RennQli

Los Santos Voice #10

17 pranešimų šioje temoje

Sveiki, kaip rugsėjis taip naujienos! Serveryje ką tik pasikeitė pagr. administracija ir tai ne vienintelė naujiena, kurią gali pranešti Dogberry.lt administracija: galutinė ir aiški Los Santos paleidimo data. Visad buvo sakoma, kad bus iki naujų metų, bus po naujų metų, bus mėnesio eigoje, tačiau niekad, nebuvo nustatytos tikslios datos. Taigi, naujiena būtų tokia:
          LS tiksli data yra 2017.10.20, vadinasi 2017.10.17 serveris bus uždaromas trijų dienų laikotarpiui, jog būtų patikrinti bugai, testuojamos komandos bei apskritai sistemos. 

~Dogberry.lt administracija

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 valandą, Jizzy rašė:

Kiek dar bus tu "galutiniu datu"

Kiek žinau tai čia pirma galutinė data ir tikiuosi paskutinė. Nors viską atiduosiu, bet jeigu turėčiau dar pinigų, statyčiau drąsiai 100k serverio, kad per tą paminėtą datą greičiau jau gims antras jėzus, negu įvyks LS update. Ir realiai dar labiau džiaugčiausi jeigu tas šaibas praloščiau xD

Redaguota Paška

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
34 minutes prieš, Paška rašė:

Kiek žinau tai čia pirma galutinė data ir tikiuosi paskutinė. Nors viską atiduosiu, bet jeigu turėčiau dar pinigų, statyčiau drąsiai 100k serverio, kad per tą paminėtą datą greičiau jau gims antras jėzus, negu įvyks LS update. Ir realiai dar labiau džiaugčiausi jeigu tas šaibas praloščiau xD

Jei jau esi tiek nusivylęs serveriu ir jo progresu, niekas tavęs čia nelaiko

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
42 minutes prieš, Keks rašė:

Jei jau esi tiek nusivylęs serveriu ir jo progresu, niekas tavęs čia nelaiko

Nu padiskutuokim ir apie tą "nieks nelaiko" dažnai ir bukai vartojamą frazę. Ai tiksliau nėr čia ką diskutuot, taip manęs nieks nelaiko bet aš specialiai čia sėdžiu ir pisu visiem protą nes man taip patinka, ir aš turiu tokią teisę. O pats tai turbūt labai didžiuojiesi serverio progresu. Nesuprantu tokių komentarų, jeigu jau taip norisi atšaut tai varyk kaip esas tiesiai šviesiai "pisk nx iš čia" , kam tos visos mandagybės. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sunku tikėt tokiomis naujienomis, bet tikiuosi, jei skelbiate, tai skelbiate neveltui. Ir jei čia rimta, tai manau reiktų padirbėt prie reklamavimo

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
37 minutes prieš, Josh_White rašė:

Sunku tikėt tokiomis naujienomis, bet tikiuosi, jei skelbiate, tai skelbiate neveltui. Ir jei čia rimta, tai manau reiktų padirbėt prie reklamavimo

Reklamavimas ++++

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

viktorijai tapus vyriausiajai administratorei iskart savininkui atsirado motyvacijos testi darbus, parodo ka sugeba moteris vienaip ar kitaip ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ale tu matai kokios naujienos.. Laukiam nesulaukiam atnaujinimo, ba ir mano medikai neturi ką veikt, todėl reik atnaujinimų, kad būtu ką veikt.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nu pagaliau tiksli data, tikiuosi ji nebus nukelta iki 2018.10.20. Bet mano manymu jau kažkaip per vėlu, reikėjo tai daryti kai žaidė 30-40 žaidėjų. Dabar manau tai tiesiog laiko švaistymas, o gal ir klystu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Persiprašau, bet kuris čia pas jus toks "protingas", kad mano, jog testuoti reikia 3d. prieš startą ir yra tikras, kad tai yra pakankamas laiko tarpas? 

Hebra, jokia reklama nepadės jum pritraukti žadiėjų, kai jie atėję matys įjungtą serverį su 2 žaidėjais.

Aš čia vienas toks manau, kad nuo 17.09.30 23:59:59 reikia užrakinti serverį, pranešti per visas įmanomas platformas, kad vyksta persikėlimas, parašyti naują aprašymą su LS miesto naujom sistemom ir reklamuoti visą likusį laiką, TAIP YRA KELIAMAS HYPE'AS. Kito kelio nematau. 

Redaguota disconnect

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.