FRANKWILIAMS

[PASIŪLYMAS] ALTERNATYVA MECHANIKŲ FRAKCIJAI.

Nū  

9 balsai

1. 1. Nū

4 pranešimų šioje temoje

Sveiki, vėl aš su savo įdėjom , kurios kaip supratau nelabai kam rūpį, bet esu pernelyg didelis optimistas, kad viska taip lengvai palikčiau. Nesenai rašiau idėja SFT frakcijai , kurį kiek mačiau daugeliui patiko, kadangi kaip aš supratau  visiems atsibodo matyti įgrisusias tas pačias  sistemas, kurias niekas nebando pakeisti (Kalbu ne vien apie šį serverį.) , todėl pristatau dar viena idėja mechanikams, taip pat prie šios idėjos prisidėjo ir mano naujausias pasiūlymas verslams.

Pradėsiu nuo to ,kad mechanikų frakciją derėtu padaryti taip pat kaip verslą, būtų sukurti du verslai , kiekvienam pridėti po vos keletą TowTruck'u (Kalbu apie 3 - 4.) , verslų savininkai galėtu įdarbinti savo darbuotojus ir mokėti reguliarias algas visiškai taip pat kaip frakcijose. Jie galėtu užsisakinėti tam tikras dalys iš gamyklų (sistema visiškai tokia patį kaip mano paskutiniame pasiūlyme), užsisakę dalys jie sumokėtu TRV darbuotojams už atvežimą, o vėliau galėtu užsidėti antkainį už prekę ( nebekartosiu sistemos, nes tokia patį yra aprašytame paskutiniame pasiūlyme), taip susidarytu konkurencija dėl kainų. Žaidėjai galėtu atvažiuoti į verslus ir peržėti katalogus kokių prekių yra ir kurios pigesnės, išsirinkęs ko nori , to verslo darbuotojai gautu pranešima apie užsakytas prekes ir atvykęs jas uždėtu , taip dar pasiimdamas ir už darbą.

Taip pat siūlau ir pailginti procesą ,tarkim jeigu žmogus nusipirko ratus, mechanikas juos dedamas atliktu kokias nors animacijas , kurios šiek tiek užtrūktų ( Manau taip tik įdomiau )

Verslo darbuotojai ir toliau stumdytų automobilius į KMA , tik gautu šiek tiek daugiau negu dabar , kadangi 15$ atrodo juokingai.

Šis pasiūlymas paskutinis , dabar juos rašysiu tik kai bus LS ,kadangi nematau tikslo.

Redaguota FRANKWILIAMS

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sugalvojai įdomiai, bet kol kas nemanau, kad bus skirtas laikas tokiam atnaujinimui, kol nebūsime persikėlę į LS'ą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 8/25/2017 at 12:35, Keks rašė:

Sugalvojai įdomiai, bet kol kas nemanau, kad bus skirtas laikas tokiam atnaujinimui, kol nebūsime persikėlę į LS'ą.

Tai pagal viską, tada niekada nebus skirtas laikas šitam pasiūlymui, nes niekada mes nepersikelsim į LS.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar