FRANKWILIAMS

[PASIŪLYMAI] DVIGUBI STANDARTAI VERSLAMS IR KT.

VERTA?  

14 balsai

  1. 1. AUTOMOBILIŲ SALONAS

  2. 2. DEGALINĖS.6 pranešimų šioje temoje

Sveiki pesimistai , pastebėjau ,kad serveryje trūkstą konkurencijos tarp kainų , išvis dar nemačiau serverių kur žmonės galėtu konkuruoti dėl savo verslo kainų. Taigi pamąsčiau ,kad visus verslus pakeistu būtų per daug darbo ir pagalvojau, kad geriausia būtų padaryti du AUTOMOBILIŲ SALONUS , pakeisti visas  DEGALINĖS. O dabar paaiškinsiu kokia iš to esmė.

Pradėsiu nuo AUTOMOBILIŲ SALONO , abiejuose salonuose būtų galima įsigyti mašinų, bet už verslo savininkų nustatytas kainas. Verslo savininkas turėtu užsakyti iš TOLIMŲJŲ REISŲ VAIRUOTOJŲ automobilių atvežimus , tarkim BLADE iš automobilių gamyklos kainuoją 17.000$ , vieno verslo savininkas užsisako šią mašiną , ir nustato kiek sumokės už pervežimą ,tarkim 700$ atvežus BLADE automobilį į saloną jį kainuotų 17.700$ , bet savininkas užsideda ANTKAINĮ tarkim 800$ ir į pardavimus įkelia BLADE automobilį už 18.500 , tuo tarpu kito verslo savininkas nusprendžia užsidėti 700$ antkainį už ta patį automobilį ir pas jį jinai kainuoja 18.400$. Taip susidarytu konkurencija dėl kainų, atsirastu daugiau darbo TRV darbuotojams. Manot ,kad abu savininkai susitarė padarys didelės kainas, turiu tam sprendimą su limitais ,  didžiausia kainą kurią gali uždėti už automobilį yra 3.000$. Nemanau , kad kainos yra  per didelės, kadangi , mašinų iš salonų per dieną nuperkama daugiausiai dvi, o kartais išvis nieko nenuperkama. Pagrindinė problema tai ,kad verslo savininkams reikėtu nemažai investuoti superkant didesnė dalį automobilių. Kam iškilo klausimas, kas bus jeigu SALONO savininkai taps neaktyvumas, tokių atvejų siūlau, kad viena saloną , galėtu valdyti ir antras žmogus , kuris neturės tiek daug priivilėgijų verslui.

 

DEGALINĖMS turiu du pasiūlymus, pradėsiu nuo to, jog serveryje trūkstą detalumo , kuris daugeliui atrodo bevertis, bet juk tik taip įdomiau žaisti , DEGALINĖMS siūlau įdėti daugiau rūšių degalu , tarkim BENZINAS, DYZELIS, DUJOS, ir netgi ETANOLIS , aišku pavyzdžiui ETANOLIS būtų tik kai kuriuose sportinėse mašinose , tokiuose kaip ELEGY , HOTRING , kalbu apie mašinas kurios tikrai skirtos sportui. Mašinos su dujomis nebūtų pardavinėjamos AUTOMOBILIŲ SALONUOSE , jas įsidėti kainuotų apie 7.000$ , bet tai būtų ilgalaikė investicija , kurį vėliau atsipirktu dėl pigių DUJŲ kainų.

Antras pasiūlymas būtų labai panašus į AUTOMOBILIŲ SALONO. DEGALINĖS savininkas turėtu užsakyti iš TOLIMŲJŲ REISŲ VAIRUOTOJŲ degalu pervežimą , tarkim 1000l BENZINO jis nustato kiek sumokės už pervežimą ,šiuo atvejų 500$ , NAFTOS PERDIRBIMO GAMYKLOJE BENZINAS kainuoja 4$/l , atvežus viska DEGALINĖS SAVININKUI tai kainuotu 4500$ , norėdamas kažkiek uždirbti jis užsideda 2$/l ANTKAINĮ ir į BENZINO kainas įrašo 6$/l , tuo tarpu kito verslo savininkas nusprendžia užsidėti 1$/l ANTKAINĮ, ir pas jį benzinas kainuoją 5$/h.

 

TAIP PADARYTI SIŪLAU , NE TIK SU ŠIAIS DVIEM, BET IR MAISTUI IR PNŠ. TAIP PAT RAŠYKIT KOMENTARUOSE KĄ KEISTUMET IR PNŠ.

 

Redaguota FRANKWILIAMS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes prieš, Mckinnon. rašė:

gera gera, tik kad mašinos etanoliu varomos gali ir benzinu važiuot. galima padaryt pavyzdžiui jei benzinu elegy važiuoja 160km/h o su etanoliu 168km/h.

Panašiai mąsčiau ir su dujom

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Norėjau kažkada rašyt panašų siulymą su degalinėm, bet tu pirmesnis ir matau akd ryškiai gudrensis. Jei tokius dalykus įdės į servą tai čia bus seksas o ne žaidimas. Visom keturiom palaikau visus pasiūlymus, dar galiu papildyti kad v apšė kuro kainos kainuotų ne mažiau nei po 10€/l, nes fuck it jus ir taip visi limonų prikalę. O jei bus tokių serve ubagų kaip kad aš kur kišenėj vartos vos iki 20000€ tai dalykas bus tas kad ant kuro dar ir pinigų užsidirbt reiks. :D

 

Papildau. Aš gal nelabai suprantu, bet kaip man dašyla kad kaip ir Mckinonas sako, kad e85 eina kaip apildas benzinui, tad jis kainuotų gana dideles bapkes ir jų daug nereikėtų, na max iki 5l. 

Redaguota Juozapas_Adomaitis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Joo, geros idėjos, esu žaidęs kažkur kur panašu tai yra vlrg buvęs, dabar mariaus irgi kažkas tokio bus kaip tu siūlai. Tikrai įdomu būtų, tik daug darbo, TRV dar daugiau darbo gautų ir manau kad po tokio update nebeliktų nė minties kad trv neįdomus darbas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar