JohnX

John_Saimon į Forumo Moderatorius

8 pranešimų šioje temoje

Sveiki visi! Kaip jau matet iš pavadinimo esu John_Saimon (Jonas), 50 lygio Dogberry.lt žaidėjas. Dabar užimantis lyderio ir ts admin pareigas, tiek apie mane kaip žaidėja. Forumo moderatoriu esu buvęs vieną kartą išbuvau ~ 4 mėnesius ir 10 dienu. Pareigose sekėsi manau gerai atlikdavau visas užduotis stengiausi but kuo aktyvesnis ir viskas klostesi gerai, bet į kadencijos galą (buvau nušalintas tuo metu buvusio Vyriausio Forumo Moderatoriaus Rosselini) aptingau ir nesurinkdavau didesnio moderovimo veiksmų skaičiaus taip ir buvau nušalintas dėl sumažėjusios darbo našumo. Bunant forumo moderatorrium teko susipažįnti tiek su seno stiliaus forumu, tiek spėjau ir naujam pamoderuoti. Apie darba žinau daug ir manau vėl galėčiau prisijungti prie dabartines komandos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš už. Jau lyderis ir ts admin, linkiu turėt visas pareigas servery vienu metu. O jei rimtai, tai įrodęs kad gali susitvarkyt.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Už, gana rimtas žmogus. Manau greitu metu kils žaidėjų aktyvumas tai pagyvės ir forumas. Reikės daugiau moderatorių. Už neaktyvumą nebeišmes, nes darbo manau bus. Sekmės.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.