ES.^

Los Santos Voice #11

14 pranešimų šioje temoje

ES.^    Reputacija: 4.062

Sveiki. Noriu pranešti, kad serveris uždarytas iki persikėlimo į Los Santos, todėl, kad nematau prasmės laikyti jį įjungtą. Persikėlimo data numatoma š.m. spalio 20 d., jeigu kažkas keisis - busite informuoti.

Iš progreso: užvakar buvo pabaigta gaujų hood'ų sistema, kuria sudaro: hood'ų pirkimas-pardavimas, pinigų ir ginklų seifai, drabužių spinta ir pasibeldimo sistemos. Taip pat, anksčiau jau buvo padarytos gaujų įkūrimo ir valdymo sistemos. Kas beliko, ir prie ko šiuo metu bus dirbama, tai: bus pabaigta su GW sistema (zonos, taškai ir t.t, jau yra padaryti, liko tik pati sistema), gaujų komandomis ir sistemomis iš MWC pusės. Realiai, MWC sistema apskritai bus pakeista: bus paprastesnis valdymas, valdys 1 žmogus, kuris galės pasiimti padėjėją, jeigu jam jo reikės. Dėl kitų gaujos sistemų, tokių kaip: žmonių grobimas ir mašinų vogimas; neaišku ar atsiras jos iki persikėlimo, nežinau ar spėsiu, nes ir be gaujų sistemos, darbo yra nemažai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
ES.^    Reputacija: 4.062
prieš 1 valandą, FRANKWILIAMS rašė:

O kai uždarytas srv nedigs verslai per 30d. Jeigu aš 19d paskutini kart prisijungiau?

Nedings.

48 minutes prieš, MarioCardo rašė:

Gaila kad serveris išjungtas nėr ką veikt dbr :(

Skaudu žiūrėt į tokios būsenos serverį. Gerai matome paskutinių dienų online, kuris yra 7.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Nexar    Reputacija: 383

Geras sprendimas, visi dabar nusigrauš nagus, tie kas žaidė iki ls ir atvarys į ls kaip žvėrys ištroškę sampo xD O šiaip tai tikrai gerai sugalvota, nes tam serve ar taip ar taip nieko nevyko ir visokiem mwc ir lyderiam buvo tik galvos skausmas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.