Tony Garrison

Tony Garrison || Administracija

16 pranešimų šioje temoje

Tony Garrison    Reputacija: 677
 • Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Tony_Garrison
 • Jūsų lygis serveryje: 61
 • Ar turite šeimos narių, žaidžiančių mūsų serveryje su jūsų IP? Jei taip, įvardinkite juos: Ne.
 • Jūsų amžius: 16
 • Skype ID: evaldas.just
 • Kodėl norite tapti serverio administratoriumi (-e)?  Noriu prisijungti prie dabartinės administratorių komandos ir padėti serverio naujokams apsiprasti serveryje, atsakyti į žaidėjams rūpimus klausimus. Bausti taisyklių pažeidėjus, rengti veiklą žaidėjams. Šiuo metu gal ir nėra labai kam ten padėti, nes aktyvumas nėra iš geriausių. Tačiau mano manymu greitu metu turėtų žaidėjai gryžt. O tada pagalbos tikrai galėčiau suteikti.
 • Jūsų patirtis ankstesniuose postuose, kaip sekėsi juose: Dalį mano postų galima pamatyti mano paraše. Esu buvęs mwc apie mėnesį. Išėjau savo noru. Darbas buvo atliktas komandiškai, gana viskas vyko sklandžiai. Dar prieš vasarą būvau SFPD lyderis, sekėsi gana neblogai. Darbuotojai dirbo, aš dirbau. Išbūvau taip pat mėnesį. Išėjau vėl gi savo noru, kadangi vasarą nebūvau namie ir neturėjau galimybės prisėsti prie sampo. Tuo pat metu kai būvau SFPD lyderis, būvau ir administratorius. Išbūvau beveik 2 mėnesius, pirmas mėnesis buvo tik bandomasis, dėl anksčiau padarytų klaidų. Šiaip su komanda sutarėm, vienas kitam padėjom rengti veiklas, renginius. Per paminėtus postus nebūvau gavęs įspėjimų. O apie kitus lyderiavimus nenoriu labai išsiplėsti. Paminėjau sunkiausius iš mano atliktų darbų.
 • Kiek kartų bei už ką buvote užblokuotas serveryje? Kokias išvadas iš to padarėte? Būvau užblokuotas 2 kart. 1 kart už carfix. 2-ą ginklų buginimą  BANTIME
 • Vidutinis dienos / savaitės aktyvumas: Kolkas nėra labai įspūdingas. Nes žaidėjų aktyvumas nėra labai didelis, o vienam nėra serveryje ką veikti. Tai maždaug 60min per dieną. Po truputį aktyvumą keliu.
 • Kodėl turėtumėme paimti į šį postą būtent jus? Esu motyvuotas, su žaidėjais sutariu visai neblogai. Serveryje bei administracijoje patirties turiu. Nesu konfliktiškas.
 • Pagrindinės charakterio savybės: Draugiškas, linksmas, ramus, nekonfliktiškas, komunikabilus, komandiškas, griežtas. Na priklauso nuo dienos ir nuotaikos koks galiu būti.
 • Nuomonė apie dabartinę serverio administraciją, jos trūkumai bei privalumai: Didelės nuomonės susidaręs neturiu, Galiu paminėti tik Riccardo ir Kornelijų. Juos pastebiu dažniausiai. Riccardo iš kiek pažystu galiu pasakyti jog jis rimtas, bendraujantis, turintis savo nuomonę, jo darbo kaip administratoriaus dar nemačiau. Apie Kornelijų galiu pasakyti tik tai, kad jis dažnas veidas žaidime, dar gerai nesusipažinom. O apie kitus nelabai ką turiu pasakyti, Nei juos matau, nei pastebiu.
 • Nuomonė apie serverio bendruomenę: Serverio bendruomenė yra įvairi. Su dauguma sutariu, blogo žodžio pasakyti negalėčiau. Bet kaip ir daug kas turiu priešų kuriuos tiesiog ignoruoju jei to reikia. Bet šiaip mano nuomonė yra teigiama.
 • Kaip įsivaizduojate administracijos postą bei save jame: Įsivaizduoti nereikia, jau esu čia buvęs. Tiesiog padėčiau tiems kuriems reikia pagalbos, atsakyčiau į rūpimus klausimus. rengčiau veiklas. 
 • Kaip sutariate su serverio žaidėjais? Ar kyla daug tarpusavio konfliktų? Jei taip, kieno tai padarinys? Su žaidėjais sutariu, konfliktų nekyla. 
 • Kaip tikitės pritapti dabartinėje serverio administracijos komandoje? Tiesiog būčiau paslaugus, draugiškas, bendraujantis. Manau pritapčiau.
 • Ar sugebėtumėte ką nors naujo įnešti į serverį? Jei taip, ką? Šiuo metu gal ne. Tačiau laikui bėgant gal ką netyčia ir sugalvočiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Tony Garrison    Reputacija: 677
7 minutes prieš, Paška rašė:

Aš už. Nors galėtum ir labiau priimt kritiką. Šiaip atrodai rimtas drifteris. 

Ten tik buvo pastebėjimas jog žinau, kad nemoku editint :D

4 minutes prieš, QTi rašė:

Pasižaidei taip su ginklais, kad iki dabar pamenu, kaip visi putojosi, kad problemų tiek ir kiek man pačiam laiko kainavo tavo visą šūdą srėbt,. Turėjai ne vieną šansą, nieko gero niekad neparodei, prieš.

Prisižaidžiau, bet paskui priimei atgal. Išbūvau beveik 2 mėnesius ir negavau iš tavęs jokio nusiskundimo. Jei taip blogai atlikau darbą galėjai ir pasakyt, kad labiau pasistengčiau :/

Dėkui už nuomones.

Redaguota Tony Garrison

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Tony Garrison    Reputacija: 677
On 9/4/2017 at 19:44, Denis x) rašė:

O aš už, man atrodai gan normalus, gal kažkada ir padareii kakos į kelnes, bet nebeverksime lapų atgal.

 

On 9/4/2017 at 20:49, Kornelijus_Webas rašė:

Aš tai esu už, žmogus turėjo patirties, kiek bendravom tikrai draugiškas atrodai ir pareigingas, sėkmės.

Ačiū už nuomones. Bus daugiau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Tony Garrison    Reputacija: 677
9 valandas prieš , Darius. rašė:

Už. Draugiškas, atsakingas, ramus :D Ir kaip asmenybe man patinki. Sėkmės !

 

7 valandas prieš , Mckinnon. rašė:

Dar prieš baną būdamas adminu nesąmones darydavai, baudž. kodekso nežinojai, o kai LS bus tai garantuotai nesusitvarkysi. Prieš, drifteri

 

2 valandas prieš , Califford rašė:

turim naują vyr adm, tai kodėl gi ne, duot šansą prie panos pasireikšt 

 

2 valandas prieš , Napoo rašė:

nieko naudingo nepadarysi, kitaip tariant,  U S E L E S S.

 

prieš.

Ačiū už nuomones.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Mckinnon.    Reputacija: 1.800
On 2017-09-18 at 15:58, Tony Garrison rašė:

Viskas daugiau nuomonių nebus? (wasntme)

Tu turbut zmogus, ilgiausiai laukes atsakymo

Redaguota Mckinnon.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
George.    Reputacija: 210
10 valandas prieš , Mckinnon. rašė:

Tu turbut ilgiausias zmogus, laukes atsakymo

Ilgiausias zmogus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.