Nuko`

Nuko` - Vairavimo mokyklos interjeras

5 pranešimų šioje temoje

Labas. Prie šio map'o dirbau prieš beveik metus laiko, tad visiškai nauju pavadinti negaliu. Kad ir kaip būtų, užbaigti keisti tekstūras vis atidėliojau ir tai padariau tik vakar. Iš anksto ačiū už įvertinimus.

NUOTRAUKOS

Redaguota Nuko`

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Be kažkokių komentarų 10/10 ! Šaunus darbas. Galiu pasakyti vieną - ES daug prarado kai tu palikai projektą, nes bent jau mano nuomonė tokia, kad tu projektui buvai pats vertingiausias žmogus. Toks įspūdis kad dabar čia mus erzini visus "va kaip aš moku o dogberry čiulpia" xDDDD Realiai +rep, nuostabūs darbai tavo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
17 minutes prieš, Paška rašė:

Be kažkokių komentarų 10/10 ! Šaunus darbas. Galiu pasakyti vieną - ES daug prarado kai tu palikai projektą, nes bent jau mano nuomonė tokia, kad tu projektui buvai pats vertingiausias žmogus. Toks įspūdis kad dabar čia mus erzini visus "va kaip aš moku o dogberry čiulpia" xDDDD Realiai +rep, nuostabūs darbai tavo.

Priežasčių palikti projektą aš turėjau, tačiau išėjau taikiai ir neutralius santykius su ES išlaikau lyg pat šiol. Savo vertę projekte aš žinojau, tačiau klaidų buvo ir iš mano pusės, o ir ne tiek ir mažai. Bet kokiu atveju, tyčia erzinti nebandau, tiesiog rodau ką sugebu. O šiaip, ačiū už nuomonę, skaityt buvo malonu. (;

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
18 minutes prieš, Mckinnon. rašė:

Nu jo, gražu, bet kaip ir sakiau, netinka tokie darbai LS miestui, kur vyro 90's stilius, o čia interjerai tokie, lyg atėjęs turėtum batus nusimaut.

Kurdamas eksterjerus visuomet stengiuosi kuo labiau 'įpaišyti' į aplinką, jog atrodytų lyg originalus pastatas, bet su interjerais taip nedarau. Man pačiam toks stilius yra priimtiniausiais ir maloniausias, dėl to ir renkuosi jį. Problemos čia nematau, bet ačiū už nuomonę.

P.S Darbas nebus naudojamas jūsų LS'e. Čia aš jį tik demonstruoju.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar