Nexar

Dizaino neatitikimas.

12 pranešimų šioje temoje

Nexar    Reputacija: 383

Na nepavadinsi to klaida, bet ir ne trofėjus. Mano manymu gražiau atrodytų jeigu nuspalvot tą pranešimų iš serverio valdžios langą (kur dabar visai juodas) tokia spalva kaip ir nuspalvotas serverio informacinis skydelis (#383D44). Ir tuos mėlynus list taškus pakeisti į žalius, labiau tiks prie dizaino. Taip pat tik parašęs pastebėjau, kad įrašius vietą "redaguoti profilį" ją rodo per 2 dvitaškius (::) ir be tarpo, pažiūrėk kaip atrodo po mano nuotrauka .

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Riccardo    Reputacija: 663

Kaip ir minėta,forumas dar tik beta stadijoje, todėl viskas bus sutvarkya su  laiku.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
59 minutes prieš, disconnect rašė:

Dizainas yra BETA stadijoje, jis bus dar tęsiamas ir prie jo dirbama. Kad jis įjungtas, nereiškia, kad darbai baigti. Dar bus pakitimų.

Aš būsenos atnaujinimus moku skaityt nereikia čia iš manęs daryt invalido. Rašau ne todėl, nes nežinau, o todėl, kad galimai pateikčiau idėjų tam forumo dizaino tvarkymui. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
34 minutes prieš, disconnect rašė:

Rašai kaip klaidą, ne kaip pasiūlymą, o tai nėra klaida.

Skilties pavadinimas "Dizaino ir vertimo klaidos", o tu vat dabar nuspręsk ar čia dizaino klaida ar pasiūlymas dizainui. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Napoo    Reputacija: 774

Teksto spalvos dar neveikia.

Edti: nemanau, kad verta kurt naujos temos dėl tokio menkniekio, todėl parašiau čia.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
ES.^    Reputacija: 4.062

Gerai viskas. Sutvarkyta. Dėkui. Dėl spalvų editoriuje pasistengsime išsiaiškinti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
36 minutes prieš, FRANKWILIAMS rašė:

Čia aš nematau ar nebėra kitų šriftų?

Aš nežinau, asmeniškai man neina uždėt nei kito šrifto nei kitos spalvos, bet gal man čia gliučina browseris, o gal forumas .

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Leonard'as    Reputacija: 229
9 valandas prieš , Paška rašė:

Aš nežinau, asmeniškai man neina uždėt nei kito šrifto nei kitos spalvos, bet gal man čia gliučina browseris, o gal forumas .

Forumas gliučina, nes ir man neina. Parašo spalvos bei šriftas atsistatė į default..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
ES.^    Reputacija: 4.062

Sutvarkytos spalvos, šriftai ir jų dydžiai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.