto tikiu kad LS serveris bent šiek tiek atsigaus, na taip, visgi jau nebe sampo era, čia yra seniena, bet galbūt senbūviai sugrįš, na ir kiti ištikimi sampo žaidėjai, vis dar karts nuokarto paieškantis serverių. Dėl senesnių laikų tikrai sutinku, buvo įdomiau, na galbūt dėl to, kad serverio administracija buvo užsivedusi, o ir žaidėjų netrūko.

Taip, dėl mano kurybos, sekantis mano sakinys nėra koks pasiteisinimas, nesupraskit klaidingai. Tai va aš nesakau, kad moku gerai elgtis su sony vegas programa, tačiau turiu tikrai ne vieną įdėją kurią pačiame klipe, manau, pavyktų įgyvendinti tiesiog puikiai, nes na idėjos ir yra kažkieno, šiuo metu reklamos, pagridnas. 

PS. filmuoju ir montuoju ne dėl kažko tikslai, tik dėl savęs.

Na, video nera tragiski.. Bet iki tobulumo ilgas kelias. Su tokia kokybe nenoreciau kad mano serveris turetu toki officialu video.. Cia toks labiau megejiskas.

Na nebent, daug darbo ir ideju idejus butu galima sukurti demesio verta video.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Eikit filmai in igarsintojams numest cirika kad pareklamuotu projekta ant kokio dragon ball epizodo

O taip tai su tokiom temom, tokiais dėjavimais, pagalbos šauksmais, kad eitumem prabalsuot, mano atžvilgiu naujokus tik atbaidot, nes tik atėjęs naujokas į forumą pamato temas: "Padėkite pakelti serverio reitingą", kurios turinys labai detalus, sekanti tema "Reklama", kur keli asmenys diskutuoja apie serverio atgaivinimą, jau geriau tai darytumete privačiai.  Toliau būsenos atnaujinimai, kurie visiškai neaktyvūs, bei pasižiūrėjus jų datą galime spręsti, jog projektas neaktyvus, tad bent iki starto jas geriau išimt, arba padaryt be moderatorių priežiūros. Visa tai pamačius tiesiog kyla ranka paspausti iksiuką.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

laba vakarą. Kaip matau, nestartuosit nustatytu laiku, tai norėčiau sužinoti, kiek laiko atidėtas startas?

(Susidariau tokią nuomonę, nes likus vos 5d. iki "starto" dar nieko negirdėt jokiame forume, apie persikėlimą ir "startą", reklama nevyksta.)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
46 minutes prieš, disconnect rašė:

laba vakarą. Kaip matau, nestartuosit nustatytu laiku, tai norėčiau sužinoti, kiek laiko atidėtas startas?

(Susidariau tokią nuomonę, nes likus vos 5d. iki "starto" dar nieko negirdėt jokiame forume, apie persikėlimą ir "startą", reklama nevyksta.)

La. Parašysiu atskirą temą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar