Jizzy

Martino'Raymond | F. Mod

8 pranešimų šioje temoje

Jizzy    Reputacija: 645

 


 

 

Na ką gi, sveiki, po šiokios tokios pertraukos jūs ir vėl skaitote mano nuobodžią anketą. Vasara artėja į pabaigą, prasidės nuobodūs 9 mėnesiai mokslo,  tad kodėl gi neprastumti pamokų moderuojant forumą.

O dabar į temą, dar kartą sveiki visi, čia ir vėl aš, Žygimantas, kitaip serveryje žinomas kaip Martino_Raymond. Vis dar esu tų pačių 15-os metų. Nors pačiame serveryje nesilankau gana nemažą laiko tarpsnį, forumą aplankau kasdien, todėl norisi prisidėti prie moderatorių komandos ir padėti jiems prižiūrėti tvarką jame. Nors didele patirtimi šiose pareigose pasigirti ir negaliu, bet tai nebūtų pirmas kartas, dar birželio mėnesį teko moderuoti forumą, bet kadangi likusią vasarą atostogauti nusprendžiau svetur, po mėnesio nuo priėmimo, pareigų teko atsisakyti. Pirmą kartą stebuklų žinoma neparodžiau, tai buvo labiau apsipratimo laikotarpis, per kurį susipažinau su pareigomis ir pilnai supratau moderavimo sistemą. 

Kalbant apie save bei savo charakterį, esu kruopštus, bendraujantis, ramus, turiu stiprią kantrybę, kitaip sakant, esu šaltų nervų, mėgstu reikšti savo nuomonę ( tenka pripažinti, ne visada laiku ir vietoje),

Manau esmę, reikalingą informaciją parašiau, tad anketą tuo ir už baigsiu, gal šį kartą ji ir trumpoka, bet litanijų skaityti niekas nemėgsta. 

 

 


 

Skype: zygimantas457 

Redaguota Jizzy
Šaras rado klaidų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Nexar    Reputacija: 383

Aš neleavinau dar! O nuomonė tai tokia, kad tikrai esi tinkamas moderatoriui, anketa tvarkinga, esi buvęs juo. Atrodai motyvuotas ir tikiuosi jeigu priims tai išbūsi daugiau nei praeitą kartą kaip sakei. Aš už.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
George.    Reputacija: 209

Aš už, žmogus susitvarko su pareigomis, nors aną kartą nepasisekė, bet šį kartą tikrai manau prabūsi ilgiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.