George.

Kandidatai į MWC | Partija "Lengvas kelias"

10 pranešimų šioje temoje

Logo (Incoming)

"Lengvas kelias"

Sveiki, taigi pradedu savo partijos pristatymą. Taigi esame 3 nariai Aš (Paul_George), taip pat Darius (Danthay_Califford), ir Justinas (Marvin_Webster). Mes žadame lengvesnį gyvenimą, bei žaidimą visiems lyderiams, žadame vesti kelias naujoves, bet apie šitą neišsiplėsiu. Gavę pareigas, mes nesedėsime sudėją, rankų ir spresimę problemą, tą, kad kaip atidaromi lyderių rinkimai, į juos pildo 1 - 3 žmonės. Tai žadame pakelti tą norėjimą būti lyderiais, be tikrai ne sękančią naštą. Taip pat būsime aktyvus žaidime, jai nepavyks būti aktyviems serveryje, tai būsime forume, tvarkysime jį, motyvuosim lyderius, taip pat patys rodysim iniciatyvą. Lyderiai tikrai nebus spaudžiami iš mūsų pusės, o kaip tik bandysime padrąsinti, paremti kiek galime. Mes esame suburta paprastų žaidėjų komanda, taip pat manau ir neesame šių rinkimų favoritai. Bet stengsimės laimėti, ir įvesti savo sistemas. Manau, kad neesame labai daug "gerbėjų" turintys žaidėjai, bet žmonės turi patys mąstyti kurios partijos yra vertesnės pergalės, kurios ne. 

Taigi esu aš (Paul_George). Jeigu išrinktumėte mūsų partiją tai būčiau vyr. mwc narys. Turėjau daug lyderių postų, taip pat daug sub lyderių postų. MWC dar nebuvau nei kartą. Dabar esu DNB gaujos lyderis, bei moderatorius, kuris esu jau gan ilgą laiką. Turiu 17 metų, esu draugiškas, linksmas, komunikabilus...

Darius (Danthay_Califford). Būtų mano vienas iš padejėjų. Taipogi esa patyręs narys, buvęs daugumos frakcijų lyderiu, bei sub lyderiu, turintis patirties pakankamai. Turi 17 metų, taip pat yra draugiškas, linksmas, supranta bajerius, ir nėra tas "tyronas", bet kaip reikia parodė kad gali būti ir griežtas.

Justinas (Marvin_Webster). Taip pat būtų vienas iš mano padejėjų. Tai yra nepatyręs dalyvis, turėjąs tik SFSAM lyderį, bet manau tokioje komandoje puikiai pritaptų, ir mes jį pamokintumėme. Yra draugiškas, nėra labai jau sutariantis su žaidėjais, bet tikrai ir neatsiskyrelis serveryje. Turi 14 metų.

Tai tiek, žaidėjai balsuokite už tinkamiausia partiją ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Eilinį kartą skaitydamas anketą į MWC randu pažadus, bet be aprašymo kaip jūs juos išpildysite. Greičiausiai jūs neturite kaip ir kiti visi dalyviai kurie dalyvavo ankščiau jokio suvokimo kaip ir ką jūs darysite, kad išpildytumėt savo pažadus. Kaip jūs padarysite kad į lyderius pildytų daugiau žmonių, jeigu težaidžia serveryje 8-10. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kaip ir Paška rašė, rašot dalykus ir nepaaiškinat kaip įgyvendinsit, o ir šeip naujų idėjų nematau. Na, galbūt dar buvo klaida Websterį į komandą priimti, kadangi realiai patirties neturi jis, elgiasi kaip mažvaikis koks su verkimais savo ir tiek.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
16 valandas prieš , George. rašė:

Mes žadame lengvesnį gyvenimą, bei žaidimą visiems lyderiams, žadame vesti kelias naujoves, bet apie šitą neišsiplėsiu. 

Pateiktumet tas įdėjas/naujoves kurias turite susigalvoje, rimčiau žiūrėtusi, nes čia maždaug turiu ideja, bet nesakysiu, išrinkit ir sužinosit.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
3 valandas prieš , Kornelijus_Webas rašė:

Kaip ir Paška rašė, rašot dalykus ir nepaaiškinat kaip įgyvendinsit, o ir šeip naujų idėjų nematau. Na, galbūt dar buvo klaida Websterį į komandą priimti, kadangi realiai patirties neturi jis, elgiasi kaip mažvaikis koks su verkimais savo ir tiek.

O tu tai daug patirties turėjai, kai į administratorius ėjai. Yra toks dėsnis, kad kai pirmą kartą kur nors stoji, patirties neturi. Čia ne minusas, o dėl tų tavo įvardyjamų verkimų ir t.t., tai manau į pažadukų komandą jis labai puikiai įsipaišo.

1 valandą prieš , Napoo rašė:

Pateiktumet tas įdėjas/naujoves kurias turite susigalvoje, rimčiau žiūrėtusi, nes čia maždaug turiu ideja, bet nesakysiu, išrinkit ir sužinosit.

Taip pat ir seimūnai elgiasi. Iš lietuvos istorijos nuo nepriklausomybės atgavimo išvadą visi turėjo susidaryti apie tą "išrinkit ir pamatysit" arba "Kelsim algas iki minimalios 1000€, bet kaip tai padarysim paslaptis". Jeigu tokie išrenkami, tai tik melstis reik, kad iš viso blogiau nepasidarytų. O čia serveris, o ne lietuva, aišku ir reikalavimai mažesni, bet ir proto lygis žemesnis už seimūnų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tai gerai supratom jau, kad prirašėm pažadų, bet ką galiu garantuoti kad tikrai stengsimės juos įgyvendinti kaip tik galėsim.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
22 minutes prieš, Paška rašė:

Taip pat ir seimūnai elgiasi. Iš lietuvos istorijos nuo nepriklausomybės atgavimo išvadą visi turėjo susidaryti apie tą "išrinkit ir pamatysit" arba "Kelsim algas iki minimalios 1000€, bet kaip tai padarysim paslaptis". Jeigu tokie išrenkami, tai tik melstis reik, kad iš viso blogiau nepasidarytų. O čia serveris, o ne lietuva, aišku ir reikalavimai mažesni, bet ir proto lygis žemesnis už seimūnų.

Gerai gerai, nori, čia, kad pakeistų kažką MWC kai serve 10 žaidėjų susirenka geriausiu atveju. Bus žaidėjai, administracija normali, tada nereiks per kiekvienus rinkimus čia verkt ir sakyt, kad niekas nieko nepakeitė. Omega čia juokutis, prisikėlimo keliu pavadino partiją, o į servą prisijungė kartą į metus. Šituo atveju tikrai aš už, jei nenuliūdins LS progresas, tada tikrai pamatysim kažką naujo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mano pirmine nuomone, lyginant visas tris partijas, vyr. MWC narys geriausias iš visų. Būtų įdomu ką sugebėtų parodyti pareigose bei kuriuos pažadus įvykdytų, tačiau kiti du pagalbininkai gražiai tariant nieko gero. Pažiūrėsim ką pasiūlys kitos partijos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.