Modestux_Like

Modestux_Like į forumo moderatorius

8 pranešimų šioje temoje

Modestux_Like    Reputacija: 0

Modestuxas bando į dogberry.lt forumo moderatorius

Taigi sveiki visi, šiandieną užsiregistravęs serveryje ir supratęs jog neverta sėdėti paprastu žaidėjų sumaniau užpildyti į forumo moderatorius. Taigi mano vardas Modestas, man 14 metų. Gyvenu Vilniuje, turiu brolį bei seserį. Mėgstu žaisti prie kompiuterio bei sportuoti krepšinį. Norėčiau tapti moderatoriumi todėl, kadangi esu buvęs tokiose pareigose ir suprantu ką reiškią būti moderatoriumi. Pats turiu gerą charakterį, tiek serveryje tiek forume esu aktyvus. Patirties moderavime turiu nemažai , iš kitų kandidatų nemanau jog kažkuo išsiskiriu, na o jei išsiskiriu tai manau tai nuspres rinkimų valdžia. Pats šiame projekte esu naujokas todėl manau jog nereikią sėdėti kaip paprastu žaidėju , reikią pradėti siekti ir užsitarnauti pasitikėjimą iš kitų ir administracijos.Taipogi noriu jog dogberry forumas būtu be įvairiausių apgaudinėjimų , klaidų ir įžeidinėjimų/keiksmų. Šiam postui turiu idėjų kurių šiuo metu neatskleisiu, kadangi gali prasidėti kopijavimai ir panašiai. Na o jeigu tapsiu forumo moderatoriumi tai mano sugalvotas idėjas tikrai pamatysite. Su manimi galite susisiekti skype ; #Modis , asmenine žinute forume arba serveryje per /sms.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
George.    Reputacija: 209

Pabandyk pirma bent praleisti kažkiek laiko serveryje, bei susipažinti su forumo sistemomis, aš neutralus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Leonard'as    Reputacija: 229

Esu prieš, kadangi neužilgo tau į mokyklą, todėl neturėsi daug laiko prie kompiuterio ir būsi neaktyvus.. Manau dar nesupranti, ką reiškia žodis Moderatorius ... Visų pirma, apsiprask forume. Manau pirmą kartą matai tokį dizainą ir visą kitą šš.. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Modestux_Like    Reputacija: 0
16 minutes prieš, Leonard'as rašė:

Esu prieš, kadangi neužilgo tau į mokyklą, todėl neturėsi daug laiko prie kompiuterio ir būsi neaktyvus.. Manau dar nesupranti, ką reiškia žodis Moderatorius ... Visų pirma, apsiprask forume. Manau pirmą kartą matai tokį dizainą ir visą kitą šš.. 

Dėl aktyvumo nepergyvenkit, tokį dizainą matau ne pirmą kartą ir ant tokio dizaino moderatorius esu ne pirmą kartą, tai faktai manau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
George.    Reputacija: 209
51 minutes prieš, Rossellini. rašė:

vienas parašė "apsiprask su forumo sistemomis" ir visi kiti korišai iš paskos. Aš už, reikia duot pasireikšt naujokams

Tai gal naujokui admina iskart?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Kornelijus_Webas    Reputacija: 40

Sveikas, jeigu jau pildai į forumo moderatorius, tai manau, kad bent jau minimum kažkiek aktyvus forume turėtum būti, ko aš dabar nematau, kaip ir daugelis, sakai jog turi daug idėjų, kurių neviešinsi, taip gali parašyti kiekvienas, tačiau klausimas yra ar tikrai jų turi? Manau turėtum dar kartą permąstyti ar tikrai nori tokio posto, visgi jame nebus labai lengva dirbti.

Aš esu prieš, jeigu jau negausi šanso, beliks palinkėti sėkmės kitam kartui.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.