Mantex_Smurfas

unrcon Mantex_Smurfas? :O

8 pranešimų šioje temoje

Jūsų Vardas_Pavardė : Mantex_Smurfas

Administratoriaus Vardas_Pavardė : Sistema

Už ką jus užblokavo? : Už Death Flood, Rcon už 3-4 Cheat ban :/

Įrodymai : 55c13a368f1acc74604558e6bb2d07de107.png

Jūsų IP adresas [ manoip.lt ] : Dėl ip man į pm 

Komentaras: Tai va bandau grįžti į projektą, esu senbuvis serverį ir norėčiau vėl žaisti. Matau kad serveris truputi yra miręs bet gal atsigaus... Tikiuosi jus suprasit mane kad aš žaidžiau labai senai ir nebandysiu tikrai vėl cheatinti ar kažką panašaus.

Redaguota Mantex_Smurfas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 minutes prieš, FRANKWILIAMS rašė:

Tai, kad nuotraukas su čytais įkėlei ;///

Nžn gali būt, suprask aš samp ijungiau po 1metu ar kiek laiko tai suprask mane aš nieko netriniau ir t.t.
Nes aš žaidžiau tik šita serverį o po rcon bano jokio kito samp projekto nežaidžiau nes nedomina nei vienas.

Redaguota Mantex_Smurfas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Žmonės, tų rconų unbanų prašyt tas pats kas prašyt išmaldos, kurios beje geroji administracija kartais ir duoda. Prisičytinai, mokėki pinigus. Aš irgi rcone sėdėjęs, bet unbanų čia neprašiau, tariausi su esu, mokėjau sumą, kurią sutarėm. Manau ir tu susitarsi, jeigu tik pinigų turėsi. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
35 minutes prieš, Paška rašė:

Žmonės, tų rconų unbanų prašyt tas pats kas prašyt išmaldos, kurios beje geroji administracija kartais ir duoda. Prisičytinai, mokėki pinigus. Aš irgi rcone sėdėjęs, bet unbanų čia neprašiau, tariausi su esu, mokėjau sumą, kurią sutarėm. Manau ir tu susitarsi, jeigu tik pinigų turėsi. 

Pinigai pinigai, čia projektas kuriamas siekiant pinigus imti iš žmonių? Turbūt taip todėl ir nežaidžia daug žmonių...

Aš net sakau kad galiu žaisti nuo 0 gali trinti lauk mano paskyras tesiog įdomu bus pažaisti veliau bet net ir taip netika...

O pas mane daugiau nuo sistemos tie banai suprasčiau jeigu nuo adminų būtų...

Redaguota Mantex_Smurfas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2 valandas prieš , Mantex_Smurfas rašė:

Pinigai pinigai, čia projektas kuriamas siekiant pinigus imti iš žmonių? Turbūt taip todėl ir nežaidžia daug žmonių...

Aš net sakau kad galiu žaisti nuo 0 gali trinti lauk mano paskyras tesiog įdomu bus pažaisti veliau bet net ir taip netika...

O pas mane daugiau nuo sistemos tie banai suprasčiau jeigu nuo adminų būtų...

Tai koks skirtumas ar nuo sistemos ar ne, vistiek čytinai ir dabar mokėk pinigus. Jeigu serveris būtų kuriamas dėl pinigų, tai serveryje eitų nusipirkti vipą, adminą, su įvairiausiomis privilegijomis, teleportais ir kitu š, kaip GRP šūdserviuose, tačiau, čia to nėra kaip matai, tiek, kad vip yra ir su juo gali tik skelbti pranešimus bei dar porą galimybių nežymių, kas manau tau neleistų šio projekto vadinti, kad dėl pinigų kuriamas. Serveryje mažokai žaidėjų dėl artėjančio ls kurį planuoja kitą mėnesį išleisti, tai daugelis tos motyvacijos ir neberanda iki ls žaisti, ant ls daugelis vėl rinksis (mano nuomone).

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.