Kornelijus_Webas

Administracija || Kornelijus_Webas

11 pranešimų šioje temoje

• Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Kornelijus_Webas [Kornelijus_Anonimas]
  • Jūsų lygis serveryje: 24
  • Ar turite šeimos narių, žaidžiančių mūsų serveryje su jūsų IP? Jei taip, įvardinkite juos. Ne.
  • Jūsų amžius: Šiuo metu man yra penkiolika metų.
  • Skype ID: kornelijus.praninskas1
  • Kodėl norite tapti serverio administratoriumi (-e)? Nepilstant iš tuščio į kiaurą pasakysiu labai trumpai ir aiškiai - administratoriumi noriu tapti, jog gaučiau šansą išbandyti save, bei, kad galėčiau visiems Dogberry bendruomenės nariams įrodyti, jog administratoriaus esu vertas. Savaime aišku, nesigilinant į smulkmenas, jog noriu daryti event'us, bausti taisyklių pažeidėjus bei daryti serverį geresnia vieta.
  • Jūsų patirtis ankstesniuose postuose, kaip sekėsi juose: Kad ir kaip bebūtų gaila, šiame projekte jokių postų užimti man neteko, kadangi buvau padaręs ganėtinai ilgą pertrauką nuo serverio (kai buvau užblokuotas), tačiau esu užtikrintas, jog jeigu stengsiuosi ir toliau būsiu toks, koks esu dabar, manau jog sugebėsiu gauti serveryje kažkokį tais postą, šiuo atveju kaip ir supratote - pildau į administratorius.
  • Kiek kartų bei už ką buvote užblokuotas serveryje? Kokias išvadas iš to padarėte? Prieš maždaug metus laiko, jei tiksliau - 2015/08/18 buvau užblokuotas Dogberry.lt projekte už reklamavimą su savo kita paskyra kurios vardas buvo Kornelijus_Anonimas ir dėl kažkokios priežasties buvau užblokuotas 2015/12/30 ant savo pagrindinės paskyros Kornelijus_Webas už "Nepageidautinas žaidėjas", jeigu išsiplėčiant ir ne tik datas parašant, yra už šito ir ganėtinai įdomi istorija, tačiau aš ją pasistengsiu parašyti kiek įmanoma trumpiau. Prieš maždaug du metus, dirbau Policijos Departamente ir valdžioje buvo direktorius/pavaduotojas kuris man labai nepatiko ir mane erzino jo charakteris, kaip jis elgėsi, viskas kas buvo susiję su juom, mane bent jau tuo metu erzino, todėl, savaime aišku, kadangi kaip ir buvome priešai, jis man net neturėjo noro pakelti rango, todėl, pabodus važinėti su paprasta policijos mašina, nusprendžiau vakare pasikviesti savo draugą bei sugalvojau su juo, jog luktersim kol valdžia atsijungs ir kai atsijungs, pasiimsim bulletą ir pavažinėsim per miestą (Kadangi man tuo metu buvo 12-13 metų, matyti tuos švyturėlius ant specialaus policijos transporto atrodė labai "kietas" dalykas), todėl važinėjome, kai pabodo nusprendėmė pasiimti sraigtasparnį bei su juo paskraidyti ir kai tik pasiėmiau sraigtasparnį bei skridau pro MWC, prisijungė žmogus iš valdžios bei pamatęs, kad skraidau su transportu, ne pagal savo rangą, man uždėjo lemiamą įspėjimą ir buvau išmestas iš darbo. Savaime aišku, supykau, todėl iš įniršio, norėdamas susilaukti dėmesio ir atrodyti "kietas" nuėjau į skelbimų kontorą bei paskelbiau, jog emigruoju į tam tikrą serverį su nauju slapyvardžiu, paminėdamas serverio pavadinimą. Prieš gaunant užblokavimą, pora žaidėjų man parašė tokių žinučių kaip ":Dddd" "xDdd" ir bent jau gavau ko norėjau, tačiau po maždaug 20 sekundžių parėjo užblokavimas ir staiga visko pasigailėjau. Galėjau viską trumpai papasakoti, bet jau geriau, kad viską pilnai žinotumėte, negu vėliau tektų aiškintis. Išvadas jau akivaizdžiai padariau, rašiau ES'ui kai tik užsimaniau gryžti į serverį (2017/06/30) jog, labai gailiuosi ir prašiau, kad mane atblokuotų ir suteiktų pirmąjį bei paskutinį šansą, tad ES'as taip ir padarė, todėl būtų visai malonu jam atsilyginti už mano tokias "durnas klaidas" tampant Administratoriumi bei prižiūrint tvarką serveryje. 
  • Vidutinis dienos / savaitės aktyvumas: Praeitą savaitę buvau Latvijoje, ilsėjausi, tačiau nuo šios savaitės, gryžtu į rutiną kaip senais laikais, bei per dieną planuoju praleisti mažiausiai valandą laiko serveryje, kadangi pats suprantu, jog administratoriaus darbas reikalauja didelio aktyvumo, tad dėl to - nenuvilsiu.
