FRANKWILIAMS

Forumo moderatorių rinkimai - FrankWiliams

8 pranešimų šioje temoje

Sveiki, esu Frank Wiliams, asmuo kuris nepasižymį kaip itin kultūringų elgesių forume , kadangi paskutinių metu dažnai mėgstu „trollinti“ forumo būsenos atnaujinimuose ,bei kai kuriuose temose , bet visada atsiranda laikas keistis, nesakau ,kad pas mane atsiras tokie postai kaip „Sveikas, labai gražus prisistatymas , malonu susipažinti“, tai tiesiog ne mano charakteriui. Forumo moderatorius noriu tapti , nes pačiame forume praleidžiu daugybė laiko, tikrai nežadu būti geriausiu moderatoriu ir bausti už menkiausia taisyklės pažeidima,  kadangi mėgstu žmonėms duoti kuo daugiau laisvės, bet nežadu toleruoti ir tų kurie tai daro visiškai nejausdami saiko.

Viskas labai trumpai, drūtai , tikrai nežadų rašyti koks aš esu draugiškas, bei komunikabilus, kadangi toks tikrai nesu ;).

skype ; arte468

Redaguota FRANKWILIAMS

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu su gramatika tai anketoj kosmosas. Įsivaizduokit dabar užrakinama tema ir moderatorius parašo "Nū tiema rakyjama, nes neaktivi". Nesvarbu man, koks tu draugiškas, paslaugus, geras draugas ir t.t. Jei pildytum kitur, nieko nesakyčiau, bet dabar sakau prieš, nes vienintelis dalykas, kurio reikia moderatoriui mano įsitikinimais tai yra taisyklinga rašyba lietuvių kalba. Aš irgi nesu koks lietuvių kalbos dievukas, bet anketą rašydamas bent jau pasistengčiau nepadaryt klaidų. P.S. tai nėra jokia kitataučių diskriminacija ar dar koks bullshit.

Redaguota Paška

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
22 valandas prieš , Paška rašė:

Nu su gramatika tai anketoj kosmosas. Įsivaizduokit dabar užrakinama tema ir moderatorius parašo "Nū tiema rakyjama, nes neaktivi". Nesvarbu man, koks tu draugiškas, paslaugus, geras draugas ir t.t. Jei pildytum kitur, nieko nesakyčiau, bet dabar sakau prieš, nes vienintelis dalykas, kurio reikia moderatoriui mano įsitikinimais tai yra taisyklinga rašyba lietuvių kalba. Aš irgi nesu koks lietuvių kalbos dievukas, bet anketą rašydamas bent jau pasistengčiau nepadaryt klaidų. P.S. tai nėra jokia kitataučių diskriminacija ar dar koks bullshit.

Dėl mano rašybos tiesos yra , bet su savo pavyzdžių tai tikrai išputei per dideli burbula

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.