Paška

Konkursas Šaro išlydėjimo proga! 150`000€ - Sultan - Verslas

12 pranešimų šioje temoje

[GALIT NESKAITYT] Sveiki. Nors esu paskutinis rėksnys, kuris daug ieško tiesos, tačiau šitas posūkis man buvo netikėtas ir aš asmeniškai netikiu, kad serveris beatsigaus. Iš visų jėgų palaikom naująją vyr ir palydim senus gerus momentus dogberry serveryje. Turėjau idėją viską atiduot kokiam nors daug žadančiam naujokui, bet kad jų nelabai ir bepasitaiko, tai padarysiu konkursą. Samp turtas ir tai nėra labai vertingas, tačiau asmeniškai man, šiame apleistame serveryje neturi vertės. Jeigu kam nors prizas būtų vertingas, jausčiau didesnį malonumą jį atiduodamas nei pasilikdamas sau.

[NUO ČIA JAU SKAITOM] Konkurso esmė - parašyt į komentarus kokį nors atsiminimą iš šaro karaliavimo laikų, tinka ir nuotraukos, kas nors linksmo, liūdno, kvailo, protingo. Galit rašyt, kokios reformos patiko ir t.t. Žodžiu, kad būtų įdomu pažiūrėt. Su random.org bus metami 2 laimingieji skaičiai nuo 1 iki skaičiaus, kuris bus lygus komentarų skaičiui. Bus išrinkti 2 laimingieji komentuotojai. Kiekvienam komentuotojui bus priskiriamas skaičius bus lygus komentaro eilės numeriui. išrinksiu filmuodamas. Prizai:
1 laimingasis - 150k ir Verslas (virš 200/h pelnas).
2 laimingasis - Sultan su visais mano turimais ginklais.

Rinksiu laimėtojus po poros dienų, jeigu bus bent 10 dalyvaujančių. Laimėtojas gali perleisti laimėjimą ar jo dalį kitam žmogui (pvz jeigu pats turi verslą, gali jį perleisti draugui) Susitiksim Los Santos !

JEIGU KAS KOMENTUOS PO 2 KARTUS, VISI KITI KOMENTARAI PO PIRMOJO BUS PRALEIDŽIAMI ir ŽAIDIME NEDALYVAUS.

Redaguota Paška

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nezinau ar cia gera foto ar ne, ir jokio islydejimo as nesvenciu, tik va norejau imest nuotraukyte is senesniu laiku kai servas dar nebuvo mires, kai pokemonus visi gaudem
sarai gali iseit bet kaip mano nuosavas pokemonas visad sekiosi palei koja

Pv12Smn.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Savo archyvuos nieko neradau, bet kadangi turto reikia, tai pasiknisau perliukuos (rock), o dėl Šarūno, tai čia puikus įrodymas tiems, kurie vis dar kažko tikisi (tarp jų ir aš), kad nieko nebeverta tikėtis, taip pat puikus įrodymas ir savininkui, kad ne aplinka kalta, o jis pats, tik nesakykit, kad rugsėjis, dėl to nėra žaidėjų severy xd, byebye, still R.I.P

wrFYcc9.jpg

r8kOGJV.png

r7gDQ2R.png

y4hAoPz.jpg

Redaguota Josh_White

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
16 valandas prieš , andrey rašė:

o če butina kažka kometot? nes neka neturu ok jei nereike skaicius mana 8

14 minutes prieš, James_Hamilton rašė:

As noriu irgi laimeti mano skaicius keturi butu

Savo skaičiaus kaip ir nepasirinksi.

17 valandas prieš , Paška rašė:

[Bus išrinkti 2 laimingieji komentuotojai. Kiekvienam komentuotojui bus priskiriamas skaičius bus lygus komentaro eilės numeriui. 

Išskleisti paslėptą turinį

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Rezultate dalyvavo tik 9 žmonės. Priskiriu skaičius pagal komentaro eilę:

Pagalvojau, kad vaizdo įrašus irgi galima sufeikint, mesti random tol, kol iškris pageidaujami skaičiai, dėl to jums teks pasitikėti mano sąžiningumu. Įmesiu 2 nuotraukas skaičių, kurie iškrito, kadangi šiuo metu neturiu daug laiko ir bijau kad jeigu dar delsiu su konkursu, užmiršiu kad jį paskelbiau.

Pirmas prizas keliauja http://www.part.lt/perziura/f5c1a0f6608130e86af3f658feeccbed646.png @andrey  150k ir Verslas (virš 200/h pelnas). PRIZAS ATIDUOTAS

Antras prizas keliauja http://www.part.lt/perziura/3b799915ba2d05a463f78f7b3e49bb1a91.png @romkis  Sultan su visais mano turimais ginklais.

Prizų atsiėmimo tvarka tokia - iš užtagintos paskyros jūs man į forumą parašote kokiam žaidimo vartotojui turiu atiduoti prizą ir parašote laiką, kuriuo turiu ateiti į serverį, kad jus surasčiau. "Dabar" netinka, nes greičiausiai nespėsiu perskaityti žinutės, kol jūs būsite prisijungęs. Neatsiėmus prizo per 4 dienas nuo šio posto, jo netenkate, nes nesiruošiu ilgai laukti.

Redaguota Paška

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.