  • Kodėl turėtumėme paimti į šį postą būtent jus? Esu draugiškas, linksmas, atsakingas, mėgstu tvarką, sugebu blaiviai mąstyti, sugebu išsisukti iš keblių padėčių. Šiuo metu man yra penkiolika metų, tad kaip tokio amžiaus, save garantuotai galiu vadinti pakankamai subrendusiu, tiek žaidime, tiek gyvenime, jog galėčiau tapti Dogberry projekto administracijos dalimi. Tačiau, žaidime bent jau seniau mėgdavau slėptis, nebendrauti su kitais, nemokėdavau parodyti savo charakterio sąvybių, tačiau, dabar jau esu pripratęs bendrauti su kitais žaidėjais, ypač per mikrafoną ir kas svarbiausia - tai man netgi teikia malonumą! Tačiau, kad ir kaip bebūtų gaila, dirbu tik Policijos darbe, kadangi tai yra vienintėlė firma, kuri mane taip "traukia", todėl labai daug ryšiu rasti ir neišeina, savaime aišku, į gaujas eiti niekada ir negalvoju.
  • Pagrindinės charakterio savybės: Esu draugiškas, linksmas, padedantis, subrendęs, blaiviai mąstantis, kantrus, stropus, užsispyręs, supratingas, besivaldantis kandidatas bei Dogberry serverio žaidėjas.
  • Nuomonė apie dabartinę serverio administraciją, jos trūkumai bei privalumai: Su serverio administratoriais asmeniškai nebuvau labai jau bendravęs, tad kiekvieno įvertinti negaliu, galiu įvertinti tik Vyr. Administratorių Quintilio_Tiscarenno (Šarūną) kuris iš tiesų yra be galo draugiškas, palaikantis, padedantis. Jeigu iškilo klausimas, dėlko galiu įvertinti tik Vyr. Administratorių, tai priežastis yra labai paprasta - Šarūnas yra Policijos Departamento lyderis, taipogi jis yra labai aktyvus, tad pabendrauti progų turiu tikrai daug. 
  • Nuomonė apie serverio bendruomenę: Serveris turi ganėtinai gerą bendruomenę, palyginus kokia buvo prieš porą metų ir dabar (savaime aišku - ir skaičius skiriasi), tačiau mano nuomone, bendruomenė pagerėjo, tapo draugiškesnė, bei labai džiugina, jog serveryje didžioji dalis žaidėjų yra suaugę, tokiu būdu, nėra daug sukčių, arba kitaip tariant "Čyterių", bei serveryje yra šiek tiek ramiau ir tvyro gera atmosfera. 
  • Kaip įsivaizduojate administracijos postą bei save jame: Administracijos postą įsivaizduoju kaip sunkų ir atsakingą darbą, kuriame reikia būti susipažinus su visa serverio informacija, jog nepadarytumėm klaidų, bei negautumėt įspėjimų, kurie davestų iki administratoriaus statuso netekimo. Mano nuomone, jeigu tapsiu administratorius, viskas bus labai gerai, kadangi esu žmogus, kuris turi daug motyvacijos mokytis, bei sugeba įsiminti pastabas, jau nuo dabar, skaitau visas serverio bei administracijos taisykles, kad išmokčiau ir galėčiau dirbti pilnavertį administratoriaus darbą.
  • Kaip sutariate su serverio žaidėjais? Ar kyla daug tarpusavio konfliktų? Jei taip, kieno tai padarinys? Bent jau šiuo metu, kadangi bendrauju su neutraliais žaidėjais ir teisėsaugininkais, viskas klostosi labai gerai, esu draugiškas kitiems, bei visada turėdamas progą, kitiems padedu, netgi darydamas tokias smulkmenas, kaip žaidėją kur nors paveždamas, arba atsakydamas į jam rūpimus klausimus.
  • Kaip tikitės pritapti dabartinėje serverio administracijos komandoje? Manau, kad norint pritapti reikės pastangų, tačiau - aš tam esu pasiryžęs, visų pirmą, išmoksiu visą informaciją ir prasidėjus bandomajam laikotarpiui, eisiu bendrauti su dabartine serverio administracija (jeigu tik bus proga), bei rodysiu savo aktyvumą bei pastangas.
  • Ar sugebėtumėte ką nors naujo įnešti į serverį? Jei taip, ką? Sugebėčiau serveriui įnešti dar daugiau tvarkos, veiklos, visada gavęs progą, surengčiau kokį nors event'ą, tobulėčiau bei gerinčiau administracijos kokybę, o ne vilkčiau ją žemyn.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
6 minutes prieš, George. rašė:

Nenori pirma pabandyt bent palyderiaut?

Lyderiauti teko jau ne kartą kituose projektuose, tačiau aišku, tai yra neaktualu, visgi kitas projektas, kitos sistemos, dėlto to ir neminiu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
38 minutes prieš, Kornelijus_Webas rašė:

Lyderiauti teko jau ne kartą kituose projektuose, tačiau aišku, tai yra neaktualu, visgi kitas projektas, kitos sistemos, dėlto to ir neminiu.

Gražiau pasakius visiem p***i ant tų kitų projektų kuriuose buvai mat lyderis. Kai čia pabūsi ir sistemas išmoksi pildyk.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

tikrai nemanau, jog tau dar laikas čia ką nors įrodyti, aišku, kitos pareigos neturi nieko bendro su administratoriaus statusu tačiau mano atžvilgiu administratoriaus pozicija yra atsakingiausia, tad įgyti kokį pasitikėjimą, jog tikrai nepavesi, būtų tikrai neblogas startas, siūlyčiau išbandyti kokias nors kitas pareigas ir vėl sugrįžti, tačiau žiūrint į esamą situaciją nemanau, jog bus didelis skirtumas ar būsi priimtas ar ne

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

7 valandas prieš , Kornelijus_Webas rašė:
  • Ar sugebėtumėte ką nors naujo įnešti į serverį? Jei taip, ką? Sugebėčiau serveriui įnešti dar daugiau tvarkos, veiklos, visada gavęs progą, surengčiau kokį nors event'ą, tobulėčiau bei gerinčiau administracijos kokybę, o ne vilkčiau ją žemyn.

Gal gali pagrysti, kaip tu pagerintum administracijos kokybę, bei įneštum jame daugiau tvarkos?

Klausiu, nes tokių pažadų visi prirašo pildydami, o gavus pareigas sėdi šikną suraukę ir jų nepildo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kadangi tavęs visai nepažįstu net nemačiau serveryje, tai skaičiau visą tavo anketą. Na ji tikrai neįdomi xD 
Pvz cituoju

Atsakyti
  • Vidutinis dienos / savaitės aktyvumas: Praeitą savaitę buvau Latvijoje, ilsėjausi, tačiau nuo šios savaitės, gryžtu į rutiną kaip senais laikais, bei per dieną planuoju praleisti mažiausiai valandą laiko serveryje, kadangi pats suprantu, jog administratoriaus darbas reikalauja didelio aktyvumo, tad dėl to - nenuvilsiu.  1h

Toks įspūdis, kad tu norėdamas išpildyti reikalavimą su minimaliu žodžių kiekiu anketoje rašai totalias nesamones. Kam dabar prirašyti litanijų kur tu atostogavai ar kokia tavo kasdieninė rutina. Skaitant už ką buvai užblokuotas tiesiog norisi tave užblokuot dar dešimt kartų ;/ Seni ten tereikia parašyt "buvau užblokuota už čytinimą, sukčiavimą, kenkimą ir iš to supratau kad nedarysiu to ir to", o tu toks įspūdis kad pradėjai rašyt istorijų knygą toje vietoje ir kai jau rankos pavargo nusprendei pereiti prie kito klausimo, dar betrūko kad papasakotum už ką kituose serveriuose buvai užblokuotas kaip ten skraidei su sraigtasparniu ir šaudei mentus xD Žodžiu išmok atsakyt į klausimą taip kaip jį užduoda, neeikvojus savo laiko ir forumo duomenų bazės talpyklos. Aš prieš.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

PRIEŠ, vakar pamatęs tavo anketa galvojau rimtas žmogus ateina į administraciją , bet perskaičiau ją tik šiandien pamatęs komentarus ir supratau, kad klydau. Anketoje rašai visiškas nesąmonės , išsipleti per daug, pats prieštarauji savo teiginius, kai kuriuose klausimuose ant tiek nuklysti ,kad net nebesuprantu koks yra tas atsakymas. Aiškų negaliu teigti ,kad tu toks ar anoks, kadangi rašydamas prieš atsižvelgiu tik į tavo anketa, serveryje su tavim neteko susidurti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.